gb.web.form 3.14.90 - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Web application development
pt_BR: Desenvolvimento de aplicação web

en: Information
pt_BR: Informação

en: Warning
pt_BR: Atenção

en: Error
pt_BR: Erro

en: Question
pt_BR: Questão

en: Abort
pt_BR: Abortar

en: Upload file...
pt_BR: Upload de arquivo...
