com.github.tkashkin.gamehub - en to hr translation catalogue (351 entries)

en: Show help
hr: Prikaži pomoć

en: Show application version and exit
hr: Prikaži inačicu aplikacije i zatvori

en: Restart with GDB debugger attached
hr: Ponovno pokreni s pričvršćenim GDB otklanjanjem grešaka

en: Show full GDB backtrace
hr: Prikaži potpuno GDB otklanjanje grešaka

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
hr: Tretiraj kobne greške kao kritične i sruši aplikaciju

en: Show main window
hr: Prikaži glavni prozor

en: Show application settings dialog
hr: Prikaži dijalog postavki aplikacije

en: Show about dialog
hr: Prikaži dijalog o programu

en: Maximum number of background worker threads
hr: Najveći broj radnih niti

en: Run game
hr: Pokreni igru

en: Show compatibility options dialog
hr: Prikaži dijalog mogućnosti kompatibilnosti

en: Open game details
hr: Otvori pojedinosti igre

en: Open game properties
hr: Otvori svojstva igre

en: Enable debug logging
hr: Omogući zapisivanje otklanjanja grešaka

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
hr: Zapisuj proces prijave i osjetljivih informacija poput tokena ovjere

en: Log download manager
hr: Zapisuj upravitelja preuzimanja

en: Log background workers start/stop
hr: Zapisuj pozadinski rad zaustavljanja/pokretanja

en: Disable log messages filtering
hr: Onemogući filtriranje zapisa poruka

en: Verbose logging
hr: Opširnije zapisivanje

en: Game Options:
hr: Mogućnosti igre:

en: Show game options help
hr: Prikaži pomoć mogućnosti igre

en: Logging Options:
hr: Mogućnosti zapisivanja:

en: Show logging options help
hr: Prikaži pomoć mogućnosti zapisivanja

en: Select executable
hr: Odaberi izvršnu datoteku

en: Select
hr: Odaberi

en: Cancel
hr: Odustani

en: Select directory
hr: Odaberi direktorij

en: Part %1$u of %2$u: %3$s
hr: Dio %1$u od %2$u: %3$s

en: %s: corrupted installer
hr: %s: oštećeni instalacijski program

en: Checksum mismatch in %s
hr: Nepodudaranje kontrolnog zbroja u %s

en: Show file
hr: Prikaži datoteku

en: Remove
hr: Ukloni

en: Backup
hr: Sigurnosno kopiraj

en: %s: cannot detect main executable
hr: %s: nemoguće otkrivanje glavne izvršne datoteke

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
hr: Glavna izvršna datoteka za ovu igru ne može se otkriti automatski.
    Postavite glavnu izvršnu datoteku u svojstvima igre.

[ctx: platform]
en: Emulated
hr: Emulirano

[ctx: status]
en: Running
hr: Pokrenuto

[ctx: status]
en: Installed
hr: Instalirano

[ctx: status]
en: Installing
hr: Instalacija

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
hr: Provjera cjelovitosti instalacijskog programa

[ctx: status]
en: Download started
hr: Preuzimanje započelo

[ctx: status]
en: Not installed
hr: Nije instalirano

[ctx: status_header]
en: Installed
hr: Instalirano

[ctx: status_header]
en: Installing
hr: Instalacija

[ctx: status_header]
en: Downloading
hr: Preuzimanje

[ctx: status_header]
en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: %s games
hr: %s igra

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
hr: Vaš SteamID biti će očitan iz Steam datoteke podešavanja

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
hr: Steam datoteka podešavanje nije pronađena.
    Prijavite se u svoj račun u Steam klijentu i vratite se u GameHub

en: %s: no available installers
hr: %s: nema dostupnih instalacijskih programa

en: Cannot get Trove download URL.
    Make sure your Humble Monthly subscription is active.
hr: Nemoguće dobivanje URL Trove preuzimanja.
    Pobrinite se da je vaša Humble mjesečna pretplata aktivna.

[ctx: itch_dl_status]
en: %s left;
hr: %s preostalo;

en: User games
hr: Korisnikove igre

[ctx: tag]
en: Favorites
hr: Omiljeno

[ctx: tag]
en: Not installed
hr: Nije instalirano

[ctx: tag]
en: Installed
hr: Instalirano

[ctx: tag]
en: Hidden
hr: Skriveno

en: Edit script
hr: Uredi skriptu

en: Edit custom script
hr: Uredi prilagođenu skriptu

en: Innoextract <b>%1$s</b> is not supported and may not be able to extract some games correctly.
    Install innoextract <b>%2$s</b> or newer.
hr: Innoextract <b>%1$s</b> nije podržan i možda nećete moći ispravno raspakirati neke igre.
    Instalirajte innoextract <b>%2$s</b> ili noviji.

en: Run
hr: Pokreni

en: Show WineWrap menu
hr: Prikaži WineWrap izbornik

en: Kill apps in prefix
hr: Ubij aplikacije u prefiksu

en: Proton prefix
hr: Proton prefiks

en: Open prefix directory
hr: Otvori direktorij prefiksa

en: Run winecfg
hr: Pokreni winecfg

en: Run winetricks
hr: Pokreni winetricks

en: Run taskmgr
hr: Pokreni taskmgr

en: Wine prefix
hr: Wine prefiks

en: Environment variables
hr: Varijable okruženja

en: InnoSetup default options
hr: InnoSetup zadane mogućnosti

en: Libretro core file
hr: Libretro datoteka jezgre

en: Custom emulator
hr: Prilagođeni emulator

en: Launch in game directory
hr: Pokreni u direktoriju igre

[ctx: status_header]
en: Favorites
hr: Omiljeno

[ctx: status_header]
en: %s: Favorites
hr: %s: Omiljeno

en: Merging games
hr: Spajanje igara

en: Merging games from %s
hr: Spajanje igara iz %s

en: Loading games from %s
hr: Učitavanje igara iz %s

[ctx: sort_mode]
en: By name
hr: Po naslovu

[ctx: sort_mode]
en: By last launch
hr: Po posljednjem pokretanju

[ctx: sort_mode]
en: By playtime
hr: Po vremenu igranja

[ctx: group_mode]
en: Do not group
hr: Ne grupiraj

[ctx: group_mode]
en: By status
hr: Po statusu

[ctx: group_mode]
en: By source
hr: Po izvoru

en: Default
hr: Zadano

en: Restore default API key
hr: Obnovi zadani API ključ

en: API key
hr: API ključ

en: Generate key
hr: Stvori ključ

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Style
hr: Izgled

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Score
hr: Bodovanje

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Author
hr: Autor

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Alternate
hr: Alternativno

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Blurred
hr: Zamućeno

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
note: TRANSLATORS: Flat / Material Design image style. Probably should not be translated
en: Material
hr: Materijal

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: No logo
hr: Bez logotipa

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: White logo
hr: Bijeli logotip

en: Monthly IGDB request quota has been reached. Set your own API key to use IGDB data or disable IGDB.
hr: Mjesečno IGDB ograničenje zahtjeva je dosegnuto. Postavite vlastiti API ključ kako bi koristili IGDB podatke ili onemogućite IGDB.

en: Settings
hr: Postavke

[ctx: igdb_related_link]
en: Official website
hr: Službena web stranica

[ctx: igdb_preferred_description]
en: When game has description, show description
hr: Kada igra ima opis, prikaži opis

[ctx: igdb_preferred_description]
en: of game
hr: igre

[ctx: igdb_preferred_description]
en: from IGDB
hr: iz IGDB-a

[ctx: igdb_preferred_description]
en: both
hr: oboje

en: Some settings will be applied after application restart
hr: Pojedine postavke biti će primijenjene kada se aplikacija ponovno pokrene

en: Games directory contains space. It may cause problems for some games
hr: Direktorij igra sadrži prostor. To može prouzročiti problem u pojedinim igrama

en: Interface
hr: Sučelje

en: Appearance
hr: Izgled

en: General interface settings
hr: Općenite postavke sučelja

en: Dark theme
hr: Tamna tema

[ctx: icon_style]
en: Theme-based
hr: Temeljen-na-temi

[ctx: icon_style]
en: Symbolic
hr: Simboličan

[ctx: icon_style]
en: Colored
hr: Obojen

[ctx: icon_style]
en: Icon style
hr: Izgled ikona

en: Game card
hr: Pločica igre

en: Show platform icons
hr: Prikaži ikone platforme

[ctx: grid_size]
en: Card size
hr: Veličina pločice

[ctx: grid_size_preset]
en: Presets
hr: Predlošci

en: Games list: installed
hr: Popis igra: instaliran

en: Games list: not installed
hr: Popis igra: nije instaliran

[ctx: list_style]
en: Show icon
hr: Prikaži ikonu

[ctx: list_style]
en: Bold title
hr: Podebljani naslov

[ctx: list_style]
en: Show status
hr: Prikaži status

[ctx: list_style]
en: Dim
hr: Zatamni

en: Grid options
hr: Mogućnosti mreže

en: List options
hr: Mogućnosti popisa

en: Behavior
hr: Ponašanje

en: Behavior settings
hr: Postavke ponašanja

en: Run games with double click
hr: Pokreni igre dvostrukim klikom

en: Merge games from different sources
hr: Spoji igre iz različitih izvora

en: Use imported tags
hr: Koristi uzvezene oznake

en: General
hr: Općenito

en: Collection
hr: Kolekcija

en: Empty
hr: Prazno

en: Collection directory
hr: Direktorij kolekcije

en: Game directory
hr: Direktorij igre

en: Installers
hr: Instalacijski programi

en: Bonus content
hr: Bonus sadržaj

en: Variable syntax: <b>$var</b> or <b>${var}</b>
hr: Sintaksa varijable: <b>$var</b> ili <b>${var}</b>

en: Game name
hr: Naslov igre

en: Platform
hr: Platforma

en: Controller
hr: Upravljač

en: Enabled
hr: Omogućen

en: Focus GameHub window with Guide button
hr: Fokusiraj GameHub prozor s tipkom vodiča

en: Controllers
hr: Upravljači

en: Move focus
hr: Pomakni fokus

en: Exit
hr: Zatvori

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Tweaks
hr: Prilagodbe

en: Tweak launch options and apply them to games automatically
hr: Prilagodite mogućnosti pokretanja i primijenite ih na igre automatski

en: Tweaks are loaded from following directories in order
    Last tweak overrides previous tweaks with same identifiers
hr: Prilagodbe su učitane iz sljedećih direktorija po poredku:
    Posljednji tjedan zaobilazi prijašnje prilagodbe s istim identifikatorima

en: Click to open
hr: Klikni za otvaranje

en: Tweaks are loaded from <b>%1$s</b> and %2$d more directories <b>(?)</b>
hr: Prilagodbe su učitane iz <b>%1$s</b> i još %2$d direktorija <b>(?)</b>

en: Game sources
hr: Izvori igre

en: Steam API keys have limited number of uses per day
hr: Steam API ključevi mogu se koristiti ograničeno puta po danu

en: Installation directory
hr: Instalacijski direktorij

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Not authenticated
hr: Nije ovjereno

en: Authenticated as <b>%s</b>
hr: Ovjereno kao <b>%s</b>

en: Authenticated
hr: Ovjereno

en: Install
hr: Instaliraj

en: Steam API key
hr: Steam API ključ

en: Games directory
hr: Direktorij igra

en: Logout
hr: Odjava

en: Load games from Humble Trove
hr: Učitaj igre s Humble Trova

en: Emulators
hr: Emulatori

en: Libretro core directory
hr: Libretro direktorij jezgre

en: Libretro core info directory
hr: Libretro direktorij informacija jezgre

en: Ignored libretro cores
hr: Zanemari libreto jezgre

en: Ignored game file extensions
hr: Zanemari vrstu datotečnog nastavka jezgre

en: No cores found
hr: Nema pronađenih jezgri

en: %u core found | %u cores found
hr[0]: %u jezgra pronađena
hr[1]: %u jezgre pronađene
hr[2]: %u jezgri pronađeno

en: No custom emulators
hr: Nema prilagođenih emulatora

en: %u custom emulator | %u custom emulators
hr[0]: %u prilagođeni emulator
hr[1]: %u prilagođena emulatora
hr[2]: %u prilagođenih emulatora

en: Save
hr: Spremi

en: Executable
hr: Izvršna datoteka

en: Installer
hr: Instalacijski program

en: Name
hr: Naslov

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Variables
hr: Varijable

en: Game executable
hr: Izvršna datoteka igre

en: Game arguments
hr: Argumenti igre

en: Directory
hr: Direktorij

en: Select emulator directory
hr: Odaberite direktorij emulatora

en: Force compatibility mode
hr: Prisili način rada kompatibilnosti

en: Game file patterns
hr: Uzorci datoteke igre

en: Image
hr: Slika

en: Icon
hr: Ikona

en: <b>findutils</b>-compatible glob patterns
    
    <b>•</b> Multiple patterns can be separated with <b>|</b>
    <b>•</b> Start pattern with <b>./</b> to match relative path
    <b>•</b> $<b>basename</b> variable will be replaced with game's executable name (without extension)
hr: <b>findutils</b>-kompatibilni globalni uzorci
    
    <b>•</b> Više uzoraka se može razdvojiti sa <b>|</b>
    <b>•</b> Započnite uzorak sa <b>./</b> kako bi se podudarao s relativnom putanjom
    <b>•</b> $<b>basename</b> varijabla će bit zamijenjena s nazivom izvršne datoteke igre (bez nastavka vrste datoteke)

en: Data
hr: Podaci

en: Providers
hr: Pružatelji usluga

en: Third-party data providers
hr: Pružatelji usluga podataka treće strane

en: Image providers
hr: Pružatelji usluga slike

en: Metadata providers
hr: Pružatelji usluga metapodataka

en: Open website
hr: Otvori web stranicu

en: About
hr: O programu

en: Copy application version and environment info
hr: Kopiraj inačicu aplikacije i informacije radnog okruženja

en: All your games in one place
hr: Sve vaše igre na jednom mjestu

[ctx: about_link]
en: Website
hr: Web stranica

[ctx: about_link]
en: Source code on GitHub
hr: Izvorni kôd na GitHubu

[ctx: about_link]
en: Report a problem
hr: Prijavite problem

[ctx: about_link]
en: Suggest translations
hr: Predložite prijevod

[ctx: about_link]
en: Issues
hr: Problemi

[ctx: about_link]
en: Contributors
hr: Doprinositelji

[ctx: about_link]
en: Forks
hr: Ogranci

en: Import
hr: Uvezi

en: Download
hr: Preuzmi

en: Select installer
hr: Odaberi instalacijski program

en: Installer size: %s
hr: Veličina instalacijskog programa: %s

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: %s: Properties
hr: %s: Svojstva

en: Images
hr: Slike

en: Download images
hr: Preuzete slike

en: Image URL
hr: URL slike

en: Vertical image URL
hr: URL okomite slike

en: Icon URL
hr: URL ikone

en: Select working directory
hr: Odaberite radni direktorij

en: Working directory
hr: Radni direktorij

en: Compatibility
hr: Kompatibilnost

en: Launch from terminal
hr: Pokreni u terminalu

en: Copy to clipboard
hr: Kopiraj u međuspremnik

en: Add to Steam
hr: Dodaj u Steam

en: Add to the Steam library
hr: Dodaj u Steam igroteku

en: %s: Overlays
hr: %s: Slojeva datotečnog sustava

en: Overlays are disabled
hr: Slojevi datotečnog sustava su onemogućeni

en: Enable overlays to manage DLCs and mods
    
    Enabling will move game to the “base“ overlay
hr: Omogućite slojeve datotečnog sustava kako bi upravljali DLC-om i modovima
    
    Omogućavanje će premjestiti igru u “base“ sloj datotečnog sustava

en: Overlays
hr: Slojevi datotečnog sustava

en: Overlay ID (directory name)
hr: ID sloja datotečnog sustava (naziv direktorija)

en: Overlay name (optional)
hr: Naziv sloja datotečnog sustava (neobavezno)

en: Add
hr: Dodaj

en: Enable overlays
hr: Omogući slojeve datotečnog sustava

en: Overlay usage at this path may be unsafe
    Proceed at your own risk
    
    Path: <b>%s</b>
hr: Korištenje sloja datotečnog sustava u ovoj putanji može biti nesigurno
    Nastavljate na vlastit rizik
    
    Putanja: <b>%s</b>

en: Overlay usage at this path is not supported
    
    Path: <b>%s</b>
hr: Korištenje sloja datotečnog sustava u ovoj putanji nije podržano
    
    Putanja: <b>%s</b>

en: Open directory
hr: Otvori direktorij

en: Remove overlay
hr: Ukloni sloj datotečnog sustava

en: Run with compatibility layer
hr: Pokreni s kompatibilnim slojem

en: Corrupted installer: checksum mismatch in
hr: Oštećeni instalacijski program: zbroj provjere se ne podudara

en: Import emulated games
hr: Uvezi emulirane igre

en: Select directory with emulated games
hr: Odaberite direktorij s emuliranim igrama

en: Detected games
hr: Otkrivene igre

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Select directory to import
hr: Odaberi direktorij za uvoz

en: %s: Tweaks
hr: %s: Prilagodba

en: No enabled game sources
hr: Nema omogućenih izvora igra

en: Enable some game sources in settings
hr: Omogućite neke igre u postavkama izvora

en: Let's get started
hr: Započnimo

en: Skip
hr: Preskoči

en: Ready
hr: Spreman

en: Authentication required
hr: Potrebna je ovjera

en: Authenticating…
hr: Ovjeravanje…

en: Install %s
hr: Instaliraj %s

en: Return to GameHub after installing
hr: Vrati se u GameHub nakon instalacije

en: No games
hr: Nema igara

en: Get some games or enable some game sources in settings
hr: Nabavite neke igre ili omogućite pojedine izvore igri u postavkama

en: Grid view
hr: Pogled mreže

en: List view
hr: Pogled popisa

en: All games
hr: Sve igre

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Filters
hr: Filtri

en: Add game
hr: Dodaj igru

en: Search
hr: Pretraži

en: Menu
hr: Izbornik

en: Back
hr: Natrag

en: %u game | %u games
hr[0]: %u igra
hr[1]: %u igre
hr[2]: %u igri

en: No user-added games
hr: Nema dodanih igra od strane korisnika

en: Add some games using plus button
hr: Dodajte neke igre koristeći plus tipku

en: No %s games
hr: Nema %s igra

en: Get some Linux-compatible games
hr: Nabavite neke Linux kompatibilne igre

en: No games matching “%s”
hr: Nema podudarajućih igra “%s”

en: No %1$s games matching “%2$s”
hr: Nema %1$s podudarajućih igra “%2$s”

en: No games were loaded from Steam. Set your games list privacy to public or use your own Steam API key in settings.
hr: Nema igra učitanih sa Steama. Postavite svoju privatnost popisa igra tako da je javan ili postavite svoj Steam API ključ u postavkama.

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Downloading images
hr: Preuzimanje slika

en: Downloading image: %s
hr: Preuzimanje slike: %s

en: Pause download
hr: Pauziraj preuzimanje

en: Resume download
hr: Nastavi preuzimanje

en: Cancel download
hr: Prekini preuzimanje

en: Group
hr: Grupa

en: Sort
hr: Razvrstaj

en: Tags
hr: Oznake

en: All platforms
hr: Sve platforme

en: Select game executable
hr: Odaberi izvršnu datoteku igre

en: Select game directory
hr: Odaberi direktorij igre

en: Download game images
hr: Preuzmi slike igre

en: Details
hr: Pojedinosti

[ctx: game_context_menu]
en: Favorite
hr: Omiljeno

[ctx: game_context_menu]
en: Hidden
hr: Skriveno

en: Open installation directory
hr: Otvori instalacijski direktorij

en: Open installers collection directory
hr: Otvori direktorij kolekcije instalacijskih programa

en: Open bonus collection directory
hr: Otvori direktorij kolekcije bonusa

en: Open screenshots directory
hr: Otvori direktorij slika zaslona

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Properties
hr: Svojstva

en: %d game selected | %d games selected
hr[0]: %d igra odabrana
hr[1]: %d igre odabrane
hr[2]: %d igri odabrano

en: %d game will be installed | %d games will be installed
hr[0]: %d igra će biti instalirana
hr[1]: %d igre će biti instalirane
hr[2]: %d igra će biti instalirano

en: %d game will be downloaded | %d games will be downloaded
hr[0]: %d igra će biti preuzeta
hr[1]: %d igra će biti preuzete
hr[2]: %d igri će biti preuzeto

en: Image for %d game will be searched | Images for %d games will be searched
hr[0]: Slika za %d igru će biti pretražena
hr[1]: Slika za %d igre će biti pretražene
hr[2]: Slika za %d igra će biti pretraženo

en: %d game will be uninstalled | %d games will be uninstalled
hr[0]: %d igra će biti deinstalirana
hr[1]: %d igre će biti deinstalirane
hr[2]: %d igra će biti deinstalirano

en: Refresh
hr: Osvježi

en: %d game will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data | %d games will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data
hr[0]: %d igra će biti uklonjena iz baze podataka. Ponovno pokrenite GameHub za preuzimanje novih podataka
hr[1]: %d igre će biti uklonjene iz baze podataka. Ponovno pokrenite GameHub za preuzimanje novih podataka
hr[2]: %d igra će biti uklonjeno iz baze podataka. Ponovno pokrenite GameHub za preuzimanje novih podataka

en: Open store page
hr: Otvori stranicu trgovine

en: Game properties
hr: Svojstva igre

en: Playtime
hr: Vrijeme igranja

en: Playtime (local)
hr: Vrijeme igranja (lokalno)

en: Last launch
hr: Posljednje pokretanje

en: Achievements
hr: Postignuće

en: Unlocked: %s
hr: Otključano: %s

en: Global percentage: %g%%
hr: Globalni postotak: %g%%

en: Language
hr: Jezik

en: Languages
hr: Jezici

en: %u DLCs cannot be installed
hr: %u DLC-ovi se ne mogu instalirati

en: Category
hr: Kategorija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Genre
hr: Žanr

en: Genres
hr: Žanrovi

[ctx: igdb]
en: Popularity
hr: Popularnost

[ctx: igdb]
en: Aggregated rating
hr: Skupna ocjena

[ctx: igdb]
en: IGDB user rating
hr: IGDB ocjena korisnika

[ctx: igdb]
en: Total rating
hr: Ukupna ocjena

[ctx: igdb]
en: Release date
hr: Datum izdanja

[ctx: igdb]
en: Platforms
hr: Platforme

[ctx: igdb]
en: Genres
hr: Žanrovi

[ctx: igdb]
en: Keywords
hr: Ključne riječi

[ctx: igdb]
en: Links
hr: Poveznice

en: Based on <b>%d</b> rating | Based on <b>%d</b> ratings
hr[0]: Temeljeno na <b>%d</b> ocjeni
hr[1]: Temeljeno na <b>%d</b> ocjene
hr[2]: Temeljeno na <b>%d</b> ocjena

[ctx: igdb]
en: Summary
hr: Sažetak

[ctx: igdb]
en: Storyline
hr: Priča

en: Select file
hr: Odaberi datoteku

en: No images
hr: Bez slika

en: There are no images found for this game
    Make sure game name is correct
hr: Nema pronađenih slika za ovu igru
    Provjerite je li naslov igre ispravan

en: Search images:
hr: Pretraži igre:

en: Compatibility layer:
hr: Sloj kompatibilnosti:

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Add tag
hr: Dodaj oznaku

en: No description
hr: Bez opisa

en: Edit file
hr: Uredi datoteku

[ctx: time]
en: %dh
hr: %ds

[ctx: grid_size_preset]
en: Steam (vertical)
hr: Steam (okomito)

[ctx: grid_size_preset]
en: GOG (vertical)
hr: GOG (okomito)

[ctx: grid_size_preset]
en: Square
hr: Kvadrat

[ctx: grid_size_preset]
en: Custom
hr: Prilagođeno

[ctx: dl_status]
en: Queued
hr: Čekanje

[ctx: dl_status]
en: Starting download
hr: Početak preuzimanja

[ctx: dl_status]
en: Download started
hr: Preuzimanje započelo

[ctx: dl_status]
en: Download finished
hr: Preuzimanje završeno

[ctx: dl_status]
en: Download failed
hr: Preuzimanje neuspjelo

[ctx: dl_status]
en: Downloading: %s
hr: Preuzimam: %s

[ctx: dl_status]
en: Downloading
hr: Preuzimanje

[ctx: dl_status]
en: Paused: %s
hr: Pauzirano: %s

[ctx: dl_status]
en: Paused
hr: Pauzirano

[ctx: dl_status]
en: Download cancelled
hr: Preuzimanje prekinuto
