gb.util 3.16.90 - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Arabic (Egypt)
pl: Arabski (Egypt)

en: Arabic (Tunisia)
pl: Arabski (Tunisia)

en: Bulgarian (Bulgaria)
pl: Bułgarski (Bulgaria)

en: Catalan (Catalonia, Spain)
pl: Kataloński (Catalonia, Spain)

en: Welsh (United Kingdom)
pl: Walijski (United Kingdom)

en: Czech (Czech Republic)
pl: Czeski (Czech Republic)

en: Danish (Denmark)
pl: Duński (Denmark)

en: German (Germany)
pl: Niemiecki (Germany)

en: German (Belgium)
pl: Niemiecki (Belgium)

en: Greek (Greece)
pl: Grecki (Greece)

en: English (common)
pl: Angielski (ogólny)

en: English (United Kingdom)
pl: Angielski (United Kingdom)

en: English (U.S.A.)
pl: Angielski (U.S.A.)

en: English (Australia)
pl: Angielski (Australia)

en: English (Canada)
pl: Angielski (Canada)

en: Spanish (Spain)
pl: Hiszpański (Spain)

en: Spanish (Argentina)
pl: Hiszpański (Argentina)

en: Estonian (Estonia)
pl: Estoński (Estonia)

en: French (France)
pl: Francuski (France)

en: French (Belgium)
pl: Francuski (Belgium)

en: French (Canada)
pl: Francuski (Canada)

en: French (Switzerland)
pl: Francuski (Switzerland)

en: Galician (Spain)
pl: Galicyjski (Spain)

en: Hebrew (Israel)
pl: Hebrajski (Izrael)

en: Hindi (India)
pl: Hindi (Indie)

en: Hungarian (Hungary)
pl: Węgierski (Hungary)

en: Croatian (Croatia)
pl: Chorwacki (Croatia)

en: Indonesian (Indonesia)
pl: Indonezyjski (Indonesia)

en: Irish (Ireland)
pl: Irlandzki (Ireland)

en: Italian (Italy)
pl: Włoski (Italy)

en: Japanese (Japan)
pl: Japoński (Japonia)

en: Khmer (Cambodia)
pl: Mon-Khmer (Kambodża)

en: Malayalam (India)
pl: Malajalam (Indie)

en: Dutch (Netherlands)
pl: Holenderski (Netherlands)

en: Dutch (Belgium)
pl: Holenderski (Belgium)

en: Norwegian (Norway)
pl: Norweski (Norway)

en: Punjabi (India)
pl: Pendżabski (Indie)

en: Polish (Poland)
pl: Polski (Poland)

en: Portuguese (Portugal)
pl: Portugalski (Portugal)

en: Portuguese (Brazil)
pl: Portugalski (Brazil)

en: Russian (Russia)
pl: Rosyjski (Russia)

en: Slovenian (Slovenia)
pl: Słoweński (Slovenia)

en: Albanian (Albania)
pl: Albański (Albania)

en: Swedish (Sweden)
pl: Szwedzki (Sweden)

en: Turkish (Turkey)
pl: Turecki (Turkey)

en: Vietnamese (Vietnam)
pl: Wietnamski (Wietnam)

en: Wallon (Belgium)
pl: Waloński (Belgium)

en: Simplified chinese (China)
pl: Uproszczony chiński (China)

en: Traditional chinese (Taiwan)
pl: Tradycyjny chiński (Taiwan)

en: Unknown
pl: Nieznany
