com.github.tkashkin.gamehub - en to nb_NO translation catalogue (351 entries)

en: Show help
nb_NO: Vis hjelp

en: Show application version and exit
nb_NO: Vis programversjon og avslutt

en: Restart with GDB debugger attached
nb_NO: Start på nytt med GDB-feilsporer tilknyttet

en: Show full GDB backtrace
nb_NO: Vis full GDB-tilbakesporing

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
nb_NO: Behandle fatale feil som kritiske og krasj programmet

en: Show main window
nb_NO: Vis hovedvindu

en: Show application settings dialog
nb_NO: Vis programinnstillingsdialogvindu

en: Show about dialog
nb_NO: Vis "Om"-dialogvindu

en: Maximum number of background worker threads
nb_NO: Maksimalt antall bakgrunnsarbeidertråder

en: Run game
nb_NO: Kjør spill

en: Show compatibility options dialog
nb_NO: Vis valg for kompabilitetsmodus

en: Open game details
nb_NO: Åpne spilldetaljer

en: Open game properties
nb_NO: Åpne spillegenskaper

en: Enable debug logging
nb_NO: Skru på feilrettingslogging

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
nb_NO: Loggfør identitetsbekreftelsesprosess og sensitiv info som identitetsbekreftelsessymboler

en: Log download manager
nb_NO: Loggfør nedlastingsbehandler

en: Log background workers start/stop
nb_NO: Loggfør oppstart/stopp av bakgrunnsarbeidere

en: Disable log messages filtering
nb_NO: Skru av loggmeldingsfiltrering

en: Verbose logging
nb_NO: Detaljrik loggføring

en: Game Options:
nb_NO: Spillegenskaper:

en: Show game options help
nb_NO: Vis spillvalghjelp

en: Logging Options:
nb_NO: Loggføringsvalg:

en: Show logging options help
nb_NO: Vis hjelp for loggføringsvalg

en: Select executable
nb_NO: Velg kjørbar fil

en: Select
nb_NO: Velg

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Select directory
nb_NO: Velg mappe

en: Part %1$u of %2$u: %3$s
nb_NO: Del %1$u av %2$u: %3$s

en: %s: corrupted installer
nb_NO: %s: Skadet installasjonskandidat

en: Checksum mismatch in %s
nb_NO: Sjekksum stemmer ikke overens i %s

en: Show file
nb_NO: Vis fil

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Backup
nb_NO: Sikkerhetskopi

en: %s: cannot detect main executable
nb_NO: %s: Kan ikke fastslå hoved-kjørbar fil

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
nb_NO: Kan ikke oppdage primær kjørbar fil for dette spillet automatisk.
    Sett den i spillets egenskaper.

[ctx: platform]
en: Emulated
nb_NO: Emulerte

[ctx: status]
en: Running
nb_NO: Kjører

[ctx: status]
en: Installed
nb_NO: Installert

[ctx: status]
en: Installing
nb_NO: Installerer

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
nb_NO: Bekrefter installasjonskandidatfila

[ctx: status]
en: Download started
nb_NO: Nedlasting startet

[ctx: status]
en: Not installed
nb_NO: Ikke installert

[ctx: status_header]
en: Installed
nb_NO: Installert

[ctx: status_header]
en: Installing
nb_NO: Installerer

[ctx: status_header]
en: Downloading
nb_NO: Laster ned

[ctx: status_header]
en: Not installed
nb_NO: Ikke installert

en: %s games
nb_NO: %s spill

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
nb_NO: Din SteamID vil bli lest fra Steam-oppsettsfilen

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
nb_NO: Fant ikke Steamoppsettsfilen.
    Logg inn på din konto i Steamklienten og kom tilbake til GameHub

en: DLC: %s
nb_NO: Nedlastbart innhold: %s

en: %s: no available installers
nb_NO: %s: Ingen tilgjengelige installasjonskandidater

en: Cannot get Trove download URL.
    Make sure your Humble Monthly subscription is active.
nb_NO: Kan ikke hente nedlastingsnettadresse for Trove.
    Forsikre deg om at ditt månedlige Humble-abonnement er aktivt.

en: User games
nb_NO: Brukerspill

[ctx: tag]
en: Favorites
nb_NO: Favoritter

[ctx: tag]
en: Not installed
nb_NO: Ikke installert

[ctx: tag]
en: Installed
nb_NO: Installert

[ctx: tag]
en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Edit script
nb_NO: Rediger skript

en: Edit custom script
nb_NO: Rediger egendefinert skript

en: Innoextract <b>%1$s</b> is not supported and may not be able to extract some games correctly.
    Install innoextract <b>%2$s</b> or newer.
nb_NO: Innoextract <b>%1$s</b> støttes ikke, og det kan hende noen spill ikke vil kunne pakkes ut rett.
    Installer innoextract <b>%2$s</b> eller nyere.

en: Run
nb_NO: Kjør

en: Show WineWrap menu
nb_NO: Vis WineWrap-meny

en: Kill apps in prefix
nb_NO: Drep programmer i prefiks

en: Proton prefix
nb_NO: Proton-prefiks

en: Open prefix directory
nb_NO: Åpne prefiks-mappe

en: Run winecfg
nb_NO: Kjør winecfg

en: Run winetricks
nb_NO: Kjør winetricks

en: Run taskmgr
nb_NO: Kjør taskmgr

en: Wine prefix
nb_NO: Wine-prefiks

en: Environment variables
nb_NO: Miljøvariabler

en: InnoSetup default options
nb_NO: Forvalgte valg for InnoSetup

en: Libretro core file
nb_NO: Libretro-kjernefil

en: Custom emulator
nb_NO: Egendefinert emulator

en: Launch in game directory
nb_NO: Kjør i spillmappe

[ctx: status_header]
en: Favorites
nb_NO: Favoritter

[ctx: status_header]
en: %s: Favorites
nb_NO: %s: Favoritter

en: Merging games
nb_NO: Fletter spill

en: Merging games from %s
nb_NO: Fletter spill fra %s

en: Loading games from %s
nb_NO: Laster spill fra %s

[ctx: sort_mode]
en: By name
nb_NO: Etter navn

[ctx: sort_mode]
en: By last launch
nb_NO: Etter siste kjøring

[ctx: sort_mode]
en: By playtime
nb_NO: Etter spilltid

[ctx: group_mode]
en: Do not group
nb_NO: Ikke grupper

[ctx: group_mode]
en: By status
nb_NO: Etter status

[ctx: group_mode]
en: By source
nb_NO: Etter kilde

en: Default
nb_NO: Forvalg

en: Restore default API key
nb_NO: Gjenopprett forvalgt API-nøkkel

en: API key
nb_NO: API-nøkkel

en: Generate key
nb_NO: Generer nøkkel

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Style
nb_NO: Stil

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Score
nb_NO: Poengsum

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Author
nb_NO: Utvikler

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Alternate
nb_NO: Alternativt

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Blurred
nb_NO: Sløret

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
note: TRANSLATORS: Flat / Material Design image style. Probably should not be translated
en: Material
nb_NO: Materielt

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: No logo
nb_NO: Ingen logo

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: White logo
nb_NO: Hvit logo

en: Monthly IGDB request quota has been reached. Set your own API key to use IGDB data or disable IGDB.
nb_NO: Månedlig IGDB-forespørselskvote oppbrukt. Benytt din egen API-nøkkel for å bruke IGDB-data, eller skru av IGDB.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

[ctx: igdb_related_link]
en: Official website
nb_NO: Offisiell nettside

[ctx: igdb_preferred_description]
en: When game has description, show description
nb_NO: Vis beskrivelse når spillet har det

[ctx: igdb_preferred_description]
en: of game
nb_NO: av spill

[ctx: igdb_preferred_description]
en: from IGDB
nb_NO: fra IGDB

[ctx: igdb_preferred_description]
en: both
nb_NO: begge

en: Some settings will be applied after application restart
nb_NO: Noen innstillinger vil tre i kraft etter omstart av programmet

en: Games directory contains space. It may cause problems for some games
nb_NO: Spillmappe inneholder mellomrom. Det kan forårsake problemer for noen spill

en: Interface
nb_NO: Grensesnitt

en: Appearance
nb_NO: Utseende

en: General interface settings
nb_NO: Generelle grensesnittsinnstillinger

en: Dark theme
nb_NO: Mørk drakt

[ctx: icon_style]
en: Theme-based
nb_NO: Drakt-basert

[ctx: icon_style]
en: Symbolic
nb_NO: Symbolske

[ctx: icon_style]
en: Colored
nb_NO: Farget

[ctx: icon_style]
en: Icon style
nb_NO: Ikonstil

en: Game card
nb_NO: Spillkort

en: Show platform icons
nb_NO: Vis plattformsikoner

[ctx: grid_size]
en: Card size
nb_NO: Kortstørrelse

[ctx: grid_size_preset]
en: Presets
nb_NO: Forhåndsinnstillinger

en: Games list: installed
nb_NO: Spill-liste: Installert

en: Games list: not installed
nb_NO: Spill-liste: Ikke installert

[ctx: list_style]
en: Show icon
nb_NO: Vis ikon

[ctx: list_style]
en: Bold title
nb_NO: Fet tittel

[ctx: list_style]
en: Show status
nb_NO: Vis status

[ctx: list_style]
en: Dim
nb_NO: Demp

en: Grid options
nb_NO: Rutenettsegenskaper

en: Behavior
nb_NO: Oppførsel

en: Behavior settings
nb_NO: Oppførselsinnstillinger

en: Run games with double click
nb_NO: Start spill med dobbeltklikk

en: Merge games from different sources
nb_NO: Flett spill fra forskjellige kilder

en: Use imported tags
nb_NO: Bruk importerte etiketter

en: General
nb_NO: Generelt

en: Collection
nb_NO: Samling

en: Empty
nb_NO: Tom

en: Collection directory
nb_NO: Samlingsmappe

en: Game directory
nb_NO: Spillmappe

en: Installers
nb_NO: Installasjonskandidater

en: DLC
nb_NO: Nedlastbart innhold

en: Bonus content
nb_NO: Bonusinnhold

en: Variable syntax: <b>$var</b> or <b>${var}</b>
nb_NO: Variabel syntaks: <b>$var</b> eller <b>${var}</b>

en: Game name
nb_NO: Spillnavn

en: Platform
nb_NO: Plattform

en: Controller
nb_NO: Kontroller

en: Enabled
nb_NO: Påskrudd

en: Focus GameHub window with Guide button
nb_NO: Fokuser GameHub-vinduet med Guide-knappen

en: Controllers
nb_NO: Kontrollere

en: Move focus
nb_NO: Flytt fokus

en: Exit
nb_NO: Avslutt

en: Disabled
nb_NO: Avskrudd

en: Tweaks
nb_NO: Tilpasninger

en: Tweak launch options and apply them to games automatically
nb_NO: Tilpass oppstartsvalg og utfør dem for spill automatisk

en: Tweaks are loaded from following directories in order
    Last tweak overrides previous tweaks with same identifiers
nb_NO: Tilpasninger lastes inn fra følgende mapper i rekkefølge
    Siste tilpasning overskriver forrige tilpasning med samme identifikatorer

en: Click to open
nb_NO: Klikk for å åpne

en: Tweaks are loaded from <b>%1$s</b> and %2$d more directories <b>(?)</b>
nb_NO: Tilpasninger lastes inn fra <b>%1$s</b> og %2$d flere mapper <b>(?)</b>

en: Game sources
nb_NO: Spillkilder

en: Steam API keys have limited number of uses per day
nb_NO: API-nøkler fra Steam kan brukes kun et par ganger om dagen

en: Installation directory
nb_NO: Installasjonsmappe

en: Not installed
nb_NO: Ikke installert

en: Not authenticated
nb_NO: Identitetsbekreftelse kreves

en: Authenticated as <b>%s</b>
nb_NO: Identitetsbekreftet som <b>%s</b>

en: Authenticated
nb_NO: Identitetsbekreftet

en: Install
nb_NO: Installer

en: Steam API key
nb_NO: API-nøkkel fra Steam

en: Games directory
nb_NO: Spillmappe

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Load games from Humble Trove
nb_NO: Last inn spill fra Humble-skattekisten

en: Emulators
nb_NO: Emulatorer

en: Libretro core directory
nb_NO: Libretro-kjernemappe

en: Libretro core info directory
nb_NO: Libretro-kjerneinfomappe

en: Ignored libretro cores
nb_NO: Ignorerte libretro-kjerner

en: Ignored game file extensions
nb_NO: Ignorerte spillfilendelser

en: No cores found
nb_NO: Fant ingen kjerner

en: %u core found | %u cores found
nb_NO[0]: Fant én kjerne
nb_NO[1]: Fant %u kjerner

en: No custom emulators
nb_NO: Ingen egendefinerte emulatorer

en: %u custom emulator | %u custom emulators
nb_NO[0]: én egendefinert emulator
nb_NO[1]: %u egendefinerte emulatorer

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Executable
nb_NO: Kjørbar fil

en: Installer
nb_NO: Installasjonskandidat

en: Name
nb_NO: Navn

en: Arguments
nb_NO: Argumenter

en: Variables
nb_NO: Variabler

en: Game executable
nb_NO: Kjørbar spillfil

en: Game arguments
nb_NO: Spillargumenter

en: Directory
nb_NO: Mappe

en: Select emulator directory
nb_NO: Velg emulatormappe

en: Force compatibility mode
nb_NO: Tving gjennom kompabilitetsmodus

en: Game file patterns
nb_NO: Spillfilmønster

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: <b>findutils</b>-compatible glob patterns
    
    <b>•</b> Multiple patterns can be separated with <b>|</b>
    <b>•</b> Start pattern with <b>./</b> to match relative path
    <b>•</b> $<b>basename</b> variable will be replaced with game's executable name (without extension)
nb_NO: <b>findutils</b>-kompatible glob-mønster
    
    <b>•</b> Flerfoldige mønster kan inndeles med <b>|</b>
    <b>•</b> Start mønsteret med <b>./</b> for å jamføre med relativ sti
    <b>•</b> $<b>basename</b>-variabel erstattes av navnet på spillets kjørbare fil (uten filendelse)

en: Providers
nb_NO: Tilbydere

en: Third-party data providers
nb_NO: Tredjeparts datatilbydere

en: Image providers
nb_NO: Bildetilbydere

en: Metadata providers
nb_NO: Metadatatilbydere

en: Open website
nb_NO: Åpne nettside

en: About
nb_NO: Om

en: Copy application version and environment info
nb_NO: Vis programversjon og miljøinformasjon

en: All your games in one place
nb_NO: Alle dine spill på ett sted

[ctx: about_link]
en: Website
nb_NO: Nettside

[ctx: about_link]
en: Source code on GitHub
nb_NO: Kildekode på GitHub

[ctx: about_link]
en: Report a problem
nb_NO: Innrapporter et problem

[ctx: about_link]
en: Suggest translations
nb_NO: Foreslå oversettelser

[ctx: about_link]
en: Issues
nb_NO: Problemer

[ctx: about_link]
en: Contributors
nb_NO: Bidragsytere

[ctx: about_link]
note: TRANSLATORS: Likely it should not be translated. GitHub Pulse is a page that shows recent repository activity: https://github.com/tkashkin/GameHub/pulse
en: Pulse
nb_NO: Puls

[ctx: about_link]
en: Forks
nb_NO: Forgreninger

en: Import
nb_NO: Importer

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Select installer
nb_NO: Velg installasjonskandidat

en: Installer size: %s
nb_NO: Installasjonsstørrelse: %s

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: %s: Properties
nb_NO: %s: Egenskaper

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Download images
nb_NO: Last ned bilder

en: Image URL
nb_NO: Bildenettadresse

en: Vertical image URL
nb_NO: Nettadresse til loddrett bilde

en: Icon URL
nb_NO: Ikonnettadresse

en: Select working directory
nb_NO: Velg arbeidsmappe

en: Working directory
nb_NO: Arbeidsmappe

en: Compatibility
nb_NO: Kompabilitet

en: Launch from terminal
nb_NO: Kjør fra terminal

en: Copy to clipboard
nb_NO: Kopier til utklippstavle

en: Add to Steam
nb_NO: Legg til på Steam

en: Add to the Steam library
nb_NO: Legg til i Steam-bibliotek

en: %s: Overlays
nb_NO: %s: Overlag

en: Overlays are disabled
nb_NO: Overlag er avskrudd

en: Enable overlays to manage DLCs and mods
    
    Enabling will move game to the “base“ overlay
nb_NO: Skru på overlegg for å behandle nedlastbart innhold og mod-er
    
    Å skru dette på vil flytte spillet til "base"-overlegget

en: Overlays
nb_NO: Overlag

en: Overlay ID (directory name)
nb_NO: Overlags-ID (mappenavn)

en: Overlay name (optional)
nb_NO: Overlagsnavn (valgfritt)

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Enable overlays
nb_NO: Skru på overlag

en: Overlay usage at this path may be unsafe
    Proceed at your own risk
    
    Path: <b>%s</b>
nb_NO: Overlagsbruk i denne stien kan være utrygt
    Fortsett på egen risiko
    
    Sti: <b>%s</b>

en: Overlay usage at this path is not supported
    
    Path: <b>%s</b>
nb_NO: Overlagsbruk i denne stien støttes ikke
    
    Sti: <b>%s</b>

en: Open directory
nb_NO: Åpne mappe

en: Remove overlay
nb_NO: Fjern overlag

en: Run with compatibility layer
nb_NO: Kjør med kompabilitetslag

en: Corrupted installer: checksum mismatch in
nb_NO: Skadet installasjonskandidat: sjekksum stemmer ikke overens i

en: Import emulated games
nb_NO: Importer emulerte spill

en: Select directory with emulated games
nb_NO: Velg mappe inneholdende emulerte spill

en: Detected games
nb_NO: Oppdagede spill

en: Select all
nb_NO: Velg alt

en: Select directory to import
nb_NO: Velg mappe å importere

en: %s: Tweaks
nb_NO: %s: Tilpasninger

en: No enabled game sources
nb_NO: Ingen påskrudde spillkilder

en: Enable some game sources in settings
nb_NO: Skru på noen spillkilder i innstillingene

en: Let's get started
nb_NO: La oss komme igang

en: Skip
nb_NO: Hopp over

en: Ready
nb_NO: Klar

en: Authentication required
nb_NO: Identitetsbekreftelse kreves

en: Authenticating…
nb_NO: Identitetsbekrefter…

en: Install %s
nb_NO: Installer %s

en: Return to GameHub after installing
nb_NO: Gå tilbake til GameHub etter installasjon

en: No games
nb_NO: Ingen spill

en: Get some games or enable some game sources in settings
nb_NO: Hent noen spill eller skru på noen spillkilder i innstillingene

en: Grid view
nb_NO: Rutenettvisning

en: List view
nb_NO: Listevisning

en: All games
nb_NO: Alle spill

en: Downloads
nb_NO: Nedlastinger

en: Filters
nb_NO: Filtre

en: Add game
nb_NO: Legg til spill

en: Search
nb_NO: Søk

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: %u game | %u games
nb_NO[0]: %u spill
nb_NO[1]: %u spill

en: No user-added games
nb_NO: Ingen brukertillagte spill

en: Add some games using plus button
nb_NO: Legg till noen spill med pluss-knappen

en: No %s games
nb_NO: Ingen %s-spill

en: Get some Linux-compatible games
nb_NO: Hent noen Linux-kompatible spill

en: No games matching “%s”
nb_NO: Ingen spill samsvarer med "%s"

en: No %1$s games matching “%2$s”
nb_NO: Ingen %1$s-spill samsvarer med "%2$s"

en: No games were loaded from Steam. Set your games list privacy to public or use your own Steam API key in settings.
nb_NO: Ingen spill ble innlastet fra Steam. Sett ditt spilllistepersonvern til "offentlig" for å bruke din egen Steam-API-nøkkel i innstillingene.

en: Privacy
nb_NO: Personvern

en: Downloading images
nb_NO: Laster ned bilder

en: Downloading image: %s
nb_NO: Laster ned bilde: %s

en: Pause download
nb_NO: Pause nedlasting

en: Resume download
nb_NO: Fortsett nedlasting

en: Cancel download
nb_NO: Avbryt nedlasting

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Sort
nb_NO: Sorter

en: Tags
nb_NO: Etiketter

en: All platforms
nb_NO: Alle plattformer

en: Select game executable
nb_NO: Velg kjørbar spillfil

en: Select game directory
nb_NO: Velg spillmappe

en: Download game images
nb_NO: Last ned spillbilder

en: Details
nb_NO: Detaljer

[ctx: game_context_menu]
en: Favorite
nb_NO: Favoritt

[ctx: game_context_menu]
en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Open installation directory
nb_NO: Åpne installasjonsmappe

en: Open installers collection directory
nb_NO: Åpne installasjonskandidatssamlingsmappe

en: Open bonus collection directory
nb_NO: Åpne bonussamlingsmappe

en: Open screenshots directory
nb_NO: Åpne skjermavbildningsmappe

en: Uninstall
nb_NO: Avinstaller

en: Properties
nb_NO: Egenskaper

en: %d game selected | %d games selected
nb_NO[0]: %d spill valgt
nb_NO[1]: %d spill valgt

en: %d game will be installed | %d games will be installed
nb_NO[0]: %d spill vil bli installert
nb_NO[1]: %d spill vil bli installert

en: %d game will be downloaded | %d games will be downloaded
nb_NO[0]: %d spill vil bli lastet ned
nb_NO[1]: %d spill vil bli lastet ned

en: Image for %d game will be searched | Images for %d games will be searched
nb_NO[0]: Vil søke etter bilde for %d spill
nb_NO[1]: Vil søke etter bilde for %d spill

en: %d game will be uninstalled | %d games will be uninstalled
nb_NO[0]: %d spill vil bli avinstallert
nb_NO[1]: %d spill vil bli avinstallert

en: Refresh
nb_NO: Gjenoppfrisk

en: %d game will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data | %d games will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data
nb_NO[0]: %d spill vil bli fjernet fra databasen. Start GameHub på ny for å hente ny data
nb_NO[1]: %d spill vil bli fjernet fra databasen. Start GameHub på ny for å hente ny data

en: Open store page
nb_NO: Åpne butikkside

en: Game properties
nb_NO: Spillegenskaper

en: Playtime
nb_NO: Spilltid

en: Playtime (local)
nb_NO: Spilltid (lokal)

en: Last launch
nb_NO: Sist kjørt

en: Achievements
nb_NO: Prestasjoner

en: Unlocked: %s
nb_NO: Opplåst: %s

en: Global percentage: %g%%
nb_NO: Global prosentsats: %g%%

en: Language
nb_NO: Språk

en: Languages
nb_NO: Språk

en: %u DLCs cannot be installed
nb_NO: %u: Nedlastbart innhold kan ikke installeres

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Genre
nb_NO: Sjanger

en: Genres
nb_NO: Sjangre

[ctx: igdb]
en: Popularity
nb_NO: Popularitet

[ctx: igdb]
en: Aggregated rating
nb_NO: Samlet vurdering

[ctx: igdb]
en: IGDB user rating
nb_NO: IGDB-brukervurdering

[ctx: igdb]
en: Total rating
nb_NO: Totalvurdering

[ctx: igdb]
en: Release date
nb_NO: Utgivelsesdato

[ctx: igdb]
en: Platforms
nb_NO: Plattformer

[ctx: igdb]
en: Genres
nb_NO: Sjangere

[ctx: igdb]
en: Keywords
nb_NO: Nøkkelord

[ctx: igdb]
en: Links
nb_NO: Lenker

en: Based on <b>%d</b> rating | Based on <b>%d</b> ratings
nb_NO[0]: Basert på én vurdering
nb_NO[1]: Basert på <b>%d</b> vurderinger

[ctx: igdb]
en: Summary
nb_NO: Sammendrag

[ctx: igdb]
en: Storyline
nb_NO: Handling

en: Select file
nb_NO: Velg fil

en: No images
nb_NO: Ingen bilder

en: There are no images found for this game
    Make sure game name is correct
nb_NO: Fant ikke noen bilder for dette spillet
    Forsikre deg om at spillnavnet er riktig

en: Search images:
nb_NO: Søk etter bilder:

en: Compatibility layer:
nb_NO: Kompabilitetslag:

en: Configure
nb_NO: Sett opp

en: Add tag
nb_NO: Legg til etikett

en: No description
nb_NO: Ingen beskrivelse

en: Edit file
nb_NO: Rediger fil

[ctx: time]
en: %dh
nb_NO: %dt

[ctx: grid_size_preset]
en: Steam (vertical)
nb_NO: Steam (vertikalt)

[ctx: grid_size_preset]
en: GOG (vertical)
nb_NO: GOG (vertikalt)

[ctx: grid_size_preset]
en: Square
nb_NO: Firkantig

[ctx: grid_size_preset]
en: Custom
nb_NO: Egendefinert

[ctx: dl_status]
en: Queued
nb_NO: I kø

[ctx: dl_status]
en: Starting download
nb_NO: Starter nedlasting

[ctx: dl_status]
en: Download started
nb_NO: Nedlasting startet

[ctx: dl_status]
en: Download finished
nb_NO: Nedlasting fullført

[ctx: dl_status]
en: Download failed
nb_NO: Nedlasting mislyktes

[ctx: dl_status]
en: Downloading: %s
nb_NO: Laster ned: %s

[ctx: dl_status]
en: Downloading
nb_NO: Laster ned

[ctx: dl_status]
en: Paused: %s
nb_NO: Pauset: %s

[ctx: dl_status]
en: Paused
nb_NO: Pauset

[ctx: dl_status]
en: Download cancelled
nb_NO: Nedlasting avbrutt
