gb.util 3.16.90 - en to sv translation catalogue (61 entries)

en: Arabic (Egypt)
sv: Arabiska (Egypten)

en: Arabic (Tunisia)
sv: Arabiska (Tunisien)

en: Azerbaijani (Azerbaijan)
sv: Azerbajan (Azerbaijan)

en: Bulgarian (Bulgaria)
sv: Bulgariska (Bulgarien)

en: Catalan (Catalonia, Spain)
sv: Katalanska(Katalonien, Spanien)

en: Welsh (United Kingdom)
sv: Walesiska (Storbrittanien)

en: Czech (Czech Republic)
sv: Tjeckiska (Tjeckien)

en: Danish (Denmark)
sv: Danska (Danmark)

en: German (Germany)
sv: Tyska (Tyskland)

en: German (Belgium)
sv: Tyska (Belgien)

en: Greek (Greece)
sv: Grekiska (Grekland)

en: English (common)
sv: Engelska (Allmän)

en: English (United Kingdom)
sv: Engelska (Storbrittanien)

en: English (U.S.A.)
sv: Engelska (U.S.A.)

en: English (Australia)
sv: Engelska (Austarlien)

en: English (Canada)
sv: Engelska (Kananda)

en: Esperanto (Anywhere!)
sv: Esperanto (Överallt!)

en: Spanish (Spain)
sv: Spanska (Spanien)

en: Spanish (Argentina)
sv: Spanska (Argentina)

en: Estonian (Estonia)
sv: Estniska (Estland)

en: Basque (Basque country)
sv: Baskiska (Baskien)

en: Finnish (Finland)
sv: Finska (Finland)

en: French (France)
sv: Franska (Frankrike)

en: French (Belgium)
sv: Franska (Belgien)

en: French (Canada)
sv: Franska (Kanada)

en: French (Switzerland)
sv: Franska (Schweitz)

en: Galician (Spain)
sv: Galisiska(Spanien)

en: Hebrew (Israel)
sv: Hebreiska (Israel)

en: Hindi (India)
sv: Hindi (Indien)

en: Hungarian (Hungary)
sv: Ungerska (Ungern)

en: Croatian (Croatia)
sv: Kroatiska (Kroatioen)

en: Indonesian (Indonesia)
sv: Indonesiska (Indonesien)

en: Irish (Ireland)
sv: Irländska (Irland)

en: Italian (Italy)
sv: Italienska (Italien)

en: Japanese (Japan)
sv: Japanska (Japan)

en: Khmer (Cambodia)
sv: Khmer (Kambodja)

en: Korean (Korea)
sv: Koeranska (Korea)

en: Lithuanian (Lithuania)
sv: Litauiska (Litauen)

en: Malayalam (India)
sv: Malaysiska (Indien)

en: Macedonian (Republic of Macedonia)
sv: Makedonska (Republiken Makedonien)

en: Dutch (Netherlands)
sv: Dutch (Nederländerna)

en: Dutch (Belgium)
sv: Dutch (Belgien)

en: Norwegian (Norway)
sv: Norska (Norge)

en: Punjabi (India)
sv: Punjabi (Indien)

en: Polish (Poland)
sv: Polska (polen)

en: Portuguese (Portugal)
sv: Portugisiska (Porugal)

en: Portuguese (Brazil)
sv: Portugisiska (Brasilien)

en: Valencian (Valencian Community, Spain)
sv: Valensiska (Spanien)

en: Romanian (Romania)
sv: Rumänska (Rumänien)

en: Russian (Russia)
sv: Ryska (Ryssland)

en: Slovenian (Slovenia)
sv: Slovenska (Slovenien)

en: Albanian (Albania)
sv: Albanska (Albaien)

en: Serbian (Serbia & Montenegro)
sv: Serbiska (Serbien & Montenegro)

en: Swedish (Sweden)
sv: Svenska (Sverige)

en: Turkish (Turkey)
sv: Turkiska (Turkiet)

en: Ukrainian (Ukrain)
sv: Uktainska (Ukraina)

en: Vietnamese (Vietnam)
sv: Vietnamesiska (Vietnam)

en: Wallon (Belgium)
sv: Vallonska (Belgien)

en: Simplified chinese (China)
sv: Förenklad kinesiska (Kina)

en: Traditional chinese (Taiwan)
sv: Traditionell kinesiska (Taiwan)

en: Unknown
sv: Okänd
