com.github.tkashkin.gamehub - en to eo translation catalogue (357 entries)

en: Show help
eo: Montri helpon

en: Show application version and exit
eo: Montri aplikaĵan version kaj eliri

en: Restart with GDB debugger attached
eo: Relanĉi kun sencimigilo GDB

en: Show full GDB backtrace
eo: Montri plenan retrospuron de GDB

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
eo: Igi neripareblajn erarojn misfini la programon

en: Show main window
eo: Montri ĉeffenestron

en: Show application settings dialog
eo: Montri dialogon pri agordoj de programo

en: Show about dialog
eo: Montri dialogon “Pri”

en: Maximum number of background worker threads
eo: Maksimuma nombro de fonaj laborfadenoj

en: Run game
eo: Ekigi ludon

en: Show compatibility options dialog
eo: Montri dialogon pri kongruigo

en: Open game details
eo: Malfermi detalojn de ludo

en: Open game properties
eo: Malfermi dialogon pri ecoj de ludo

en: Enable debug logging
eo: Ŝalti protokoladon por serĉi erarojn

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
eo: Protokoli aŭtentikigan procezon kaj konfidencajn informojn kiel aŭtentikigajn ĵetonojn

en: Log download manager
eo: Protokoli elŝutilon

en: Log background workers start/stop
eo: Protokoli komencojn kaj finojn de fonaj laborfadenoj

en: Disable log messages filtering
eo: Malŝalti filtradon de protokolaj mesaĝoj

en: Verbose logging
eo: Konciza protokolado

en: Game Options:
eo: Opcioj de Ludo:

en: Show game options help
eo: Montri helpon pri opcioj de ludo

en: Logging Options:
eo: Protokoladaj Opcioj:

en: Show logging options help
eo: Montri helpon pri la opcioj de protokolado

en: Select executable
eo: Elekti ruleblaĵon

en: Select
eo: Elekti

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Select directory
eo: Elekti dosierujon

en: Part %1$u of %2$u: %3$s
eo: Paro %1$u de %2$u: %3$s

en: %s: corrupted installer
eo: %s: difektita instalilo

en: Checksum mismatch in %s
eo: Kontrolsumo ne kongruas pri %s

en: Show file
eo: Montri dosieron

en: Remove
eo: Forigi

en: Backup
eo: Savkopii

en: %s: cannot detect main executable
eo: %s: malsukcesis trovi ĉefruleblaĵon

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
eo: Ne aŭtomate troviĝis la ĉefruleblaĵon de ĉi tiu ludo.
    Bonvolu agordi la ĉefruleblaĵon per la dialogo pri la ecoj de la ludo.

[ctx: platform]
en: Emulated
eo: Imitita

[ctx: status]
en: Running
eo: Funkcianta

[ctx: status]
en: Installed
eo: Intalita

[ctx: status]
en: Installing
eo: Instalas

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
eo: Kontrolante integrecon de instalilo

[ctx: status]
en: Download started
eo: Ekelŝutis

[ctx: status]
en: Not installed
eo: Ne instalita

[ctx: status_header]
en: Installed
eo: Instalita

[ctx: status_header]
en: Installing
eo: Instalas

[ctx: status_header]
en: Downloading
eo: Elŝutas

[ctx: status_header]
en: Not installed
eo: Ne instalita

en: %s games
eo: %s ludoj

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
eo: La identigilo de via konto ĉe Steam estos legita el la agorda dosiero de Steam

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
eo: Ne troviĝis la agorda dosiero de Steam.
    Salutu en vian konton per la kliento Steam kaj poste revenu al GameHub

en: DLC: %s
eo: Elŝuteblaĵo: %s

en: %s: no available installers
eo: %s: neniuj disponeblaj instaliloj

en: Cannot get Trove download URL.
    Make sure your Humble Monthly subscription is active.
eo: Ne eblas akiri elŝutan URL de Trove.
    Certigu, ke aktivas via abono de Humble Monthly.

[ctx: itch_dl_status]
en: %s left;
eo: %s restas;

en: User games
eo: Uzantaj ludoj

[ctx: tag]
en: Favorites
eo: Plej ŝatataj

[ctx: tag]
en: Not installed
eo: Ne instalita

[ctx: tag]
en: Installed
eo: Intalita

[ctx: tag]
en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Edit script
eo: Redakti skripton

en: Edit custom script
eo: Redakti propran skription

en: Innoextract <b>%1$s</b> is not supported and may not be able to extract some games correctly.
    Install innoextract <b>%2$s</b> or newer.
eo: Innoextract <b>%1$s</b> ne estas subtenata kaj eble malsukcesos ĝuste eltiri kelkajn ludojn.
    Instalu version <b>%2$s</b> aŭ pli novan de Innoextract.

en: Run
eo: Ekigi

en: Show WineWrap menu
eo: Montri WineWrap-an menuon

en: Kill apps in prefix
eo: Ĉesigi programojn en prefikso

en: Proton prefix
eo: Proton-prefikso

en: Open prefix directory
eo: Malfermi prefiksan dosierujon

en: Run winecfg
eo: Lanĉi winecfg

en: Run winetricks
eo: Lanĉi winetricks

en: Run taskmgr
eo: Lanĉi taskmgr

en: Wine prefix
eo: Wine-prefikso

en: Environment variables
eo: Mediaj variabloj

en: InnoSetup default options
eo: Implicitoj de opcioj de InnoSetup

en: Libretro core file
eo: Libretro-kernodosiero

en: Custom emulator
eo: Adaptita imitilo

en: Emulator
eo: Imitilo

en: Launch in game directory
eo: Ekigi en dosierujo de ludo

[ctx: status_header]
en: Favorites
eo: Plej ŝatataj

[ctx: status_header]
en: %s: Favorites
eo: %s: Plej ŝatataj

en: Merging games
eo: Kombinante ludojn

en: Merging games from %s
eo: Kombinante ludojn de %s

en: Loading games from %s
eo: Ŝargante ludojn de %s

[ctx: sort_mode]
en: By name
eo: Laŭ nomo

[ctx: sort_mode]
en: By last launch
eo: Laŭ lasta lanĉo

[ctx: sort_mode]
en: By playtime
eo: Laŭ ludtempo

[ctx: group_mode]
en: Do not group
eo: Ne grupigu

[ctx: group_mode]
en: By status
eo: Laŭ statuso

[ctx: group_mode]
en: By source
eo: Laŭ fonto

en: Default
eo: Defaŭlte

en: Restore default API key
eo: Reuzi implicitan API-ŝlosilon

en: API key
eo: API-ŝlosilo

en: Generate key
eo: Generi ŝlosilon

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Style
eo: Stilo

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Score
eo: Takso

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Author
eo: Aŭtoro

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Alternate
eo: Alternativo

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Blurred
eo: Malakra

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
note: TRANSLATORS: Flat / Material Design image style. Probably should not be translated
en: Material
eo: Materiala

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: No logo
eo: Sen emblemo

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: White logo
eo: Blanka emblemo

en: Monthly IGDB request quota has been reached. Set your own API key to use IGDB data or disable IGDB.
eo: Atingiĝis monata petokvoto de IGDB. Agordu vian propran API-ŝlosilon por uzi datenojn de IGDB, aŭ malŝaltu funkciojn pri IGDB.

en: Settings
eo: Agordoj

[ctx: igdb_related_link]
en: Official website
eo: Oficiala retejo

[ctx: igdb_preferred_description]
en: When game has description, show description
eo: Se ludo havas priskribon, montri la priskribon

[ctx: igdb_preferred_description]
en: of game
eo: de ludo

[ctx: igdb_preferred_description]
en: from IGDB
eo: el IGDB

[ctx: igdb_preferred_description]
en: both
eo: ambaŭ

en: Some settings will be applied after application restart
eo: Iuj agordoj efektiviĝos nur post relanĉo de la programo

en: Games directory contains space. It may cause problems for some games
eo: La nomo de la dosierujo de ludoj enhavas spaceton. Tio eble kaŭzos problemojn pri iuj ludoj

en: Interface
eo: Fasado

en: Appearance
eo: Apero

en: General interface settings
eo: Ĝeneralaj agordoj pri fasaso

en: Dark theme
eo: Malhela etoso

[ctx: icon_style]
en: Theme-based
eo: Laŭtema

[ctx: icon_style]
en: Symbolic
eo: Simbola

[ctx: icon_style]
en: Colored
eo: Kolora

[ctx: icon_style]
en: Icon style
eo: Stilo de piktogramoj

en: Game card
eo: Ludkarto

en: Show platform icons
eo: Montri piktogramojn de platformoj

[ctx: grid_size]
en: Card size
eo: Grando de karto

[ctx: grid_size_preset]
en: Presets
eo: Implicitoj

en: Games list: installed
eo: Ludlisto: instalitaj

en: Games list: not installed
eo: Ludlisto: ne instalitaj

[ctx: list_style]
en: Show icon
eo: Montri piktogramon

[ctx: list_style]
en: Bold title
eo: Dika titolo

[ctx: list_style]
en: Show status
eo: Montri statuson

[ctx: list_style]
en: Dim
eo: Malheliga

en: Grid options
eo: Opcioj de krado

en: List options
eo: Opcioj de listo

en: Behavior
eo: Konduto

en: Behavior settings
eo: Agordoj de konduto

en: Run games with double click
eo: Lanĉi ludojn per duobla alklako

en: Merge games from different sources
eo: Kombini ludojn de diversaj fontoj

en: Use imported tags
eo: Uzi enportitaj etikedoj

en: General
eo: Ĝenerala

en: Collection
eo: Kolekto

en: Empty
eo: Malplena

en: Collection directory
eo: Dosierujo de kolekto

en: Game directory
eo: Dosierujo de ludo

en: Installers
eo: Instaliloj

en: DLC
eo: Elŝuteblaĵo

en: Bonus content
eo: Ekstra enhavo

en: Variable syntax: <b>$var</b> or <b>${var}</b>
eo: Sintakso de variabloj: <b>$variablo</b> aŭ <b>${variablo}</b>

en: Game name
eo: Nomo de ludo

en: Platform
eo: Platformo

en: Controller
eo: Ludregilo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Focus GameHub window with Guide button
eo: Enfokusigi fenestron de GameHub per gvidilo-butono

en: Controllers
eo: Ludregiloj

en: Move focus
eo: Movi fokuson

en: Exit
eo: Eliri

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Tweaks
eo: Alĝustigoj

en: Tweak launch options and apply them to games automatically
eo: Alĝustigi lanĉajn opciojn kaj efektivigi ilin por ludoj aŭtomate

en: Tweaks are loaded from following directories in order
    Last tweak overrides previous tweaks with same identifiers
eo: Alĝustigoj estas ŝargitaj el la jenaj dosierujoj laŭorde.
    La lasta alĝustigo superregas antaŭajn alĝustigojn de la samaj identigiloj

en: Click to open
eo: Alklaku por malfermi

en: Tweaks are loaded from <b>%1$s</b> and %2$d more directories <b>(?)</b>
eo: Alĝustigoj estas ŝargitaj el <b>%1$s</b> kaj %2$d aliaj dosierujoj <b>(?)</b>

en: Game sources
eo: Fontoj de ludoj

en: Steam API keys have limited number of uses per day
eo: API-ŝlosilo de Steam estas uzebla nur limigitajn nombron da fojoj en tago

en: Installation directory
eo: Dosierujo de instalado

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Not authenticated
eo: Ne aŭtentikigita

en: Authenticated as <b>%s</b>
eo: Aŭtentikigita kiel <b>%s</b>

en: Authenticated
eo: Aŭtentikigita

en: Install
eo: Instali

en: Steam API key
eo: Ŝlosilo de Steam API

en: Games directory
eo: Dosierujo de ludoj

en: Logout
eo: Elsaluti

en: Load games from Humble Trove
eo: Ŝargi ludojn el Humble Trove

en: Emulators
eo: Imitiloj

en: Libretro core directory
eo: Dosierujo de Libretro-kernoj

en: Libretro core info directory
eo: Informo-doserujo de Libretro-kernoj

en: Ignored libretro cores
eo: Ignorataj Libretro-kernoj

en: Ignored game file extensions
eo: Ignorataj dosiersufiksoj de ludoj

en: No cores found
eo: Neniuj kernoj troviĝis

en: %u core found | %u cores found
eo[0]: %u kerno troviĝis
eo[1]: %u kernoj troviĝis

en: No custom emulators
eo: Neniuj propraj imitiloj

en: %u custom emulator | %u custom emulators
eo[0]: %u propra imitilo
eo[1]: %u propraj imitiloj

en: Save
eo: Konservi

en: Executable
eo: Ruleblaĵo

en: Installer
eo: Instalilo

en: Name
eo: Nomo

en: Arguments
eo: Argumentoj

en: Variables
eo: Variabloj

en: Game executable
eo: Ruleblaĵo de ludo

en: Game arguments
eo: Argumentoj de ludo

en: Directory
eo: Dosierujo

en: Select emulator directory
eo: Elekti dosierujon de imitilo

en: Force compatibility mode
eo: Devigi kongruigan reĝimon

en: Game file patterns
eo: Ŝablonoj de dosiernomoj de ludoj

en: Image
eo: Bildo

en: Icon
eo: Piktogramo

en: <b>findutils</b>-compatible glob patterns
    
    <b>•</b> Multiple patterns can be separated with <b>|</b>
    <b>•</b> Start pattern with <b>./</b> to match relative path
    <b>•</b> $<b>basename</b> variable will be replaced with game's executable name (without extension)
eo: <b>findutils</b>-kongruaj dosierindikaj ŝablonoj
    
    <b>•</b> Pluraj ŝablonoj estas apartigeblaj per <b>|</b>
    <b>•</b> Komencu ŝablonon per <b>./</b> por relativa dosierindiko
    <b>•</b> La variablo $<b>basename</b> estos anstataŭigita per la nomo de la ruleblaĵo de la ludo (sen dosiersufikso)

en: Data
eo: Datenoj

en: Providers
eo: Provizantoj

en: Third-party data providers
eo: Triapartiaj datenprovizantoj

en: Image providers
eo: Provizantoj de bildoj

en: Metadata providers
eo: Provizantoj de metadatenoj

en: Open website
eo: Malfermi retejon

en: About
eo: Pri

en: Copy application version and environment info
eo: Kopii la version de la programo kaj informojn pri la medio

en: All your games in one place
eo: Ĉiuj viaj ludoj en unu loko

[ctx: about_link]
en: Website
eo: Retejo

[ctx: about_link]
en: Source code on GitHub
eo: Fontkodo sur GitHub

[ctx: about_link]
en: Report a problem
eo: Raporti problemon

[ctx: about_link]
en: Suggest translations
eo: Proponi tradukojn

[ctx: about_link]
en: Issues
eo: Problemoj

[ctx: about_link]
en: Contributors
eo: Kontribuantoj

[ctx: about_link]
note: TRANSLATORS: Likely it should not be translated. GitHub Pulse is a page that shows recent repository activity: https://github.com/tkashkin/GameHub/pulse
en: Pulse
eo: Pulso ĉe GitHub

[ctx: about_link]
en: Forks
eo: Forkoj

en: Import
eo: Enporti

en: Download
eo: Elŝuti

en: Select installer
eo: Elekti instalilon

en: Installer size: %s
eo: Instalila grando: %s

en: Unknown
eo: Nekonata

en: %s: Properties
eo: %s: Ecoj

en: Images
eo: Bildoj

en: Download images
eo: Elŝuti bildoj

en: Image URL
eo: URL de bildo

en: Vertical image URL
eo: URL de vertikala bildo

en: Icon URL
eo: URL de piktogramo

en: Select working directory
eo: Elekti labordosierujon

en: Working directory
eo: Labordosierujo

en: Compatibility
eo: Kongruigo

en: Launch from terminal
eo: Lanĉi el terminalo

en: Copy to clipboard
eo: Kopii al tondejo

en: Add to Steam
eo: Aldoni al Steam

en: Add to the Steam library
eo: Aldoni al la Steam biblioteko

en: %s: Overlays
eo: %s: Surmetaĵoj

en: Overlays are disabled
eo: Surmetaĵoj estas malŝaltitaj

en: Enable overlays to manage DLCs and mods
    
    Enabling will move game to the “base“ overlay
eo: Ŝaltu surmetaĵojn por administri elŝuteblaĵojn kaj modifaĵojn.
    
    Post ŝaltado, la ludo moviĝos en la surmetaĵon “base”

en: Overlays
eo: Surmetaĵoj

en: Overlay ID (directory name)
eo: Identigilo de surmetaĵo (nomo de dosierujo)

en: Overlay name (optional)
eo: Nomo de surmetaĵo (nedeviga)

en: Add
eo: Aldoni

en: Enable overlays
eo: Ŝalti surmetaĵojn

en: Overlay usage at this path may be unsafe
    Proceed at your own risk
    
    Path: <b>%s</b>
eo: Surmetaĵo eble estas danĝera ĉe ĉi tiu dosierindiko.
    Daŭrigu se vi volas, sen garantio.
    
    Dosierindiko: <b>%s</b>

en: Overlay usage at this path is not supported
    
    Path: <b>%s</b>
eo: Surmetaĵo ne estas subtenata ĉe ĉi tiu dosierindiko.
    
    Dosierindiko: <b>%s</b>

en: Open directory
eo: Malfermi dosierujon

en: Remove overlay
eo: Forigi surmetaĵon

en: Run with compatibility layer
eo: Ruli per kongruiga tavolo

en: Corrupted installer: checksum mismatch in
eo: Difektita instalilo: kontrolsumo ne kongruas

en: Import emulated games
eo: Enporti imitataj ludoj

en: Select directory with emulated games
eo: Elekti dosierujon kun imitataj ludoj

en: Detected games
eo: Detektitaj ludoj

en: Select all
eo: Elekti ĉiujn

en: Select directory to import
eo: Elekti dosierujon por enporti

en: %s: Tweaks
eo: %s: Alĝustigoj

en: No enabled game sources
eo: Neniuj ŝaltitaj fontoj de ludoj

en: Enable some game sources in settings
eo: Ŝaltu iujn fontojn de ludoj per agordoj

en: Let's get started
eo: Ni komencu

en: Skip
eo: Preterlasi

en: Ready
eo: Preta

en: Authentication required
eo: Necesas aŭtentikigo

en: Authenticating…
eo: Aŭtentikigante…

en: Install %s
eo: Instali %s

en: Return to GameHub after installing
eo: Reveni al GameHub post instalado

en: No games
eo: Sen ludoj

en: Get some games or enable some game sources in settings
eo: Akiru kelkajn ludojn, aŭ ŝaltu iujn fontojn de ludoj per agordoj

en: Grid view
eo: Krada vido

en: List view
eo: Lista vido

en: All games
eo: Ĉiuj ludoj

en: Downloads
eo: Elŝutitaj

en: Filters
eo: Filtriloj

en: Add game
eo: Aldoni ludon

en: Search
eo: Serĉi

en: Menu
eo: Menuo

en: Back
eo: Reen

en: %u game | %u games
eo[0]: %u ludo
eo[1]: %u ludoj

en: No user-added games
eo: Neniu ludo aldonita de uzanto

en: Add some games using plus button
eo: Aldonu kelkajn ludojn per la plus-butono

en: No %s games
eo: Neniuj ludoj de %s

en: Get some Linux-compatible games
eo: Akiru kelkajn ludojn kongruajn kun Linux

en: No games matching “%s”
eo: Neniuj ludoj kongruantaj kun “%s”

en: No %1$s games matching “%2$s”
eo: Neniuj ludoj de %1$s kongruantaj kun “%2$s”

en: No games were loaded from Steam. Set your games list privacy to public or use your own Steam API key in settings.
eo: Neniuj ludoj ŝargiĝis el Steam. Publikigu vian ludliston, aŭ uzu vian propran API-ŝlosilon de Steam per agordoj.

en: Privacy
eo: Privateco

en: Downloading images
eo: Elŝutas bildojn

en: Downloading image: %s
eo: Elŝutas bildon: %s

en: Pause download
eo: Paŭzigi elŝuton

en: Resume download
eo: Rekomenci elŝuton

en: Cancel download
eo: Nuligi elŝutadon

en: Group
eo: Grupo

en: Sort
eo: Ordigi

en: Tags
eo: Etikedoj

en: All platforms
eo: Ĉiuj platformoj

en: Select game executable
eo: Elekti ruleblaĵon de ludo

en: Select game directory
eo: Elekti dosierujo de ludo

en: Download game images
eo: Elŝuti bildojn de ludo

en: Details
eo: Detaloj

[ctx: game_context_menu]
en: Favorite
eo: Plej ŝatataj

[ctx: game_context_menu]
en: Hidden
eo: Kaŝitaj

en: Open installation directory
eo: Malfermi dosierujon de instalado

en: Open installers collection directory
eo: Malfermi dosierujon de instalilo-kolektoj

en: Open bonus collection directory
eo: Malfermi dosierujon de kolekto de ekstraĵoj

en: Open screenshots directory
eo: Malfermi dosierujon de ekrankopioj

en: Uninstall
eo: Malinstali

en: Properties
eo: Ecoj

en: %d game selected | %d games selected
eo[0]: %d ludo elektita
eo[1]: %d ludoj elektitaj

en: %d game will be installed | %d games will be installed
eo[0]: Instalos %d ludon
eo[1]: Instalos %d ludojn

en: %d game will be downloaded | %d games will be downloaded
eo[0]: Elŝutos %d ludon
eo[1]: Elŝutos %d ludojn

en: Image for %d game will be searched | Images for %d games will be searched
eo[0]: Serĉiĝos bildoj de %d ludo
eo[1]: Serĉiĝos bildoj de %d ludoj

en: %d game will be uninstalled | %d games will be uninstalled
eo[0]: Malinstalos %d ludon
eo[1]: Malinstalos %d ludojn

en: Refresh
eo: Reŝargi

en: %d game will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data | %d games will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data
eo[0]: %d ludo estos forigita el datenbanko. Relanĉu la programon GameHub por akiri novajn datenojn
eo[1]: %d ludoj estos forigitaj el datenbanko. Relanĉu la programon GameHub por akiri novajn datenojn

en: Open store page
eo: Malfermi retejo de butiko

en: Game properties
eo: Ecoj de ludo

en: Playtime
eo: Ludtempo

en: Playtime (local)
eo: Ludtempo (loka)

en: Last launch
eo: Laste lanĉis

en: Achievements
eo: Atingoj

en: Unlocked: %s
eo: Malŝlosis %s

en: Global percentage: %g%%
eo: Totala procento: %g%%

en: Language
eo: Lingvo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: %u DLCs cannot be installed
eo: %u elŝuteblaĵoj ne estas instaleblaj

en: Category
eo: Kategorio

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Genre
eo: Ĝenro

en: Genres
eo: Ĝenroj

[ctx: igdb]
en: Popularity
eo: Populareco

[ctx: igdb]
en: Aggregated rating
eo: Kombinita takso

[ctx: igdb]
en: IGDB user rating
eo: Takso de uzantoj de IGDB

[ctx: igdb]
en: Total rating
eo: Totala takso

[ctx: igdb]
en: Release date
eo: Dato de eldono

[ctx: igdb]
en: Platforms
eo: Platformoj

[ctx: igdb]
en: Genres
eo: Ĝenroj

[ctx: igdb]
en: Keywords
eo: Ŝlosilvortoj

[ctx: igdb]
en: Links
eo: Ligiloj

en: Based on <b>%d</b> rating | Based on <b>%d</b> ratings
eo[0]: Laŭ <b>%d</b> takso
eo[1]: Laŭ <b>%d</b> taksoj

[ctx: igdb]
en: Summary
eo: Resumo

[ctx: igdb]
en: Storyline
eo: Intrigo

en: Select file
eo: Elekti dosieron

en: No images
eo: Sen bildoj

en: There are no images found for this game
    Make sure game name is correct
eo: Neniuj bildoj troviĝis pri ĉi tiu ludo
    Certigu, ke la nomo de la ludo estas ĝusta

en: Search images:
eo: Serĉi bildojn:

en: Compatibility layer:
eo: Kongruiga tavolo:

en: Configure
eo: Konfiguri

en: Add tag
eo: Aldoni etikedon

en: No description
eo: Sen priskribo

en: Edit file
eo: Redakti dosieron

[ctx: time]
en: %dh
eo: %d h

[ctx: time]
en: %dm
eo: %d min

[ctx: time]
en: %ds
eo: %d s

[ctx: grid_size_preset]
en: Steam (vertical)
eo: Steam (vertikala)

[ctx: grid_size_preset]
en: GOG (vertical)
eo: GOG (vertikala)

[ctx: grid_size_preset]
en: Square
eo: Kvadrata

[ctx: grid_size_preset]
en: Custom
eo: Propra

[ctx: dl_status]
en: Queued
eo: Envicigita

[ctx: dl_status]
en: Starting download
eo: Komencas elŝutado

[ctx: dl_status]
en: Download started
eo: Elŝutado komencis

[ctx: dl_status]
en: Download finished
eo: Elŝutado finis

[ctx: dl_status]
en: Download failed
eo: Elŝutado fiaskis

[ctx: dl_status]
en: Downloading: %s
eo: Elŝutas: %s

[ctx: dl_status]
en: Downloading
eo: Elŝutas

[ctx: dl_status]
en: Paused: %s
eo: Paŭzita: %s

[ctx: dl_status]
en: Paused
eo: Paŭzita

[ctx: dl_status]
en: Download cancelled
eo: Elŝutado nuligita
