com.github.tkashkin.gamehub - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Show help
hu: Segítség mutatása

en: Show application version and exit
hu: Az alkalmazás verziójának megjelenítése és kilépés

en: Restart with GDB debugger attached
hu: Indítsa újra a csatolt GDB hibakeresővel

en: Show full GDB backtrace
hu: A teljes GDB visszajelzés megjelenítése

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
hu: A végzetes hibákat kritikusként és összeomlási alkalmazásként kezelje

en: Show main window
hu: Főablak megjelenítése

en: Show application settings dialog
hu: Az alkalmazásbeállítások párbeszédpanel megjelenítése

en: Show about dialog
hu: Show about párbeszédpanel

en: Maximum number of background worker threads
hu: A háttérben dolgozó szálak maximális száma

en: Run game
hu: Játék futtatása

en: Show compatibility options dialog
hu: Kompatibilitási beállítások párbeszédpanel megjelenítése

en: Open game details
hu: Játék részletei

en: Open game properties
hu: Játék tulajdonsági

en: Enable debug logging
hu: Engedélyezze a hibakeresési naplózást

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
hu: Napló hitelesítési folyamat és bizalmas információk, például hitelesítési tokenek

en: Log download manager
hu: Napló letöltési kezelő

en: Log background workers start/stop
hu: A hátterében dolgozók indulnak / leállnak

en: Disable log messages filtering
hu: Tiltsa le a naplóüzenetek szűrését

en: Verbose logging
hu: Részletes naplózás

en: Game Options:
hu: Játék opciók:

en: Show game options help
hu: A játékopciók segítsége

en: Logging Options:
hu: Naplózási lehetőségek:

en: Show logging options help
hu: A naplózási opciók megjelenítése

en: Select executable
hu: Válassza ki a végrehajtható fájlt

en: Select
hu: Kiválaszt

en: Cancel
hu: Mégse

en: Select directory
hu: Mappa kiválasztása

en: Show file
hu: Fájl megjelenítése

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Backup
hu: Biztonsági mentés

en: %s: cannot detect main executable
hu: %s: nem ismeri fel a futtatható fájlt

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
hu: A játék fő futtatható fájlja nem ismerhető fel automatikusan.
     Kérjük, a fő tulajdonságot állítsa be a játék tulajdonságai között.

[ctx: platform]
en: Emulated
hu: Emulált

[ctx: status]
en: Running
hu: Éppen fut

[ctx: status]
en: Installed
hu: Telepítve

[ctx: status]
en: Installing
hu: Telepítés

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
hu: A telepítő integritásának ellenőrzése

[ctx: status]
en: Download started
hu: A letöltés megkezdődött

[ctx: status]
en: Not installed
hu: Nincs telepítve

[ctx: status_header]
en: Installed
hu: Telepítve

[ctx: status_header]
en: Installing
hu: Telepítés

[ctx: status_header]
en: Downloading
hu: Letöltés

[ctx: status_header]
en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
hu: A SteamID-t a Steam konfigurációs fájlból olvassa le

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
hu: A Steam konfigurációs fájl nem található. Jelentkezzen be fiókjába a Steam kliensben, és térjen vissza a GameHub-ba

en: User games
hu: Felhasználó játékai

[ctx: tag]
en: Favorites
hu: Kedvencek

[ctx: tag]
en: Not installed
hu: Nincs telepítve

[ctx: tag]
en: Installed
hu: Telepítve

[ctx: tag]
en: Hidden
hu: Rejtett

en: Run
hu: Fut

en: Show WineWrap menu
hu: A WineWrap menü megjelenítése
