gb.util 3.16.90 - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: Arabic (Egypt)
hr: Arapski (Egipt)

en: Arabic (Tunisia)
hr: Arapki (Tunis)

en: Bulgarian (Bulgaria)
hr: Bugarski (Bugarska)

en: Catalan (Catalonia, Spain)
hr: Katalonski (Katalonija, Španjolska)

en: Welsh (United Kingdom)
hr: Velški (UK)

en: Danish (Denmark)
hr: Danski (Danska)

en: German (Germany)
hr: Njemački (Njemačka)

en: German (Belgium)
hr: Njemački (Belgija)

en: Greek (Greece)
hr: Grčki (Grčka)

en: English (common)
hr: Engleski (zajednički)

en: English (United Kingdom)
hr: Engleski (Velika Britanija)

en: English (U.S.A.)
hr: Engleski (U.S.A.)

en: English (Australia)
hr: Engleski (Australija)

en: English (Canada)
hr: Engleski (Kanada)

en: Spanish (Spain)
hr: Španjolski (Španjolska)

en: Spanish (Argentina)
hr: Španjolski (Argentina)

en: French (France)
hr: Francuski (Francuska)

en: French (Belgium)
hr: Francuski (Belgija)

en: French (Canada)
hr: Francuski (Kanada)

en: French (Switzerland)
hr: Francuska (Švicarska)

en: Galician (Spain)
hr: Galicijski (Španjolska)

en: Hungarian (Hungary)
hr: Mađarski (Mađarska)

en: Croatian (Croatia)
hr: Hrvatski (Hrvatska)

en: Indonesian (Indonesia)
hr: Indonezijski (Indonezija)

en: Irish (Ireland)
hr: Irski (Irska)

en: Italian (Italy)
hr: Talijanski (Italija)

en: Dutch (Netherlands)
hr: Nizozemski (Nizozemska)

en: Dutch (Belgium)
hr: Nizozemski (Belgija)

en: Norwegian (Norway)
hr: Norveški (Norveška)

en: Polish (Poland)
hr: Poljski (Poljska)

en: Portuguese (Portugal)
hr: portugalski (Portugal)

en: Portuguese (Brazil)
hr: Portugalski (Brazil)

en: Russian (Russia)
hr: Ruski (Rusija)

en: Slovenian (Slovenia)
hr: Slovenski (Slovenija)

en: Swedish (Sweden)
hr: Švedski (Švedska)

en: Turkish (Turkey)
hr: Turski (Turska)

en: Wallon (Belgium)
hr: Valonski (Belgija)

en: Simplified chinese (China)
hr: Pojednostavljeni kineski (Kina)

en: Traditional chinese (Taiwan)
hr: Tradicionalni kineski (Tajvan)

en: Unknown
hr: Nepoznat
