com.github.tkashkin.gamehub - en to fa translation catalogue (203 entries)

en: Show help
fa: نمایش راهنما

en: Show application version and exit
fa: نمایش نسخه برنامه و خروج

en: Restart with GDB debugger attached
fa: ری‌استارت همراه با عیب یاب GDB

en: Show full GDB backtrace
fa: نمایش بازگشت کامل GDB

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
fa: خطاهای مهلک را به عنوان موارد مهم و کاربرد خرابی آن، درست کنید

en: Show main window
fa: نمایش پنجره اصلی

en: Show application settings dialog
fa: چیدمان اپلیکیشن گفت و گو را نشان دهید.

en: Show about dialog
fa: نمایش گفت‌وگوی درباره

en: Maximum number of background worker threads
fa: حداکثر تعداد موضوعات کارگر در پس زمینه

en: Run game
fa: اجرای بازی

en: Show compatibility options dialog
fa: سازگاری تنظیمات گفت و گو را نشان دهید

en: Open game details
fa: جزئیات بازی را باز کن

en: Open game properties
fa: باز کردن ویژگی های بازی

en: Enable debug logging
fa: ورود به سیستم حل مشکل را فعال نمایید

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
fa: احراز هویت و اطلاعات حساس مانند نشانه های احراز هویت را وارد کنید

en: Log download manager
fa: ورود به سیستم مدیریت دانلود

en: Log background workers start/stop
fa: ورود به سیستم شروع/پایان کارگر پس زمینه

en: Disable log messages filtering
fa: پیام های ورود به سیستم را غیرفعال کنید

en: Verbose logging
fa: ورود به سیستم لفظی

en: Game Options:
fa: تنظیمات بازی:

en: Show game options help
fa: نمایش راهنمای تنظیمات بازی

en: Logging Options:
fa: ورود به تنظیمات

en: Show logging options help
fa: نمایش راهنمای تنظیمات بازی

en: Select executable
fa: انتخاب قابل اجرا

en: Select
fa: انتخاب

en: Cancel
fa: انصراف

en: Select directory
fa: دایرکتوری را انتخاب کنید

en: Part %1$u of %2$u: %3$s
fa: قسمت %1$u از %2$u:%3$s

en: %s: corrupted installer
fa: %s: نصب کننده خراب

en: Checksum mismatch in %s
fa: عدم تطابق چک در %s

en: Show file
fa: نمایش فایل

en: Remove
fa: حذف

en: Backup
fa: پشتیبان گیری

en: %s: cannot detect main executable
fa: %s: نمی تواند اجرایی اصلی را تشخیص دهد

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
fa: فایل اجرایی اصلی این بازی به طور خودکار قابل تشخیص نیست.
    لطفاً اجزای اصلی را در ویژگی های بازی تنظیم کنید.

[ctx: platform]
en: Emulated
fa: شبیه سازی شده

[ctx: status]
en: Running
fa: در حال اجرا

[ctx: status]
en: Installed
fa: نصب شده

[ctx: status]
en: Installing
fa: در حال نصب

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
fa: تأیید صحت نصب کننده

[ctx: status]
en: Download started
fa: دانلود شروع شد

[ctx: status]
en: Not installed
fa: نصب نشد

[ctx: status_header]
en: Installed
fa: نصب شده

[ctx: status_header]
en: Installing
fa: در حال نصب

[ctx: status_header]
en: Downloading
fa: در حال دانلود

[ctx: status_header]
en: Not installed
fa: نصب نشد

en: %s games
fa: %s بازی

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
fa: استیم آی‌دی شما از پرونده پیکربندی استیم خوانده می‌شود

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
fa: پرونده پیکربندی استیم یافت نشد.
    وارد حساب کاربری خود در استیم کلاینت شوید و به GameHub بازگردید

en: %s: no available installers
fa: %s: نصب کننده در دسترس نیست

[ctx: itch_dl_status]
en: %s left;
fa: %s باقی مانده است؛

en: User games
fa: بازی های کاربر

[ctx: tag]
en: Favorites
fa: مورد علاقه‌ها

[ctx: tag]
en: Not installed
fa: نصب نشد

[ctx: tag]
en: Installed
fa: نصب شده

[ctx: tag]
en: Hidden
fa: پنهان

en: Edit script
fa: ویرایش اسکریپت

en: Edit custom script
fa: ویرایش اسکریپت سفارشی

en: Run
fa: اجرا

en: Show WineWrap menu
fa: نمایش منوی WineWrap

en: Open prefix directory
fa: فهرست پیش شماره را باز کنید

en: Run winecfg
fa: winecfg را اجرا کنید

en: Environment variables
fa: متغیرهای محیطی

en: Libretro core file
fa: فایل اصلی Libretro

en: Custom emulator
fa: شبیه ساز سفارشی

en: Emulator
fa: شبیه ساز

en: Launch in game directory
fa: راه‌اندازی در دایرکتوری بازی

[ctx: status_header]
en: Favorites
fa: مورد علاقه‌ها

[ctx: status_header]
en: %s: Favorites
fa: %s: مورد علاقه

en: Merging games
fa: ادغام بازی ها

en: Loading games from %s
fa: بارگیری بازی‌ها از %s

[ctx: sort_mode]
en: By name
fa: براساس نام

[ctx: sort_mode]
en: By last launch
fa: براساس آخرین راه‌اندازی

[ctx: sort_mode]
en: By playtime
fa: براساس زمان بازی

[ctx: group_mode]
en: By status
fa: براساس وضعیت

[ctx: group_mode]
en: By source
fa: براساس منبع

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Restore default API key
fa: بازیابی کلید API پیش فرض

en: API key
fa: کلید ای پی ای

en: Generate key
fa: تولید کلید

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Style
fa: سبک

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Score
fa: نمره

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Author
fa: نویسنده

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Alternate
fa: متناوب

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Blurred
fa: تار

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
note: TRANSLATORS: Flat / Material Design image style. Probably should not be translated
en: Material
fa: مواد

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: White logo
fa: لوگوی سفید

en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: igdb_related_link]
en: Official website
fa: وب‌سایت رسمی

[ctx: igdb_preferred_description]
en: When game has description, show description
fa: هنگامی که بازی توضیحی دارد، توضیحات را نشان دهید

[ctx: igdb_preferred_description]
en: of game
fa: از بازی

[ctx: igdb_preferred_description]
en: from IGDB
fa: از IGDB

[ctx: igdb_preferred_description]
en: both
fa: هر دو

en: Some settings will be applied after application restart
fa: برخی از تنظیمات پس از راه اندازی مجدد برنامه اعمال می شود

en: Interface
fa: رابط

en: Appearance
fa: ظاهر

en: General interface settings
fa: تنظیمات عمومی رابط

en: Dark theme
fa: تم تیره

[ctx: icon_style]
en: Theme-based
fa: مبتنی بر تم

[ctx: icon_style]
en: Symbolic
fa: نمادین

[ctx: icon_style]
en: Colored
fa: رنگی

[ctx: icon_style]
en: Icon style
fa: سبک نماد

en: Game card
fa: کارت بازی

en: Show platform icons
fa: نمایش نمادهای پلت فرم

[ctx: grid_size]
en: Card size
fa: اندازه کارت

[ctx: grid_size_preset]
en: Presets
fa: ایستگاه از پیش تنظیم شده

en: Games list: installed
fa: لیست بازی ها: نصب شده

en: Games list: not installed
fa: لیست بازی ها: نصب نشده است

[ctx: list_style]
en: Show icon
fa: نمایش نماد

[ctx: list_style]
en: Show status
fa: نمایش وضعیت

en: Grid options
fa: گزینه های شبکه

en: List options
fa: لیست گزینه ها

en: Behavior
fa: رفتار

en: Behavior settings
fa: تنظیمات رفتار

en: Run games with double click
fa: بازی ها را با دوبار کلیک اجرا کنید

en: Merge games from different sources
fa: ادغام بازی ها از منابع مختلف

en: Use imported tags
fa: از برچسب های وارد شده استفاده کنید

en: General
fa: عمومی

en: Collection
fa: مجموعه

en: Empty
fa: خالی

en: Collection directory
fa: فهرست مجموعه

en: Game directory
fa: فهرست بازی ها

en: Installers
fa: نصب کننده ها

en: Bonus content
fa: محتوای پاداش

en: Game name
fa: اسم بازی

en: Controller
fa: کنترل کننده

en: Controllers
fa: کنترل کننده ها

en: Move focus
fa: حرکت تمرکز

en: Exit
fa: خروج

en: Disabled
fa: معلول

en: Tweaks
fa: اصلاحات

en: Tweak launch options and apply them to games automatically
fa: گزینه های راه اندازی را تغییر دهید و آنها را به صورت خودکار در بازی ها اعمال کنید

en: Click to open
fa: برای باز کردن کلیک کنید

en: Game sources
fa: منابع بازی

en: Not installed
fa: نصب نشده

en: Authenticated
fa: دارای اعتبار

en: Games directory
fa: فهرست بازی ها

en: Logout
fa: خروج

en: Emulators
fa: شبیه سازها

en: Libretro core directory
fa: فهرست اصلی Libretro

en: %u core found | %u cores found
fa[0]: %u هسته یافت شد
fa[1]: %u هسته یافت شد

en: No custom emulators
fa: بدون شبیه ساز سفارشی

en: %u custom emulator | %u custom emulators
fa[0]: %u شبیه ساز سفارشی
fa[1]: %u شبیه ساز سفارشی

en: Save
fa: ذخیره کردن

en: Executable
fa: قابل اجرا

en: Installer
fa: نصب کننده

en: Name
fa: نام

en: Variables
fa: متغیرها

en: Directory
fa: فهرست راهنما

en: Select emulator directory
fa: دایرکتوری شبیه ساز را انتخاب کنید

en: Game file patterns
fa: الگوهای فایل بازی

en: Image
fa: تصویر

en: Icon
fa: آیکون

en: Data
fa: دیتا

en: Providers
fa: ارائه دهندگان

en: Third-party data providers
fa: ارائه دهندگان داده شخص ثالث

en: Image providers
fa: ارائه دهندگان تصویر

en: Metadata providers
fa: ارائه دهندگان فراداده

en: About
fa: درباره

en: Copy application version and environment info
fa: نسخه برنامه و اطلاعات محیط را کپی کنید

en: All your games in one place
fa: همه بازی های شما در یک مکان

[ctx: about_link]
en: Website
fa: وبسایت

[ctx: about_link]
en: Source code on GitHub
fa: کد منبع در GitHub

[ctx: about_link]
en: Report a problem
fa: گزارش یک مشکل

[ctx: about_link]
en: Suggest translations
fa: ترجمه پیشنهاد دهید

[ctx: about_link]
en: Issues
fa: مسائل

[ctx: about_link]
en: Contributors
fa: مشارکت کنندگان

[ctx: about_link]
en: Forks
fa: چنگال

en: Import
fa: وارد كردن

en: Download
fa: دانلود

en: Select installer
fa: نصب کننده را انتخاب کنید

en: Installer size: %s
fa: اندازه نصب: %s

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Images
fa: تصاویر

en: Compatibility
fa: سازگاری

en: Copy to clipboard
fa: کپی در کلیپ بورد

en: Add to Steam
fa: به سیستم اضافه کنید

en: Add to the Steam library
fa: به کتابخانه سیستم اضافه کنید

en: %s: Overlays
fa: %s: همپوشانی

en: Overlays
fa: پوشش ها

en: Overlay ID (directory name)
fa: شناسه همپوشانی (نام فهرست)

en: Overlay name (optional)
fa: نام روکش (اختیاری)

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Enable overlays
fa: همپوشانی ها را فعال کنید

en: Open directory
fa: باز کردن دایرکتوری

en: Remove overlay
fa: پوشش را حذف کنید

en: Corrupted installer: checksum mismatch in
fa: نصب کننده خراب: عدم مطابقت جمع کنترلی در

en: Import emulated games
fa: وارد کردن بازی های شبیه سازی شده

en: Select directory with emulated games
fa: دایرکتوری با بازی های شبیه سازی شده را انتخاب کنید

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select directory to import
fa: دایرکتوری را برای وارد کردن انتخاب کنید

en: %s: Tweaks
fa: %s: اصلاحات

en: No enabled game sources
fa: منابع بازی فعال نشده است

en: Enable some game sources in settings
fa: برخی از منابع بازی را در تنظیمات فعال کنید

en: Let's get started
fa: بیایید شروع کنیم

en: Skip
fa: رد شدن

en: Ready
fa: آماده

en: Authenticating…
fa: احراز هویت…

en: No games
fa: بدون بازی

en: Get some games or enable some game sources in settings
fa: چند بازی دریافت کنید یا برخی از منابع بازی را در تنظیمات فعال کنید

en: Grid view
fa: نمای شبکه

en: All games
fa: همه بازی ها

en: Downloads
fa: بارگیری ها
