com.github.tkashkin.gamehub - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Show help
cs: Zobrazit nápovědu

en: Show application version and exit
cs: Ukázat verzi aplikace a ukončit

en: Restart with GDB debugger attached
cs: Restartovat s připojeným GDB debuggerem

en: Show main window
cs: Zobrazit hlavní okno

en: Show application settings dialog
cs: Zobrazit nastavení aplikace

en: Run game
cs: Spustit hru

en: Show compatibility options dialog
cs: Zobrazit možnosti kompatibility

en: Open game details
cs: Otevřít detaily hry

en: Open game properties
cs: Otevřít možnosti hry

en: Enable debug logging
cs: Povolit debug logování

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
cs: Logovat autentizační proces a citlivé informace jako autentizační tokeny

en: Log download manager
cs: Logovat manažera stahování

en: Disable log messages filtering
cs: Vypnout filtrování logových zpráv

en: Game Options:
cs: Herní možnosti
