gb.web.gui 3.18.90 - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Web application development using processes as session
it: Sviluppo di applicazioni Web utilizzando i processi come sessione

en: Information
it: Informazione

en: Warning
it: Attenzione

en: Error
it: Errore

en: Question
it: Domanda

en: Html audio not supported
it: Audio html non supportato
