gb.web.form 3.16.90 - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Abort
it: Interruzione

en: Error
it: Errore

en: Information
it: Informazione

en: Question
it: Domanda

en: Upload file...
it: Carica file...

en: Warning
it: Attenzione

en: Web application development
it: Sviluppo di applicazioni web
