com.github.tkashkin.gamehub - en to fi translation catalogue (354 entries)

en: Show help
fi: Näytä ohje

en: Show application version and exit
fi: Näytä ohjelmiston versio ja sulje

en: Restart with GDB debugger attached
fi: Käynnistä uudelleen kun GDB-virheenkorjain on liitetty

en: Show full GDB backtrace
fi: Näytä GDB-jälkiseuranta kokonaan

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
fi: Kohtele kohtalokkaita virheitä kriittisinä ja kaada sovellus

en: Show main window
fi: Näytä pääikkuna

en: Show application settings dialog
fi: Näytä sovellusasetukset-valintaikkuna

en: Show about dialog
fi: Näytä tietoja valintaikkuna

en: Maximum number of background worker threads
fi: Taustalla työskentelevien säikeiden enimmäismäärä

en: Run game
fi: Käynnistä peli

en: Show compatibility options dialog
fi: Näytä yhteensopivuusasetukset-valintaikkuna

en: Open game details
fi: Avaa pelin lisätiedot

en: Open game properties
fi: Avaa pelin ominaisuudet

en: Enable debug logging
fi: Ota virheenkorjaus käyttöön

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
fi: Kirjaa lokiin tunnistusprosessi ja arkaluontoiset tiedot, kuten todennuslomakkeet

en: Log download manager
fi: Lokita latausten hallinta

en: Log background workers start/stop
fi: Lokita taustalla aloita/lopeta

en: Disable log messages filtering
fi: Poista loki sanomien suodatus käytöstä

en: Verbose logging
fi: Selväkielinen kirjaaminen lokiin

en: Game Options:
fi: Pelin asetukset:

en: Show game options help
fi: Näytä pelin asetuksien ohje

en: Logging Options:
fi: Lokituksen asetukset:

en: Show logging options help
fi: Näytä kirjaus asetuksien ohje

en: Select executable
fi: Valitse suoritettava tiedosto

en: Select
fi: Valitse

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Select directory
fi: Valitse hakemisto

en: Part %1$u of %2$u: %3$s
fi: Osa %1$u / %2$u: %3$s

en: %s: corrupted installer
fi: %s: viallinen asennusohjelma

en: Checksum mismatch in %s
fi: Tarkistussumma on ristiriitainen %s

en: Show file
fi: Näytä tiedosto

en: Remove
fi: Poista

en: Backup
fi: Varmuuskopioi

en: %s: cannot detect main executable
fi: %s: ei havaitse suoritettavaa tiedostoa

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
fi: Tämän pelin suoritettavaa tiedostoa ei voida tunnistaa automaattisesti.
    Aseta suoritettava tiedosto pelin ominaisuuksista.

[ctx: platform]
en: Emulated
fi: Emuloitu

[ctx: status]
en: Running
fi: Käynnissä

[ctx: status]
en: Installed
fi: Asennettu

[ctx: status]
en: Installing
fi: Asentaa

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
fi: Tarkistaa asennuksen eheyttä

[ctx: status]
en: Download started
fi: Lataus aloitettu

[ctx: status]
en: Not installed
fi: Ei asennettu

[ctx: status_header]
en: Installed
fi: Asennettu

[ctx: status_header]
en: Installing
fi: Asentaa

[ctx: status_header]
en: Downloading
fi: Lataa

[ctx: status_header]
en: Not installed
fi: Ei asennettu

en: %s games
fi: %s pelit

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
fi: SteamID-tunnuksesi luetaan Steam-määritystiedostosta

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
fi: Steamin konfiguraatiotiedostoa ei löydy.
    Kirjaudu tiliisi Steam-asiakasohjelmassa ja palaa GameHub ohjelmaan

en: DLC: %s
fi: Lisäosa: %s

en: %s: no available installers
fi: %s: ei käytettävissä olevaa asennusohjelmaa

en: Cannot get Trove download URL.
    Make sure your Humble Monthly subscription is active.
fi: Troven lataus URL-osoitetta ei saada.
    Varmista, että Humble Monthly -tilaus on aktiivinen.

[ctx: itch_dl_status]
en: %s left;
fi: %s jäljellä;

en: User games
fi: Käyttäjän pelit

[ctx: tag]
en: Favorites
fi: Suosikit

[ctx: tag]
en: Not installed
fi: Ei asennettu

[ctx: tag]
en: Installed
fi: Asennettu

[ctx: tag]
en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Edit script
fi: Muokkaa skriptiä

en: Edit custom script
fi: Muokkaa mukautettua skriptiä

en: Innoextract <b>%1$s</b> is not supported and may not be able to extract some games correctly.
    Install innoextract <b>%2$s</b> or newer.
fi: Innoextract <b>%1$s</b> sovellusta ei tueta ja se ei ehkä pysty purkamaan joitain pelejä oikein.
    Asenna innoextract <b>%2$s</b> tai uudempi.

en: Run
fi: Käynnistä

en: Show WineWrap menu
fi: Näytä WineWrap-valikko

en: Kill apps in prefix
fi: Tapa sovellukset prefixistä

en: Proton prefix
fi: Proton prefiksi

en: Open prefix directory
fi: Avaa prefix hakemisto

en: Run winecfg
fi: Käynnistä winecfg

en: Run winetricks
fi: Käynnistä winetricks

en: Run taskmgr
fi: Käynnistä tehtävämanageri

en: Wine prefix
fi: Winen prefix

en: Environment variables
fi: Ympäristömuuttujat

en: InnoSetup default options
fi: InnoSetupin oletusasetukset

en: Libretro core file
fi: Libretro core tiedosto

en: Custom emulator
fi: Mukautettu emulaattori

en: Emulator
fi: Emulaattori

en: Launch in game directory
fi: Käynnistä pelihakemistossa

[ctx: status_header]
en: Favorites
fi: Suosikit

[ctx: status_header]
en: %s: Favorites
fi: %s: Suosikkeja

en: Merging games
fi: Pelien yhdistäminen

en: Merging games from %s
fi: Pelien yhdistäminen %s

en: Loading games from %s
fi: Ladataan pelejä %s

[ctx: sort_mode]
en: By name
fi: Nimeltä

[ctx: sort_mode]
en: By last launch
fi: Viimeisen käynnistyksen mukaan

[ctx: sort_mode]
en: By playtime
fi: Peliajan

[ctx: group_mode]
en: Do not group
fi: Älä ryhmitä

[ctx: group_mode]
en: By status
fi: Tila

[ctx: group_mode]
en: By source
fi: Lähteen

en: Default
fi: Oletus

en: Restore default API key
fi: Palauta oletus API-avain

en: API key
fi: API-avain

en: Generate key
fi: Generoi avain

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Style
fi: Tyyli

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Score
fi: Pisteet

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Author
fi: Tekijä

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Alternate
fi: Vaihtoehtoinen

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Blurred
fi: Sumennettu

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
note: TRANSLATORS: Flat / Material Design image style. Probably should not be translated
en: Material
fi: Materiaali

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: No logo
fi: Ei logoa

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: White logo
fi: Valkoinen logo

en: Monthly IGDB request quota has been reached. Set your own API key to use IGDB data or disable IGDB.
fi: Kuukausittainen IGDB-pyyntökiintiö on saavutettu. Aseta oma API-avaimesi käyttämään IGDB-tietoja tai poista IGDB käytöstä.

en: Settings
fi: Asetukset

[ctx: igdb_related_link]
en: Official website
fi: Virallinen kotisivu

[ctx: igdb_preferred_description]
en: When game has description, show description
fi: Kun pelillä on kuvaus, näytä kuvaus

[ctx: igdb_preferred_description]
en: of game
fi: pelin

[ctx: igdb_preferred_description]
en: from IGDB
fi: IGDB

[ctx: igdb_preferred_description]
en: both
fi: molemmat

en: Some settings will be applied after application restart
fi: Jotkut asetukset otetaan käyttöön sovelluksen uudelleenkäynnistyksen jälkeen

en: Games directory contains space. It may cause problems for some games
fi: Pelihakemiston nimi sisältää tyhjiä merkkejä. Se voi aiheuttaa ongelmia joillekin peleille

en: Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Appearance
fi: Ulkomuoto

en: General interface settings
fi: Yleiset käyttöliittymäasetukset

en: Dark theme
fi: Tumma teema

[ctx: icon_style]
en: Theme-based
fi: Teemapohjainen

[ctx: icon_style]
en: Symbolic
fi: Symbolinen

[ctx: icon_style]
en: Colored
fi: Värillinen

[ctx: icon_style]
en: Icon style
fi: Kuvakkeiden tyyli

en: Game card
fi: Pelikortti tyylinen

en: Show platform icons
fi: Näytä käyttöjärjestelmien kuvakkeet

[ctx: grid_size]
en: Card size
fi: Kortin koko

[ctx: grid_size_preset]
en: Presets
fi: Esiasetukset

en: Games list: installed
fi: Pelilista: asennettu

en: Games list: not installed
fi: Pelilista: ei asennettu

[ctx: list_style]
en: Show icon
fi: Näytä kuvakkeet

[ctx: list_style]
en: Bold title
fi: Lihavoi pelin nimi

[ctx: list_style]
en: Show status
fi: Näytä tila

[ctx: list_style]
en: Dim
fi: Sumenna

en: Grid options
fi: Ruudukkovaihtoehdot

en: List options
fi: Listavaihtoehdot

en: Behavior
fi: Käytös

en: Behavior settings
fi: Käyttäytymisasetukset

en: Run games with double click
fi: Käynnistä peli kaksoisnapsautuksella

en: Merge games from different sources
fi: Yhdistä pelit eri lähteistä

en: Use imported tags
fi: Käytä tuotuja tunnisteita

en: General
fi: Yleinen

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Collection directory
fi: Peli kokoelman hakemisto

en: Game directory
fi: Pelihakemisto

en: Installers
fi: Asentajat

en: DLC
fi: Lisäosa (DLC)

en: Bonus content
fi: Bonus-sisältö

en: Variable syntax: <b>$var</b> or <b>${var}</b>
fi: Muuttuva syntaksi: <b>$var</b> tai <b>${var}</b>

en: Game name
fi: Pelin nimi

en: Platform
fi: Pelialusta

en: Controller
fi: Ohjain

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Focus GameHub window with Guide button
fi: Tarkenna GameHub-ikkuna opaspainikkeella

en: Controllers
fi: Ohjaimet

en: Move focus
fi: Siirrä tarkennus

en: Exit
fi: Poistu

en: Disabled
fi: Poistettu käytöstä

en: Tweaks
fi: Hienosäädöt

en: Tweak launch options and apply them to games automatically
fi: Hienosäädä käynnistysvaihtoehtoja ja käytä niitä peleihin automaattisesti

en: Tweaks are loaded from following directories in order
    Last tweak overrides previous tweaks with same identifiers
fi: Hienosäädöt ladataan seuraavista hakemistoista järjestyksessä
    Viimeinen sääntö ohittaa aiemman tarkistuksen samoilla tunnisteilla

en: Click to open
fi: Avaa napsauttamalla

en: Tweaks are loaded from <b>%1$s</b> and %2$d more directories <b>(?)</b>
fi: Pelien hienosäädöt on ladattu <b>%1$s</b> ja %2$d ja muusta hakemistosta <b>(?)</b>

en: Game sources
fi: Pelilähteet

en: Steam API keys have limited number of uses per day
fi: Steam API-avaimilla on rajoitettu määrä käyttöjä päivässä

en: Installation directory
fi: Asennushakemisto

en: Not installed
fi: Ei asennettu

en: Not authenticated
fi: Ei todennettu

en: Authenticated as <b>%s</b>
fi: Todennettu nimellä <b>%s</b>

en: Authenticated
fi: Todennettu

en: Install
fi: Asenna

en: Steam API key
fi: Steam API-avain

en: Games directory
fi: Pelien hakemisto

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Load games from Humble Trove
fi: Lataa pelit Humble Trovesta

en: Emulators
fi: Emulaattorit

en: Libretro core directory
fi: Libretro core hakemisto

en: Libretro core info directory
fi: Libretro core info hakemisto

en: Ignored libretro cores
fi: Sivuuta libretro ytimiä

en: Ignored game file extensions
fi: Ohita pelilaajennokset

en: No cores found
fi: Ytimiä ei löytynyt

en: %u core found | %u cores found
fi[0]: %u ydin löydetty
fi[1]: %u ydintä löydetty

en: No custom emulators
fi: Ei räätälöityjä emulaattoreita

en: %u custom emulator | %u custom emulators
fi[0]: %u kustomoitu emulaattoria
fi[1]: %u kustomoitua emulaattoria

en: Save
fi: Tallenna

en: Executable
fi: Suoritettava

en: Installer
fi: Asentaja

en: Name
fi: Nimi

en: Arguments
fi: Käynnistysasetukset

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Game executable
fi: Pelin suoritettava tiedosto

en: Game arguments
fi: Pelin käynnistys asetukset

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Select emulator directory
fi: Valitse emulaattorin hakemisto

en: Force compatibility mode
fi: Pakota yhteensopivuustila

en: Game file patterns
fi: Pelitiedostokuviot

en: Image
fi: Kuva

en: Icon
fi: Kuvake

en: <b>findutils</b>-compatible glob patterns
    
    <b>•</b> Multiple patterns can be separated with <b>|</b>
    <b>•</b> Start pattern with <b>./</b> to match relative path
    <b>•</b> $<b>basename</b> variable will be replaced with game's executable name (without extension)
fi: <b>findutils</b>-yhteensopivat polut
    
    <b>•</b> Useita tiedostopäätteitä voidaan erottaa <b>|</b>-merkillä
    <b>•</b> Aloita tiedostopääte merkillä<b>./</b>vastaamaan suhteellista polkua
    <b>•</b> $<b>basename</b>muuttuja korvataan pelin suoritettavalla nimellä (ilman laajennusta)

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Third-party data providers
fi: Kolmansien osapuolten tietojen tarjoajat

en: Image providers
fi: Kuvien tarjoajat

en: Metadata providers
fi: Metatietojen tarjoajat

en: Open website
fi: Avaa www-sivu

en: About
fi: Tietoja

en: Copy application version and environment info
fi: Kopioi sovellusversio ja ympäristöntiedot

en: All your games in one place
fi: Kaikki pelisi yhdessä paikassa

[ctx: about_link]
en: Website
fi: WWW-sivu

[ctx: about_link]
en: Source code on GitHub
fi: Lähdekoodi GitHubissa

[ctx: about_link]
en: Report a problem
fi: Raportoi ongelma

[ctx: about_link]
en: Suggest translations
fi: Ehdota käännöstä

[ctx: about_link]
en: Issues
fi: Kysymykset

[ctx: about_link]
en: Contributors
fi: Osallistujat

[ctx: about_link]
note: TRANSLATORS: Likely it should not be translated. GitHub Pulse is a page that shows recent repository activity: https://github.com/tkashkin/GameHub/pulse
en: Pulse
fi: Pulssi

[ctx: about_link]
en: Forks
fi: Haaraumat

en: Import
fi: Tuo

en: Download
fi: Lataa

en: Select installer
fi: Valitse asentaja

en: Installer size: %s
fi: Asentajan koko: %s

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: %s: Properties
fi: %s: ominaisuudet

en: Images
fi: Kuvat

en: Download images
fi: Ladataan kuvia

en: Image URL
fi: Kuvan URL

en: Vertical image URL
fi: Pystykuvan URL

en: Icon URL
fi: Kuvakkeen URL

en: Select working directory
fi: Valitse työhakemisto

en: Working directory
fi: Työhakemisto

en: Compatibility
fi: Yhteensopivuus

en: Launch from terminal
fi: Käynnistä terminaalista

en: Copy to clipboard
fi: Kopioi leikepöydälle

en: Add to Steam
fi: Lisää Steamiin

en: Add to the Steam library
fi: Lisää Steamin kirjastoon

en: %s: Overlays
fi: %s: Päällekkäiskuvat

en: Overlays are disabled
fi: Päällekkäiskuvat on poissa käytöstä

en: Enable overlays to manage DLCs and mods
    
    Enabling will move game to the “base“ overlay
fi: Ota peittokuvat käyttöön lisäosien (DLC) ja modien hallitsemiseksi
    
    Aktivointi siirtää pelin ”base” -peittokuvaan

en: Overlays
fi: Peittokuvat

en: Overlay ID (directory name)
fi: Peittokuvan ID (hakemiston nimi)

en: Overlay name (optional)
fi: Peittokuvan nimi (valinnainen)

en: Add
fi: Lisää

en: Enable overlays
fi: Ota peittokuvat käyttöön

en: Overlay usage at this path may be unsafe
    Proceed at your own risk
    
    Path: <b>%s</b>
fi: Peittokuvan käyttö tällä polulla voi olla vaarallista
    Jatka omalla vastuulla
    
    Polku: <b>%s</b>

en: Overlay usage at this path is not supported
    
    Path: <b>%s</b>
fi: Peittokuvan käyttöä tällä polulla ei tueta
    
    Polku: <b>%s</b>

en: Open directory
fi: Avaa hakemisto

en: Remove overlay
fi: Poista peittokuva

en: Run with compatibility layer
fi: Suorita yhteensopivuuskerroksen kanssa

en: Corrupted installer: checksum mismatch in
fi: Vioittunut asentaja: tarkistussumman epäsuhta

en: Import emulated games
fi: Tuo emuloidut pelit

en: Select directory with emulated games
fi: Valitse hakemisto emuloiduille peleille

en: Detected games
fi: Havaitut pelit

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Select directory to import
fi: Valitse tuotava hakemisto

en: %s: Tweaks
fi: %s: Hienosäädöt

en: No enabled game sources
fi: Ei pelilähteitä käytössä

en: Enable some game sources in settings
fi: Ota joitain pelilähteitä käyttöön asetuksissa

en: Let's get started
fi: Aloitetaan

en: Skip
fi: Ohita

en: Ready
fi: Valmis

en: Authentication required
fi: Todennus vaaditaan

en: Authenticating…
fi: Todennetaan…

en: Install %s
fi: Asentaa %s

en: Return to GameHub after installing
fi: Palaa GameHubiin asennuksen jälkeen

en: No games
fi: Ei pelejä

en: Get some games or enable some game sources in settings
fi: Hanki joitain pelejä tai ota käyttöön pelilähteet asetuksissa

en: Grid view
fi: Ruudukkonäkymä

en: List view
fi: Listanäkymä

en: All games
fi: Kaikki pelit

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Filters
fi: Filtterit

en: Add game
fi: Lisää peli

en: Search
fi: Etsi

en: Menu
fi: Valikko

en: Back
fi: Takaisin

en: %u game | %u games
fi[0]: %u peli
fi[1]: %u peliä

en: No user-added games
fi: Ei käyttäjän lisäämiä pelejä

en: Add some games using plus button
fi: Lisää joitain pelejä plus-painikkeella

en: No %s games
fi: Ei %s peliä

en: Get some Linux-compatible games
fi: Hanki joitain Linux-yhteensopivia pelejä

en: No games matching “%s”
fi: Ei pelejä, jotka vastaavat“%s”

en: No %1$s games matching “%2$s”
fi: Ei %1$s peliä, jotka vastaavat “%2$s”

en: No games were loaded from Steam. Set your games list privacy to public or use your own Steam API key in settings.
fi: Steamistä ei ladattu mitään pelejä. Aseta peliluettelosi yksityisyys julkiseksi tai käytä omaa Steam API -avainta asetuksissa.

en: Privacy
fi: Yksityisyys

en: Downloading images
fi: Kuvien lataaminen

en: Downloading image: %s
fi: Ladataan kuvaa: %s

en: Pause download
fi: Keskeytä lataus

en: Resume download
fi: Jatka lataamista

en: Cancel download
fi: Peruuta lataus

en: Group
fi: Ryhmä

en: Sort
fi: Lajittele

en: Tags
fi: Tunnisteet

en: All platforms
fi: Kaikki alustat

en: Select game executable
fi: Valitse suoritettava peli

en: Select game directory
fi: Valitse pelikansio

en: Download game images
fi: Lataa pelikuvia

en: Details
fi: Yksityiskohdat

[ctx: game_context_menu]
en: Favorite
fi: Suosikki

[ctx: game_context_menu]
en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Open installation directory
fi: Avaa asennus hakemisto

en: Open installers collection directory
fi: Avaa asennusohjelmien kokoelmahakemisto

en: Open bonus collection directory
fi: Avaa bonus-sisällön kansio

en: Open screenshots directory
fi: Avaa kuvakaappaus hakemisto

en: Uninstall
fi: Poista

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: %d game selected | %d games selected
fi[0]: %d peli valittu
fi[1]: %d pelit valittu

en: %d game will be installed | %d games will be installed
fi[0]: %d peli tullaan asentamaan
fi[1]: %d pelit tullaan asentamaan

en: %d game will be downloaded | %d games will be downloaded
fi[0]: %d peli tullaan lataamaan
fi[1]: %d pelit tullaan lataamaan

en: Image for %d game will be searched | Images for %d games will be searched
fi[0]: %d pelin kuvaa etsitään
fi[1]: %d pelien kuvia etsitään

en: %d game will be uninstalled | %d games will be uninstalled
fi[0]: %d peli tullaan poistamaan
fi[1]: %d pelit tullaan poistamaan

en: Refresh
fi: Virkistä

en: %d game will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data | %d games will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data
fi[0]: %d niminen peli poistetaan tietokannasta. Käynnistä GameHub uudestaan noutaaksesi uudet tiedot
fi[1]: %d nimiset pelit poistetaan tietokannasta. Käynnistä GameHub uudestaan noutaaksesi uudet tiedot

en: Open store page
fi: Avaa kauppasivu

en: Game properties
fi: Pelin ominaisuudet

en: Playtime
fi: Peliaika

en: Playtime (local)
fi: Peliaika (paikallinen)

en: Last launch
fi: Viimeisin käynnistys

en: Achievements
fi: Saavutukset

en: Unlocked: %s
fi: Avattu: %s

en: Global percentage: %g%%
fi: Kokonaisprosentti: %g%%

en: Language
fi: Kieli

en: Languages
fi: Kielet

en: %u DLCs cannot be installed
fi: %u Lisäosaa (DLC) ei voi asentaa

en: Category
fi: Luokka

en: Categories
fi: Luokat

en: Genre
fi: Tyylilaji

en: Genres
fi: Tyylilajit

[ctx: igdb]
en: Popularity
fi: Suosio

[ctx: igdb]
en: Aggregated rating
fi: Kokonaisarvio

[ctx: igdb]
en: IGDB user rating
fi: IGDB-käyttäjäarvostelut

[ctx: igdb]
en: Total rating
fi: Kokonaisarvosana

[ctx: igdb]
en: Release date
fi: Julkaisupäivä

[ctx: igdb]
en: Platforms
fi: Alustat

[ctx: igdb]
en: Genres
fi: Tyylilajit

[ctx: igdb]
en: Keywords
fi: Avainsanat

[ctx: igdb]
en: Links
fi: Linkit

en: Based on <b>%d</b> rating | Based on <b>%d</b> ratings
fi[0]: Perustuu <b>%d</b> arvioon
fi[1]: Perustuu <b>%d</b> arvioon

[ctx: igdb]
en: Summary
fi: Yhteenveto

[ctx: igdb]
en: Storyline
fi: Juoni

en: Select file
fi: Valitse tiedosto

en: No images
fi: Ei kuvia

en: There are no images found for this game
    Make sure game name is correct
fi: Tälle pelille ei löydy kuvia
    Varmista, että pelin nimi on oikea

en: Search images:
fi: Etsi kuvia:

en: Compatibility layer:
fi: Yhteensopivuuskerros:

en: Configure
fi: Määritä

en: Add tag
fi: Lisää tagi

en: No description
fi: Ei kuvausta

en: Edit file
fi: Muokkaa tiedostoa

[ctx: time]
en: %dh
fi: %dt

[ctx: grid_size_preset]
en: Steam (vertical)
fi: Steam (pystysuora)

[ctx: grid_size_preset]
en: GOG (vertical)
fi: GOG (pystysuora)

[ctx: grid_size_preset]
en: Square
fi: Neliö

[ctx: grid_size_preset]
en: Custom
fi: Kustomi

[ctx: dl_status]
en: Queued
fi: Jonossa

[ctx: dl_status]
en: Starting download
fi: Aloitetaan lataamaan

[ctx: dl_status]
en: Download started
fi: Lataus aloitettu

[ctx: dl_status]
en: Download finished
fi: Lataus valmistui

[ctx: dl_status]
en: Download failed
fi: Lataus epäonnistui

[ctx: dl_status]
en: Downloading: %s
fi: Ladataan: %s

[ctx: dl_status]
en: Downloading
fi: Lataa

[ctx: dl_status]
en: Paused: %s
fi: Keskeytetty: %s

[ctx: dl_status]
en: Paused
fi: Keskeytetty

[ctx: dl_status]
en: Download cancelled
fi: Lataus peruutettu
