gb.web.gui 3.18.2 - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Web application development using processes as session
nl: Web applicatie ontwikkeling gebruik makend van processen als sessie

en: Information
nl: Informatie

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Error
nl: Fout

en: Question
nl: Vraag

en: Html audio not supported
nl: Html audio niet ondersteund
