com.github.tkashkin.gamehub - en to nl translation catalogue (329 entries)

en: Show help
nl: Hulp tonen

en: Show application version and exit
nl: Applicatieversie tonen en afsluiten

en: Restart with GDB debugger attached
nl: Herstarten met GDB-foutopsporing

en: Show full GDB backtrace
nl: Volledige GDB-backtrace tonen

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
nl: Fatale fouten opvatten als kritiek en app laten crashen

en: Show main window
nl: Hoofdvenster tonen

en: Show application settings dialog
nl: Applicatie-instellingen tonen

en: Show about dialog
nl: Over-venster tonen

en: Maximum number of background worker threads
nl: Maximum aantal achtergrondprocessen

en: Run game
nl: Spel starten

en: Show compatibility options dialog
nl: Comptabiliteitsmodus-opties tonen

en: Open game details
nl: Spelgegevens openen

en: Open game properties
nl: Speleigenschappen openen

en: Enable debug logging
nl: Foutopsporingslogs inschakelen

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
nl: Authenticatieproces en gevoelige informatie, zoals authenticatiesleutels, vastleggen in logbestand

en: Log download manager
nl: Downloadbeheer vastleggen in logbestand

en: Log background workers start/stop
nl: Achtergronddiensten van loggen starten/stoppen

en: Disable log messages filtering
nl: Logberichtfiltering uitschakelen

en: Verbose logging
nl: Uitgebreid loggen

en: Game Options:
nl: Spelopties:

en: Show game options help
nl: Hulp bij opties van spel tonen

en: Logging Options:
nl: Opties voor loggen:

en: Show logging options help
nl: Hulp bij opties voor loggen tonen en afsluiten

en: Select executable
nl: Kies uitvoerbaar bestand

en: Select
nl: Kiezen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Select directory
nl: Kies map

en: Part %1$u of %2$u: %3$s
nl: Deel %1$u van %2$u: %3$s

en: %s: corrupted installer
nl: %s: kapot installatiebestand

en: Checksum mismatch in %s
nl: Controlesom komt niet overeen voor %s

en: Show file
nl: Bestand tonen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Backup
nl: Back-up

en: %s: cannot detect main executable
nl: %s: kan uitvoerbaar bestand niet detecteren

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
nl: Het algemene uitvoerbare bestand van dit spel kan niet automatisch worden gedetecteerd.
    Stel dit handmatig in in de speleigenschappen.

[ctx: platform]
en: Emulated
nl: Geëmuleerd

[ctx: status]
en: Running
nl: Actief

[ctx: status]
en: Installed
nl: Geïnstalleerd

[ctx: status]
en: Installing
nl: Bezig met installeren

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
nl: Bezig met verifiëren van integriteit

[ctx: status]
en: Download started
nl: Downloaden gestart

[ctx: status]
en: Not installed
nl: Niet-geïnstalleerd

[ctx: status_header]
en: Installed
nl: Geïnstalleerd

[ctx: status_header]
en: Installing
nl: Bezig met installeren

[ctx: status_header]
en: Downloading
nl: Bezig met downloaden

[ctx: status_header]
en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: %s games
nl: %s spellen

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
nl: Je SteamID wordt uitgelezen uit het Steam-configuratiebestand

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
nl: Steam-configuratiebestand niet aangetroffen.
    Log in op je account in de Steam-client en keer terug naar GameHub

en: %s: no available installers
nl: %s: geen installatiebestanden beschikbaar

en: Cannot get Trove download URL.
    Make sure your Humble Monthly subscription is active.
nl: Kan de Trove-downloadurl niet opvragen.
    Zorg ervoor dat je maandelijkse Humble-abonnement actief is.

[ctx: itch_dl_status]
en: %s left;
nl: %s resterend;

en: User games
nl: Gebruikersspellen

[ctx: tag]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: tag]
en: Not installed
nl: Niet-geïnstalleerd

[ctx: tag]
en: Installed
nl: Geïnstalleerd

[ctx: tag]
en: Hidden
nl: Verborgen

en: Edit script
nl: Script bewerken

en: Edit custom script
nl: Aangepast script bewerken

en: Innoextract <b>%1$s</b> is not supported and may not be able to extract some games correctly.
    Install innoextract <b>%2$s</b> or newer.
nl: Innoextract <b>%1$s</b> wordt niet ondersteund en kan daardoor sommige spellen mogelijk niet goed uitpakken.
    Installeer innoextract <b>%2$s</b> of hoger.

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Show WineWrap menu
nl: WineWrap-menu tonen

en: Kill apps in prefix
nl: Wine-apps beëindigen

en: Proton prefix
nl: Proton-voorvoegsel

en: Open prefix directory
nl: Wine-profielmap openen

en: Run winecfg
nl: winecfg uitvoeren

en: Run winetricks
nl: winetricks uitvoeren

en: Run taskmgr
nl: Taakbeheer uitvoeren

en: Wine prefix
nl: Wine-voorvoegsel

en: Environment variables
nl: Omgevingsvariabelen

en: InnoSetup default options
nl: Standaardopties voor InnoSetup

en: Libretro core file
nl: Libretro-corebestand

en: Custom emulator
nl: Aangepaste emulator

en: Launch in game directory
nl: Uitvoeren in spelmap

[ctx: status_header]
en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: status_header]
en: %s: Favorites
nl: %s: Favorieten

en: Merging games
nl: Bezig met samenvoegen van spellen

en: Merging games from %s
nl: Bezig met samenvoegen van spellen uit %s

en: Loading games from %s
nl: Bezig met laden van spellen uit %s

[ctx: sort_mode]
en: By name
nl: Op naam

[ctx: sort_mode]
en: By last launch
nl: Op laatst opgestart

[ctx: sort_mode]
en: By playtime
nl: Op speeltijd

[ctx: group_mode]
en: Do not group
nl: Niet groeperen

[ctx: group_mode]
en: By status
nl: Op status

[ctx: group_mode]
en: By source
nl: Op bron

en: Default
nl: Standaard

en: Restore default API key
nl: Standaard API-sleutel herstellen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Generate key
nl: Sleutel genereren

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Style
nl: Stijl

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Author
nl: Maker

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Alternate
nl: Alternatief

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Blurred
nl: Vervaagd

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: No logo
nl: Zonder logo

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: White logo
nl: Wit logo

en: Monthly IGDB request quota has been reached. Set your own API key to use IGDB data or disable IGDB.
nl: Het maandelijkse IGDB-verzoekquotum is overschreden. Stel je eigen API-sleutel in of schakel IGDB uit.

en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: igdb_related_link]
en: Official website
nl: Officiële website

[ctx: igdb_preferred_description]
en: When game has description, show description
nl: Spelomschrijving tonen (inden beschikbaar)

[ctx: igdb_preferred_description]
en: of game
nl: van spel

[ctx: igdb_preferred_description]
en: from IGDB
nl: van IGDB

[ctx: igdb_preferred_description]
en: both
nl: beide

en: Some settings will be applied after application restart
nl: Sommige instellingen worden pas toegepast na het herstarten van de applicatie

en: Games directory contains space. It may cause problems for some games
nl: De spelmap bevat een spatie; dit kan problemen opleveren bij sommige spellen

en: Interface
nl: Uiterlijk

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: General interface settings
nl: Algemene instellingen

en: Dark theme
nl: Donker thema

[ctx: icon_style]
en: Theme-based
nl: Op basis van thema

[ctx: icon_style]
en: Symbolic
nl: Symbolisch

[ctx: icon_style]
en: Colored
nl: Met kleur

[ctx: icon_style]
en: Icon style
nl: Pictogramstijl

en: Game card
nl: Spelkaart

en: Show platform icons
nl: Platformpictogrammen tonen

[ctx: grid_size]
en: Card size
nl: Kaartgrootte

[ctx: grid_size_preset]
en: Presets
nl: Voorinstellingen

en: Games list: installed
nl: Spellenlijst: geïnstalleerd

en: Games list: not installed
nl: Spellenlijst: niet geïnstalleerd

[ctx: list_style]
en: Show icon
nl: Pictogram tonen

[ctx: list_style]
en: Bold title
nl: Vetgedrukte titel

[ctx: list_style]
en: Show status
nl: Status tonen

[ctx: list_style]
en: Dim
nl: Dimmen

en: Grid options
nl: Rasteropties

en: List options
nl: Lijstopties

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Behavior settings
nl: Gedragsinstellingen

en: Run games with double click
nl: Spellen starten d.m.v. dubbelklikken

en: Merge games from different sources
nl: Spellen uit verschillende bronnen samenvoegen

en: Use imported tags
nl: Geïmporteerde labels gebruiken

en: General
nl: Algemeen

en: Collection
nl: Verzameling

en: Empty
nl: Leeg

en: Collection directory
nl: Verzamelingsmap

en: Game directory
nl: Spelmap

en: Installers
nl: Installatiebestanden

en: Bonus content
nl: Bonusinhoud

en: Variable syntax: <b>$var</b> or <b>${var}</b>
nl: Variabele syntax: <b>$var</b> or <b>${var}</b>

en: Game name
nl: Spelnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Focus GameHub window with Guide button
nl: GameHub-venster focussen met Gids-knop

en: Move focus
nl: Focus verplaatsen

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Tweak launch options and apply them to games automatically
nl: Pas de opstartopties van spellen aan en pas ze automatisch toe

en: Tweaks are loaded from following directories in order
    Last tweak overrides previous tweaks with same identifiers
nl: Tweaks worden geladen uit de volgende mappen, op volgorde
    De recentste tweak overschrijft vorige tweaks met dezelfde id's

en: Click to open
nl: Klik om te openen

en: Tweaks are loaded from <b>%1$s</b> and %2$d more directories <b>(?)</b>
nl: Tweaks worden geladen uit <b>%1$s</b> en %2$d andere mappen <b>(?)</b>

en: Game sources
nl: Spelbronnen

en: Steam API keys have limited number of uses per day
nl: Steam API-sleutels mogen per dag slechts beperkt worden gebruikt

en: Installation directory
nl: Installatiemap

en: Not installed
nl: Niet-geïnstalleerd

en: Not authenticated
nl: Geen authenticatie

en: Authenticated as <b>%s</b>
nl: Geauthenticeerd als <b>%s</b>

en: Authenticated
nl: Geacthenticeerd

en: Install
nl: Installeren

en: Steam API key
nl: Steam API-sleutel

en: Games directory
nl: Spellenmap

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Load games from Humble Trove
nl: Spellen laden uit Humble Trove

en: Libretro core directory
nl: Libretro-coremap

en: Libretro core info directory
nl: Libretro-core-informatiemap

en: Ignored libretro cores
nl: Genegeerde libretro-corebestanden

en: Ignored game file extensions
nl: Genegeerde bestandsextensies

en: No cores found
nl: Geen kernen aangetroffen

en: %u core found | %u cores found
nl[0]: %u kern aangetroffen
nl[1]: %u kernen aangetroffen

en: No custom emulators
nl: Geen aangepaste emulators

en: %u custom emulator | %u custom emulators
nl[0]: %u aangepaste emulator
nl[1]: %u aangepaste emulators

en: Save
nl: Opslaan

en: Executable
nl: Uitvoerbaar bestand

en: Installer
nl: Installatiebestand

en: Name
nl: Naam

en: Arguments
nl: Extra opties

en: Variables
nl: Variabelen

en: Game executable
nl: Uitvoerbaar bestand

en: Game arguments
nl: Extra opties

en: Directory
nl: Map

en: Select emulator directory
nl: Kies emulatormap

en: Force compatibility mode
nl: Comptabiliteitsmodus afdwingen

en: Game file patterns
nl: Uitvoerbaar bestandspatronen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Icon
nl: Pictogram

en: <b>findutils</b>-compatible glob patterns
    
    <b>•</b> Multiple patterns can be separated with <b>|</b>
    <b>•</b> Start pattern with <b>./</b> to match relative path
    <b>•</b> $<b>basename</b> variable will be replaced with game's executable name (without extension)
nl: <b>findutils</b>-compatibele glob-patronen
    
    <b>•</b> Scheid meerdere patronen middels <b>|</b>
    <b>•</b> Begin een patroon met <b>./</b> om overeen te komen met het relatieve pad
    <b>•</b> De $<b>basename</b>-variabel wordt vervangen door de naam van het uitvoerbare bestand (zonder extensie)

en: Data
nl: Gegevens

en: Third-party data providers
nl: Externe gegevensproviders

en: Image providers
nl: Afbeeldingsproviders

en: Metadata providers
nl: Metagegevens-providers

en: Open website
nl: Website openen

en: About
nl: Over

en: Copy application version and environment info
nl: Applicatieversie en werkomgevingsinformatie kopiëren

en: All your games in one place
nl: Al je spellen op één plek

[ctx: about_link]
en: Source code on GitHub
nl: Broncode op GitHub

[ctx: about_link]
en: Report a problem
nl: Meld een probleem

[ctx: about_link]
en: Suggest translations
nl: Stel vertalingen voor

[ctx: about_link]
en: Issues
nl: Problemen

[ctx: about_link]
en: Contributors
nl: Bijdragers

en: Import
nl: Importeren

en: Download
nl: Downloaden

en: Select installer
nl: Kies installatiebestand

en: Installer size: %s
nl: Grootte van installatiebestand: %s

en: Unknown
nl: Onbekend

en: %s: Properties
nl: %s: Eigenschappen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Download images
nl: Afbeeldingen downloaden

en: Image URL
nl: Afbeeldings-URL

en: Vertical image URL
nl: URL van verticale afbeelding

en: Icon URL
nl: Pictogram-URL

en: Select working directory
nl: Kies de werkmap

en: Working directory
nl: Werkmap

en: Compatibility
nl: Comptabiliteit

en: Launch from terminal
nl: Opstarten in terminalvenster

en: Copy to clipboard
nl: Kopiëren naar klembord

en: Add to Steam
nl: Toevoegen aan Steam

en: Add to the Steam library
nl: Toevoegen aan de Steam-bibliotheek

en: Overlays are disabled
nl: Overlays zijn uitgeschakeld

en: Enable overlays to manage DLCs and mods
    
    Enabling will move game to the “base“ overlay
nl: Schakel overlays in om DLC's en mods te beheren
    
    Door dit in te schakelen wordt het spel verplaatst naar de "base"-overlay

en: Overlay ID (directory name)
nl: Overlay-ID (mapnaam)

en: Overlay name (optional)
nl: Overlay-naam (optioneel)

en: Add
nl: Toevoegen

en: Enable overlays
nl: Overlays inschakelen

en: Overlay usage at this path may be unsafe
    Proceed at your own risk
    
    Path: <b>%s</b>
nl: Het gebruik van overlays binnen dit pad kan onveilig zijn.
    Doorgaan is op eigen risico.
    
    Pad: <b>%s</b>

en: Overlay usage at this path is not supported
    
    Path: <b>%s</b>
nl: Het gebruik van overlays binnen dit pad wordt niet ondersteund.
    
    Pad: <b>%s</b>

en: Open directory
nl: Map openen

en: Remove overlay
nl: Overlay verwijderen

en: Run with compatibility layer
nl: Uitvoeren met comptabiliteit

en: Corrupted installer: checksum mismatch in
nl: Kapot installatiebestand: controlesom komt niet overeen voor

en: Import emulated games
nl: Geëmuleerde spellen importeren

en: Select directory with emulated games
nl: Kies map met geëmuleerde spellen

en: Detected games
nl: Aangetroffen spellen

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select directory to import
nl: Kies de te importeren map

en: No enabled game sources
nl: Geen spelbronnen ingeschakeld

en: Enable some game sources in settings
nl: Schakel spelbronnen in via de instellingen

en: Let's get started
nl: Laten we beginnen

en: Skip
nl: Overslaan

en: Ready
nl: Voltooid

en: Authentication required
nl: Authenticatie vereist

en: Authenticating…
nl: Bezig met authenticeren…

en: Install %s
nl: %s installeren

en: Return to GameHub after installing
nl: Keer na het installeren terug naar GameHub

en: No games
nl: Geen spellen

en: Get some games or enable some game sources in settings
nl: Installeer spellen of schakel spelbronnen in via de instellingen

en: Grid view
nl: Rasterweergave

en: List view
nl: Lijstweergave

en: All games
nl: Alle spellen

en: Add game
nl: Spel toevoegen

en: Search
nl: Zoeken

en: Back
nl: Terug

en: %u game | %u games
nl[0]: %u spel
nl[1]: %u spellen

en: No user-added games
nl: Geen door de gebruiker toegevoegde spellen

en: Add some games using plus button
nl: Voeg spellen toe via de plus-knop

en: No %s games
nl: Geen %s-spellen

en: Get some Linux-compatible games
nl: Installeer met Linux compatibele spellen

en: No games matching “%s”
nl: Er zijn geen spellen die overeenkomen met "%s"

en: No %1$s games matching “%2$s”
nl: Er zijn geen %1$s-spellen die overeenkomen met "%2$s"

en: No games were loaded from Steam. Set your games list privacy to public or use your own Steam API key in settings.
nl: Er zijn geen spellen geladen vanuit Steam. Maak je spellijst openbaar of voeg je eigen Steam API-sleutel toe via de instellingen.

en: Downloading images
nl: Bezig met downloaden van afbeeldingen

en: Downloading image: %s
nl: Bezig met downloaden van afbeelding: %s

en: Pause download
nl: Downloaden pauzeren

en: Resume download
nl: Downloaden hervatten

en: Cancel download
nl: Downloaden annuleren

en: Group
nl: Groeperen

en: Sort
nl: Sorteren

en: Tags
nl: Labels

en: All platforms
nl: Alle platformen

en: Select game executable
nl: Kies uitvoerbaar bestand

en: Select game directory
nl: Kies spelmap

en: Download game images
nl: Spelafbeeldingen downloaden

[ctx: game_context_menu]
en: Favorite
nl: Favoriet

[ctx: game_context_menu]
en: Hidden
nl: Verborgen

en: Open installation directory
nl: Open installatiemap

en: Open installers collection directory
nl: Open verzamelmap met installatiebestanden

en: Open bonus collection directory
nl: Open bonusverzamelmap

en: Open screenshots directory
nl: Schermafdrukmap openen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: %d game selected | %d games selected
nl[0]: %d spel geselecteerd
nl[1]: %d spellen geselecteerd

en: %d game will be installed | %d games will be installed
nl[0]: Er wordt %d spel geïnstalleerd
nl[1]: Er worden %d spellen geïnstalleerd

en: %d game will be downloaded | %d games will be downloaded
nl[0]: Er wordt %d spel gedownload
nl[1]: Er worden %d spellen gedownload

en: Image for %d game will be searched | Images for %d games will be searched
nl[0]: Er wordt gezocht naar een afbeelding voor %d spel
nl[1]: Er wordt gezocht naar een afbeelding voor %d spellen

en: %d game will be uninstalled | %d games will be uninstalled
nl[0]: Er wordt %d spel verwijderd
nl[1]: Er worden %d spellen verwijderd

en: Refresh
nl: Verversen

en: %d game will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data | %d games will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data
nl[0]: Er wordt %d spel verwijderd uit de databank. Herstart GameHub om nieuwe gegevens op te halen.
nl[1]: Er worden %d spellen verwijderd uit de databank. Herstart GameHub om nieuwe gegevens op te halen.

en: Open store page
nl: Winkelpagina openen

en: Game properties
nl: Speleigenschappen

en: Playtime
nl: Speeltijd

en: Playtime (local)
nl: Speeltijd (lokaal)

en: Last launch
nl: Laatst opgestart

en: Achievements
nl: Prestaties

en: Unlocked: %s
nl: Ontgrendeld: %s

en: Global percentage: %g%%
nl: Algemeen percentage: %g %%

en: Language
nl: Taal

en: Languages
nl: Talen

en: %u DLCs cannot be installed
nl: %u: DLC's kunnen niet worden geïnstalleerd

en: Category
nl: Categorie

en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: igdb]
en: Popularity
nl: Populariteit

[ctx: igdb]
en: Aggregated rating
nl: Algehele waardering

[ctx: igdb]
en: IGDB user rating
nl: IGDB-gebruikerswaardering

[ctx: igdb]
en: Total rating
nl: Totale waardering

[ctx: igdb]
en: Release date
nl: Verschijningsdatum

[ctx: igdb]
en: Platforms
nl: Platformen

[ctx: igdb]
en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Based on <b>%d</b> rating | Based on <b>%d</b> ratings
nl[0]: Op basis van <b>%d</b> waardering
nl[1]: Op basis van <b>%d</b> waarderingen

[ctx: igdb]
en: Summary
nl: Samenvatting

[ctx: igdb]
en: Storyline
nl: Verhaallijn

en: Select file
nl: Kies bestand

en: No images
nl: Geen afbeeldingen

en: There are no images found for this game
    Make sure game name is correct
nl: Er zijn geen afbeeldingen gevonden bij dit spel
    Controleer de naam van het spel

en: Search images:
nl: Afbeeldingen zoeken:

en: Compatibility layer:
nl: Comptabiliteit:

en: Configure
nl: Instellen

en: Add tag
nl: Label toevoegen

en: No description
nl: Geen omschrijving

en: Edit file
nl: Bestand aanpassen

[ctx: time]
en: %dh
nl: %du

[ctx: grid_size_preset]
en: Steam (vertical)
nl: Steam (verticaal)

[ctx: grid_size_preset]
en: GOG (vertical)
nl: GOG (verticaal)

[ctx: grid_size_preset]
en: Square
nl: Vierkant

[ctx: grid_size_preset]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: dl_status]
en: Queued
nl: In wachtrij

[ctx: dl_status]
en: Starting download
nl: Bezig met starten van download

[ctx: dl_status]
en: Download started
nl: Downloaden gestart

[ctx: dl_status]
en: Download finished
nl: Downloaden voltooid

[ctx: dl_status]
en: Download failed
nl: Downloaden mislukt

[ctx: dl_status]
en: Downloading: %s
nl: Bezig met downloaden: %s

[ctx: dl_status]
en: Downloading
nl: Bezig met downloaden

[ctx: dl_status]
en: Paused: %s
nl: Gepauzeerd: %s

[ctx: dl_status]
en: Paused
nl: Gepauzeerd

[ctx: dl_status]
en: Download cancelled
nl: Downloaden geannuleerd
