gb.util 3.16.90 - en to gl_ES translation catalogue (36 entries)

en: Arabic (Egypt)
gl_ES: Arábico (Exipto)

en: Arabic (Tunisia)
gl_ES: Arábico (Tunicia)

en: Bulgarian (Bulgaria)
gl_ES: Búlgaro (Bulgaria)

en: Welsh (United Kingdom)
gl_ES: Galeico (Reino Unido)

en: Danish (Denmark)
gl_ES: Danés (Dinamarca)

en: German (Germany)
gl_ES: Alemán (Alemania)

en: German (Belgium)
gl_ES: Alemán (Bélxica)

en: Greek (Greece)
gl_ES: Grego (Grecia)

en: English (common)
gl_ES: Inglés (común)

en: English (United Kingdom)
gl_ES: Inglés (Reino Unido)

en: English (U.S.A.)
gl_ES: Inglés (U.S.A)

en: English (Australia)
gl_ES: Inglés (Australia)

en: English (Canada)
gl_ES: Inglés (Canada)

en: Spanish (Spain)
gl_ES: Español (España)

en: Spanish (Argentina)
gl_ES: Español (Arxentina)

en: French (France)
gl_ES: Frances (Francia)

en: French (Belgium)
gl_ES: Francés (Bélxica)

en: French (Canada)
gl_ES: Francés (Canadá)

en: French (Switzerland)
gl_ES: Francés (Suiza)

en: Galician (Spain)
gl_ES: Galego (España)

en: Hungarian (Hungary)
gl_ES: Húngaro (Hungría)

en: Croatian (Croatia)
gl_ES: Croata (Croacia)

en: Indonesian (Indonesia)
gl_ES: Indonesio (Indonesia)

en: Irish (Ireland)
gl_ES: Galéico (Irlanda)

en: Italian (Italy)
gl_ES: Iataliano (Italia)

en: Dutch (Netherlands)
gl_ES: Flamenco (Holanda)

en: Dutch (Belgium)
gl_ES: Alemán (Bélgica)

en: Norwegian (Norway)
gl_ES: Noruego (noruega)

en: Polish (Poland)
gl_ES: Polaco (Polonia)

en: Portuguese (Portugal)
gl_ES: Portugués (Portugal)

en: Portuguese (Brazil)
gl_ES: Portugés (Brasil)

en: Russian (Russia)
gl_ES: Ruso (Rusia)

en: Swedish (Sweden)
gl_ES: Sueco (Suecia)

en: Turkish (Turkey)
gl_ES: Turco (Turquía)

en: Wallon (Belgium)
gl_ES: Valón (Belxica)

en: Unknown
gl_ES: Descoñecido
