com.github.tkashkin.gamehub - en to pl translation catalogue (234 entries)

en: Show help
pl: Pokaż pomoc

en: Show application version and exit
pl: Pokaż wersję aplikacji i wyjdź

en: Restart with GDB debugger attached
pl: Zrestartuj z załączonym debuggerem GDB

en: Show full GDB backtrace
pl: Pokaż pełen log z GDB

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
pl: Traktujemy błędy krytyczne jako awarie aplikacji.

en: Show main window
pl: Pokaż główne okno

en: Show application settings dialog
pl: Pokaż okno z ustawieniami aplikacji

en: Show about dialog
pl: Pokaż okno opcji kompatybilności

en: Maximum number of background worker threads
pl: Maksymalna liczba wątków działających w tle

en: Run game
pl: Uruchom grę

en: Show compatibility options dialog
pl: Pokaż okno opcji kompatybilności

en: Open game details
pl: Otwórz szczegóły gry

en: Open game properties
pl: Otwórz właściwości gry

en: Enable debug logging
pl: Włącz rejestrowanie debugowania

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
pl: Rejestruj proces uwierzytelniania i informacji poufnych takich jak tokeny uwierzytelniania

en: Log download manager
pl: Monitoruj menadżer pobierania

en: Log background workers start/stop
pl: Rejestruj w tle zadania start/stop

en: Disable log messages filtering
pl: Wyłącz filtrowanie dziennika wiadomości

en: Verbose logging
pl: Pełne rejestrowanie

en: Game Options:
pl: Opcje gry:

en: Show game options help
pl: Pokaż pomoc dla opcji gry

en: Logging Options:
pl: Opcje rejestrowania:

en: Show logging options help
pl: Pokaż pomoc dotyczącą opcji rejestrowania

en: Select executable
pl: Wybierz plik wykonywalny

en: Select
pl: Wybierz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Select directory
pl: Wybierz katalog

en: Part %1$u of %2$u: %3$s
pl: Część %1$u of %2$u: %3$s

en: %s: corrupted installer
pl: %s: uszkodzony instalator

en: Checksum mismatch in %s
pl: Błędna suma kontrolna in %s

en: Show file
pl: Pokaż plik

en: Remove
pl: Usuń

en: Backup
pl: Kopia zapasowa

en: %s: cannot detect main executable
pl: %s: nie można wykryć głównego pliku wykonywalnego

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
pl: Główny plik wykonywalny nie może zostać wykryty automatycznie.
    Proszę ustawić główny plik wykonywalny we właściwościach gry.

[ctx: platform]
en: Emulated
pl: Emulowane

[ctx: status]
en: Running
pl: Działa

[ctx: status]
en: Installed
pl: Zainstalowany

[ctx: status]
en: Installing
pl: Instalowanie

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
pl: Weryfikowanie integralności instalatora

[ctx: status]
en: Download started
pl: Pobieranie rozpoczęte

[ctx: status]
en: Not installed
pl: Nie zainstalowany

[ctx: status_header]
en: Installed
pl: Zainstalowany

[ctx: status_header]
en: Installing
pl: Instalowanie

[ctx: status_header]
en: Downloading
pl: Pobieranie

[ctx: status_header]
en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: %s games
pl: %s gier

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
pl: Twój identyfikator SteamID będzie odczytany z pliku konfiguracyjnego Steam

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
pl: Plik konfiguracji Steam nie znaleziony.
    Zaloguj się na swoje konto w kliencie Steam i powróć do GameHub

en: %s: no available installers
pl: %s: niema dostępnych instalatorów

[ctx: itch_dl_status]
en: %s left;
pl: %s pozostało;

en: User games
pl: Użytkownik gier

[ctx: tag]
en: Favorites
pl: Ulubione

[ctx: tag]
en: Not installed
pl: Nie zainstalowany

[ctx: tag]
en: Installed
pl: Zainstalowany

[ctx: tag]
en: Hidden
pl: Ukryty

en: Edit script
pl: Edycja skryptu

en: Edit custom script
pl: Edycja niestandardowego skryptu

en: Innoextract <b>%1$s</b> is not supported and may not be able to extract some games correctly.
    Install innoextract <b>%2$s</b> or newer.
pl: Innoextract <b>%1$s</b> nie jest wspierane i może nie być w stanie pobrać niektórych gier poprawnie.
    Zainstaluj innoextract <b>%2$s</b> lub nowsze.

en: Run
pl: Uruchom

en: Show WineWrap menu
pl: Pokaż menu WineWrap

en: Kill apps in prefix
pl: Zabij aplikacje w prefiksie

en: Proton prefix
pl: Proton prefiks

en: Open prefix directory
pl: Otwórz katalog prefiksu

en: Run winecfg
pl: Uruchom winecfg

en: Run winetricks
pl: Uruchom winetricks

en: Run taskmgr
pl: Uruchom taskmgr

en: Wine prefix
pl: Wine prefiks

en: Environment variables
pl: Zmienne środowiska

en: InnoSetup default options
pl: InnoSetup opcje domyślne

en: Libretro core file
pl: Libretro plik core

en: Custom emulator
pl: Niestandardowy emulator

en: Launch in game directory
pl: Uruchom w katalogu gry

[ctx: status_header]
en: Favorites
pl: Ulubione

[ctx: status_header]
en: %s: Favorites
pl: %s: Ulubione

en: Merging games
pl: Łączenie gier

en: Merging games from %s
pl: Łączenie gier z %s

en: Loading games from %s
pl: Wczytywanie gier z %s

[ctx: sort_mode]
en: By name
pl: Wg nazwy

[ctx: sort_mode]
en: By last launch
pl: Wg ostatniego uruchomienia

[ctx: sort_mode]
en: By playtime
pl: Wg czasu gry

[ctx: group_mode]
en: Do not group
pl: Nie grupuj

[ctx: group_mode]
en: By status
pl: Po statusie

[ctx: group_mode]
en: By source
pl: Po źródle

en: Default
pl: Domyślne

en: Restore default API key
pl: Przywróć domyślny klucz API

en: Generate key
pl: Wygeneruj klucz

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Style
pl: Styl

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Score
pl: Wynik

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Author
pl: Autor

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Blurred
pl: Rozmyty

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: No logo
pl: Bez logo

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: White logo
pl: Białe logo

en: Settings
pl: Ustawienia

[ctx: igdb_related_link]
en: Official website
pl: Oficjalna strona

[ctx: igdb_preferred_description]
en: When game has description, show description
pl: Jeśli gra ma opis, pokaż go

[ctx: igdb_preferred_description]
en: from IGDB
pl: z IGDB

[ctx: igdb_preferred_description]
en: both
pl: oba

en: Some settings will be applied after application restart
pl: Niektóre ustawienia zostaną zastosowane po ponownym uruchomieniu aplikacji

en: Games directory contains space. It may cause problems for some games
pl: Katalog gier zawiera spację. To może powodować problemy dla niektórych gier

en: Interface
pl: Interfejs

en: Appearance
pl: Wygląd

en: General interface settings
pl: Ogólne ustawienia interfejsu

[ctx: icon_style]
en: Icon style
pl: Styl ikon

[ctx: grid_size]
en: Card size
pl: Rozmiar karty

en: Grid options
pl: Opcje siatki

en: List options
pl: Opcje listy

en: Merge games from different sources
pl: Więcej gier z różnych źródeł

en: Use imported tags
pl: Użyj zaimportowanych tagów

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Collection directory
pl: Katalog kolekcji

en: Game directory
pl: Katalog gry

en: Installers
pl: Instalatory

en: Bonus content
pl: Dodatkowa zawartość

en: Game name
pl: Nazwa gry

en: Enabled
pl: Włączone

en: Steam API keys have limited number of uses per day
pl: Klucze Steam API mają ograniczoną liczę użyć na każdy dzień

en: Installation directory
pl: Katalog instalacji

en: Authenticated as <b>%s</b>
pl: Uwierzytelniony jako <b>%s</b>

en: Install
pl: Instaluj

en: Steam API key
pl: klucz Steam API

en: Games directory
pl: Katalog gier

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Load games from Humble Trove
pl: Wczytaj gry z Humble Trove

en: Emulators
pl: Emulatory

en: Libretro core directory
pl: Katalog Libretro core

en: Libretro core info directory
pl: Informacje o katalogu Libretro core

en: Save
pl: Zapisz

en: Executable
pl: Wykonywalny

en: Installer
pl: Instalator

en: Name
pl: Nazwa

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Variables
pl: Zmienne

en: Directory
pl: Katalog

en: Select emulator directory
pl: Wybierz katalog emulatora

en: Force compatibility mode
pl: Wymuś warstwę kompatybilności

en: All your games in one place
pl: Wszystkie twoje gry w jednym miejscu

en: Import
pl: Importuj

en: Download
pl: Pobierz

en: Select installer
pl: Wybierz instalator

en: Installer size: %s
pl: Rozmiar instalatora: %s

en: Unknown
pl: Nieznany

en: %s: Properties
pl: %s: Właściwości

en: Images
pl: Obrazy

en: Image URL
pl: URL obrazu

en: Icon URL
pl: URL ikony

en: Compatibility
pl: Kompatybilność

en: Launch from terminal
pl: Uruchom z terminala

en: Copy to clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Add to Steam
pl: Dodaj do Steam

en: Add to the Steam library
pl: Dodaj do biblioteki Steam

en: %s: Overlays
pl: %s: Nakładki

en: Overlays are disabled
pl: Nakładki są wyłączone

en: Enable overlays to manage DLCs and mods
    
    Enabling will move game to the “base“ overlay
pl: Włącz nakładki aby zarządzać DLC i modami
    
    Aktywacja przeniesie grę do podstawowej nakładki

en: Overlays
pl: Nakładki

en: Overlay ID (directory name)
pl: ID nakładki (nazwa katalogu)

en: Overlay name (optional)
pl: Nazwa nakładki (opcjonalnie)

en: Add
pl: Dodaj

en: Enable overlays
pl: Włącz nakładki

en: Open directory
pl: Otwórz katalog

en: Run with compatibility layer
pl: Uruchom z warstwą kompatybilności

en: Corrupted installer: checksum mismatch in
pl: Instalator uszkodzony: sumy kontrolne błędne w

en: No enabled game sources
pl: Brak aktywnych źródeł gry

en: Enable some game sources in settings
pl: Włącz niektóre źródła gry w opcjach

en: Let's get started
pl: Zacznijmy

en: Skip
pl: Pomiń

en: Ready
pl: Gotowy

en: Authentication required
pl: Uwierzytelnienie wymagane

en: Install %s
pl: Zainstaluj %s

en: Return to GameHub after installing
pl: Powróć do GameHub po instalacji

en: No games
pl: Brak gier

en: Get some games or enable some game sources in settings
pl: Zdobądź trochę gier lub aktywuj trochę źródeł gier w opcjach

en: Grid view
pl: Widok siatki

en: List view
pl: Widok listy

en: All games
pl: Wszystkie gry

en: Downloads
pl: Pobrane

en: Filters
pl: Filtry

en: Add game
pl: Dodaj grę

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Back
pl: Powrót

en: %u game | %u games
pl[0]: %u gra
pl[1]: %u gry
pl[2]: %u gier

en: No user-added games
pl: Brak gier dodanych przez użytkownika

en: Add some games using plus button
pl: Dodaj jakieś gry używając przycisku plusa

en: No %s games
pl: Brak %s gier

en: Get some Linux-compatible games
pl: Zdobądź jakieś gry kompatybilne z Linuksem

en: No games matching “%s”
pl: Brak pasujących gier “%s”

en: No %1$s games matching “%2$s”
pl: Brak %1$s pasujących gier “%2$s”

en: No games were loaded from Steam. Set your games list privacy to public or use your own Steam API key in settings.
pl: Gry nie zostały wczytane ze Steam. Ustaw prywatność swojej listy gier na publiczną lub użyj własnego klucza Steam API w opcjach.

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Pause download
pl: Wstrzymaj pobieranie

en: Resume download
pl: Wznów pobieranie

en: Cancel download
pl: Anuluj pobieranie

en: Sort
pl: Sortuj

en: Tags
pl: Tagi

en: Select game executable
pl: Wybierz plik wykonywalny gry

en: Select game directory
pl: Wybierz katalog gry

en: Details
pl: Szczegóły

[ctx: game_context_menu]
en: Favorite
pl: Ulubione

[ctx: game_context_menu]
en: Hidden
pl: Ukryte

en: Open installation directory
pl: Otwórz katalog instalacji

en: Open installers collection directory
pl: Otwórz katalog kolekcji instalatorów

en: Open bonus collection directory
pl: Otwórz katalog bonusowej kolekcji

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Properties
pl: Właściwości

en: Open store page
pl: Otwórz stronę sklepu

en: Game properties
pl: Właściwości gry

en: Playtime
pl: Czas gry

en: Playtime (local)
pl: Czas gry (lokalny)

en: Last launch
pl: Ostatnie uruchomienie

en: Achievements
pl: Osiągnięcia

en: Unlocked: %s
pl: Odblokowano: %s

en: Global percentage: %g%%
pl: Globalny odsetek: %g%%

en: Language
pl: Język

en: Languages
pl: Języki

en: Category
pl: Kategoria

en: Categories
pl: Kategorie

en: Genre
pl: Gatunek

en: Genres
pl: Gatunki

[ctx: igdb]
en: Popularity
pl: Popularność

[ctx: igdb]
en: Release date
pl: Data wydania

[ctx: igdb]
en: Links
pl: Linki

en: Select file
pl: Wybierz pliki

en: There are no images found for this game
    Make sure game name is correct
pl: Nie znaleziono obrazów dla tej gry
    Upewnij się, że nazwa gry jest poprawna

en: Search images:
pl: Wyszukaj grafikę:

en: Compatibility layer:
pl: Warstwa kompatybilności:

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Add tag
pl: Dodaj tag

[ctx: time]
en: %dh
pl: %dg

[ctx: dl_status]
en: Queued
pl: W kolejce

[ctx: dl_status]
en: Starting download
pl: Rozpoczynanie pobierania

[ctx: dl_status]
en: Download started
pl: Pobieranie rozpoczęte

[ctx: dl_status]
en: Download finished
pl: Pobieranie zakończone

[ctx: dl_status]
en: Download failed
pl: Niepowodzenie pobierania

[ctx: dl_status]
en: Download cancelled
pl: Pobieranie anulowane
