com.github.tkashkin.gamehub - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Show help
hi: मदद दिखाएँ

en: Show application version and exit
hi: एप्लिकेशन दिखाएं और बाहर निकलें

en: Restart with GDB debugger attached
hi: GDB debugger के साथ पुनरारंभ करें

en: Show full GDB backtrace
hi: पूर्ण GDB backtrace दिखाएं

en: Show main window
hi: मुख्य विंडो दिखाएं
