gb.util 3.16.90 - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Arabic (Egypt)
sl: Arabski (Egipt)

en: Arabic (Tunisia)
sl: Arabski (Tunizija)

en: Bulgarian (Bulgaria)
sl: Bolgarski (Bolgarija)

en: Catalan (Catalonia, Spain)
sl: Katalonski (Katalonija, Španija)

en: Welsh (United Kingdom)
sl: Valižanski (Združeno kraljestvo)

en: Danish (Denmark)
sl: Danski (Danska)

en: German (Germany)
sl: Nemški (Nemčija)

en: German (Belgium)
sl: Nemški (Belgija)

en: Greek (Greece)
sl: Grški (Grčija)

en: English (common)
sl: Angleški (splošno)

en: English (United Kingdom)
sl: Angleški (Velika Britanija)

en: English (U.S.A.)
sl: Angleški (ZDA)

en: English (Australia)
sl: Angleški (Avstralija)

en: English (Canada)
sl: Angleški (Kanada)

en: Spanish (Spain)
sl: Španski (Španija)

en: Spanish (Argentina)
sl: Španski (Argentina)

en: French (France)
sl: Francoski (Francija)

en: French (Belgium)
sl: Francoski (Belgija)

en: French (Canada)
sl: Francoski (Kanada)

en: French (Switzerland)
sl: Francoski (Švica)

en: Galician (Spain)
sl: Galicijski (Španija)

en: Hungarian (Hungary)
sl: Madžarski (Madžarska)

en: Croatian (Croatia)
sl: Hrvaški (Hrvaška)

en: Indonesian (Indonesia)
sl: Indonezijski (Indonezija)

en: Irish (Ireland)
sl: Irski (Irska)

en: Italian (Italy)
sl: Italijanski (Italija)

en: Dutch (Netherlands)
sl: Nizozemski (Nizozemska)

en: Dutch (Belgium)
sl: Nizozemski (Belgija)

en: Norwegian (Norway)
sl: Norveški (Norveška)

en: Polish (Poland)
sl: Poljski (Poljska)

en: Portuguese (Portugal)
sl: Portugalski (Portugalska)

en: Portuguese (Brazil)
sl: Portugalski (Brazilija)

en: Russian (Russia)
sl: Ruski (Rusija)

en: Slovenian (Slovenia)
sl: Slovenski (Slovenija)

en: Swedish (Sweden)
sl: Švedski (Švedska)

en: Turkish (Turkey)
sl: Turški (Turčija)

en: Wallon (Belgium)
sl: Valonski (Belgija)

en: Simplified chinese (China)
sl: Poenostavljena kitajščina (Kitajska)

en: Traditional chinese (Taiwan)
sl: Tradicionalna kitajščina (Tajvan)

en: Unknown
sl: Neznano
