com.github.tkashkin.gamehub - en to tr translation catalogue (352 entries)

en: Show help
tr: Yardımı göster

en: Show application version and exit
tr: Uygulama sürümünü göster ve çık

en: Restart with GDB debugger attached
tr: GDB hata ayıklayıcısı ile birlikte yeniden başlat

en: Show full GDB backtrace
tr: Tam GDB yığın geri izlemesini göster

en: Treat fatal errors as criticals and crash application
tr: Ölümcül hataları kritik olarak kabul et ve uygulamayı çöktür

en: Show main window
tr: Ana pencereyi göster

en: Show application settings dialog
tr: Uygulama ayarları iletişim kutusunu göster

en: Show about dialog
tr: Hakkında iletişim penceresini göster

en: Maximum number of background worker threads
tr: Arka planda çalışan iş parçacık sayısının üst limiti

en: Run game
tr: Oyunu çalıştır

en: Show compatibility options dialog
tr: Uyumluluk ayarları iletişim kutusunu göster

en: Open game details
tr: Oyun ayrıntılarını aç

en: Open game properties
tr: Oyun özelliklerini aç

en: Enable debug logging
tr: Hata ayıklama günlük kaydını etkinleştirin

en: Log authentication process and sensitive information like authentication tokens
tr: Kimlik doğrulama işlemi ve kimlik doğrulama belirteçleri gibi hassas bilgiler

en: Log download manager
tr: Günlük kaydı indirme yöneticisi

en: Log background workers start/stop
tr: Arka plan çalışma öbeklerinin günlük kaydını başlat/durdur

en: Disable log messages filtering
tr: Log mesajları filtresini devre dışı bırak

en: Verbose logging
tr: Ayrıntılı günlük kaydı

en: Game Options:
tr: Oyun seçenekleri:

en: Show game options help
tr: Oyun seçenekleri yardımını göster

en: Logging Options:
tr: Günlüğe Kaydetme Seçenekleri:

en: Show logging options help
tr: Günlüğe kaydetme seçenekleri yardımını göster

en: Select executable
tr: Çalıştırma dosyasını seçiniz

en: Select
tr: Seç

en: Cancel
tr: İptal

en: Select directory
tr: Dizin seç

en: Part %1$u of %2$u: %3$s
tr: Parça %1$u / %2$u: %3$s

en: %s: corrupted installer
tr: %s: bozuk kurucu

en: Checksum mismatch in %s
tr: %s içinde sağlama uyuşmazlığı

en: Show file
tr: Dosyayı göster

en: Remove
tr: Kaldır

en: Backup
tr: Yedekleme

en: %s: cannot detect main executable
tr: %s: ana çalıştırılabilir dosya algılanamıyor

en: Main executable file for this game cannot be detected automatically.
    Please set main executable in game's properties.
tr: Bu oyun için ana çalıştırılabilir dosya otomatik olarak algılanamıyor.
    Lütfen oyunun özelliklerinde çalıştırılabilir ana dosyayı ayarlayın.

[ctx: platform]
en: Emulated
tr: Emüle edilmiş

[ctx: status]
en: Running
tr: Çalışıyor

[ctx: status]
en: Installed
tr: Yüklendi

[ctx: status]
en: Installing
tr: Yükleniyor

[ctx: status]
en: Verifying installer integrity
tr: Kurucu bütünlüğü doğrulanıyor

[ctx: status]
en: Download started
tr: İndirme başladı

[ctx: status]
en: Not installed
tr: Yüklenmedi

[ctx: status_header]
en: Installed
tr: Yüklendi

[ctx: status_header]
en: Installing
tr: Yükleniyor

[ctx: status_header]
en: Downloading
tr: İndiriliyor

[ctx: status_header]
en: Not installed
tr: Yüklenmedi

en: %s games
tr: %s oyun

en: Your SteamID will be read from Steam configuration file
tr: SteamID'niz Steam yapılandırma dosyasından okunacaktır

en: Steam config file not found.
    Login into your account in Steam client and return to GameHub
tr: Steam yapılandırma dosyası bulunamadı.
    Steam istemcisinden hesabınıza giriş yapın ve GameHub'a geri dönün

en: %s: no available installers
tr: %s: kullanılabilir kurucu yok

en: Cannot get Trove download URL.
    Make sure your Humble Monthly subscription is active.
tr: Trove indirme URL’si alınamıyor.
    Humble Monthly üyeliğinizin etkin olduğundan emin olun.

[ctx: itch_dl_status]
en: %s left;
tr: %s kaldı;

[ctx: itch_dl_status]
en: %d%%
tr: %%%d

en: User games
tr: Kullanıcı oyunları

[ctx: tag]
en: Favorites
tr: Sık kullanılanlar

[ctx: tag]
en: Not installed
tr: Yüklü değil

[ctx: tag]
en: Installed
tr: Yüklü

[ctx: tag]
en: Hidden
tr: Gizli

en: Edit script
tr: Komut dosyasını düzenle

en: Edit custom script
tr: Özel komut dosyasını düzenle

en: Innoextract <b>%1$s</b> is not supported and may not be able to extract some games correctly.
    Install innoextract <b>%2$s</b> or newer.
tr: Innoextract <b>%1$s</b> desteklenmemektedir ve bazı oyunları doğru şekilde çıkaramayabilir.
    Innoextract <b>%2$s</b> veya daha yeni bir sürümünü yükleyin.

en: Run
tr: Çalıştır

en: Show WineWrap menu
tr: WineWrap menüsünü göster

en: Kill apps in prefix
tr: Önekteki uygulamaları sonlandır

en: Proton prefix
tr: Proton öneki

en: Open prefix directory
tr: Önek dizinini aç

en: Run winecfg
tr: winecfg'yi çalıştır

en: Run winetricks
tr: winetricks'i çalıştır

en: Run taskmgr
tr: Taskmgr'i çalıştır

en: Wine prefix
tr: Wine öneki

en: Environment variables
tr: Ortam değişkenleri

en: InnoSetup default options
tr: InnoSetup öntanımlı seçenekleri

en: Libretro core file
tr: Libretro çekirdek dosyası

en: Custom emulator
tr: Özel emülatör

en: Emulator
tr: Emülatör

en: Launch in game directory
tr: Oyun dizininde başlat

[ctx: status_header]
en: Favorites
tr: Sık kullanılanlar

[ctx: status_header]
en: %s: Favorites
tr: %s: Sık kullanılanlar

en: Merging games
tr: Oyunlar birleştiriliyor

en: Merging games from %s
tr: %s'den oyunlar birleştiriliyor

en: Loading games from %s
tr: %s'den oyunlar yükleniyor

[ctx: sort_mode]
en: By name
tr: İsme göre

[ctx: sort_mode]
en: By last launch
tr: Son başlatmaya göre

[ctx: sort_mode]
en: By playtime
tr: Oynama zamanına göre

[ctx: group_mode]
en: Do not group
tr: Gruplandırma

[ctx: group_mode]
en: By status
tr: Duruma göre

[ctx: group_mode]
en: By source
tr: Kaynağa göre

en: Default
tr: Öntanımlı

en: Restore default API key
tr: Öntanımlı API anahtarını geri yükle

en: API key
tr: API anahtarı

en: Generate key
tr: Anahtar oluştur

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Style
tr: Stil

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Score
tr: Puan

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_property]
en: Author
tr: Yazar

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Alternate
tr: Alternatif

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: Blurred
tr: Bulanık

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: No logo
tr: Logo yok

[ctx: imagesource_steamgriddb_image_style]
en: White logo
tr: Beyaz logo

en: Monthly IGDB request quota has been reached. Set your own API key to use IGDB data or disable IGDB.
tr: Aylık IGDB istek kotasına ulaşıldı. IGDB verilerini kullanmak için kendi API anahtarınızı ayarlayın veya IGDB'yi devre dışı bırakın.

en: Settings
tr: Ayarlar

[ctx: igdb_related_link]
en: Official website
tr: Resmi web sitesi

[ctx: igdb_preferred_description]
en: When game has description, show description
tr: Oyunun açıklaması olduğunda açıklamayı göster

[ctx: igdb_preferred_description]
en: of game
tr: oyunun

[ctx: igdb_preferred_description]
en: from IGDB
tr: IGDB'den

[ctx: igdb_preferred_description]
en: both
tr: her ikisi de

en: Some settings will be applied after application restart
tr: Bazı ayarlar uygulama yeniden başlatıldıktan sonra uygulanacak

en: Games directory contains space. It may cause problems for some games
tr: Oyunlar dizini boşluk içeriyor. Bu, bazı oyunlar için sorunlara neden olabilir

en: Interface
tr: Arayüz

en: Appearance
tr: Görünüm

en: General interface settings
tr: Genel arayüz ayarları

en: Dark theme
tr: Karanlık tema

[ctx: icon_style]
en: Theme-based
tr: Tema tabanlı

[ctx: icon_style]
en: Symbolic
tr: Sembolik

[ctx: icon_style]
en: Colored
tr: Renkli

[ctx: icon_style]
en: Icon style
tr: Simge stili

en: Game card
tr: Oyun kartı

en: Show platform icons
tr: Platform simgelerini göster

[ctx: grid_size]
en: Card size
tr: Kart boyutu

[ctx: grid_size_preset]
en: Presets
tr: Hazır ayarlar

en: Games list: installed
tr: Oyun listesi: yüklü

en: Games list: not installed
tr: Oyun listesi: yüklü değil

[ctx: list_style]
en: Show icon
tr: Simgeyi göster

[ctx: list_style]
en: Bold title
tr: Kalın başlık

[ctx: list_style]
en: Show status
tr: Durumu göster

en: Grid options
tr: Örgü seçenekleri

en: List options
tr: Seçenekleri listele

en: Behavior
tr: Davranış

en: Behavior settings
tr: Davranış ayarları

en: Run games with double click
tr: Oyunları çift tıklayarak çalıştır

en: Merge games from different sources
tr: Farklı kaynaklardan oyunları birleştir

en: Use imported tags
tr: İçe aktarılmış etiketler kullan

en: General
tr: Genel

en: Collection
tr: Koleksiyon

en: Empty
tr: Boş

en: Collection directory
tr: Koleksiyon dizini

en: Game directory
tr: Oyun dizini

en: Installers
tr: Kurucular

en: Bonus content
tr: Bonus içerik

en: Variable syntax: <b>$var</b> or <b>${var}</b>
tr: Değişken sözdizimi: <b>$var</b> veya <b>${var}</b>

en: Game name
tr: Oyun adı

en: Controller
tr: Denetleyici

en: Enabled
tr: Etkin

en: Focus GameHub window with Guide button
tr: Rehber düğmesi ile GameHub penceresini odakla

en: Controllers
tr: Denetleyiciler

en: Move focus
tr: Odağı taşı

en: Exit
tr: Çıkış

en: Disabled
tr: Devre dışı

en: Tweaks
tr: İnce ayarlar

en: Tweak launch options and apply them to games automatically
tr: Başlatma seçeneklerini değiştirin ve oyunlara otomatik olarak uygulayın

en: Tweaks are loaded from following directories in order
    Last tweak overrides previous tweaks with same identifiers
tr: İnce ayarlar, aşağıdaki dizinlerden sırayla yüklenir
    Son ayarlama, aynı tanımlayıcılara sahip önceki ayarlamaları geçersiz kılar

en: Click to open
tr: Açmak için tıklayın

en: Tweaks are loaded from <b>%1$s</b> and %2$d more directories <b>(?)</b>
tr: İnce ayarlar <b>%1$s</b> ve %2$d dizinden daha yüklenir <b>(?)</b>

en: Game sources
tr: Oyun kaynakları

en: Steam API keys have limited number of uses per day
tr: Steam API anahtarlarının günlük kullanım sayısı sınırlıdır

en: Installation directory
tr: Kurulum dizini

en: Not installed
tr: Yüklü değil

en: Not authenticated
tr: Kimlik doğrulanmadı

en: Authenticated as <b>%s</b>
tr: <b>%s</b> olarak kimlik doğrulandı

en: Authenticated
tr: Kimlik doğrulandı

en: Install
tr: Yükle

en: Steam API key
tr: Steam API anahtarı

en: Games directory
tr: Oyun dizini

en: Logout
tr: Oturumu kapat

en: Load games from Humble Trove
tr: Humble Trove oyunlarını yükle

en: Emulators
tr: Emülatörler

en: Libretro core directory
tr: Libretro çekirdek dizini

en: Libretro core info directory
tr: Libretro çekirdek bilgi dizini

en: Ignored libretro cores
tr: Göz ardı edilen libretro çekirdekleri

en: Ignored game file extensions
tr: Göz ardı edilen oyun dosyası uzantıları

en: No cores found
tr: Çekirdek bulunamadı

en: %u core found | %u cores found
tr[0]: %u çekirdek bulundu
tr[1]: %u çekirdek bulundu

en: No custom emulators
tr: Özel emülatör yok

en: %u custom emulator | %u custom emulators
tr[0]: %u özel emülatör
tr[1]: %u özel emülatör

en: Save
tr: Kaydet

en: Executable
tr: Çalıştırılabilir

en: Installer
tr: Kurucu

en: Name
tr: İsim

en: Arguments
tr: Argümanlar

en: Variables
tr: Değişkenler

en: Game executable
tr: Oyunun çalıştırılabilir dosyası

en: Game arguments
tr: Oyun argümanları

en: Directory
tr: Dizin

en: Select emulator directory
tr: Emülatör dizinini seçin

en: Force compatibility mode
tr: Uyumluluk modunu zorla

en: Game file patterns
tr: Oyun dosyası kalıpları

en: Image
tr: Görüntü

en: Icon
tr: Simge

en: <b>findutils</b>-compatible glob patterns
    
    <b>•</b> Multiple patterns can be separated with <b>|</b>
    <b>•</b> Start pattern with <b>./</b> to match relative path
    <b>•</b> $<b>basename</b> variable will be replaced with game's executable name (without extension)
tr: <b>findutils</b> ile uyumlu glob kalıpları
    
    <b>•</b> Birden fazla kalıp <b>|</b> ile ayrılabilir
    <b>•</b> Göreceli yolu eşleştirmek için kalıbı <b>./</b> ile başlatın
    <b>•</b> $<b>basename</b> değişkeni, oyunun yürütülebilir dosyasının adıyla (uzantı olmadan) değiştirilecektir

en: Data
tr: Veri

en: Providers
tr: Sağlayıcılar

en: Third-party data providers
tr: Üçüncü taraf veri sağlayıcıları

en: Image providers
tr: Görüntü sağlayıcıları

en: Metadata providers
tr: Üst veri sağlayıcıları

en: Open website
tr: Web sitesini aç

en: About
tr: Hakkında

en: Copy application version and environment info
tr: Uygulama sürümünü ve ortam bilgilerini kopyala

en: All your games in one place
tr: Tüm oyunlarınızı tek bir yerde

[ctx: about_link]
en: Website
tr: Web sitesi

[ctx: about_link]
en: Source code on GitHub
tr: Kaynak kodu GitHub'da

[ctx: about_link]
en: Report a problem
tr: Sorun bildir

[ctx: about_link]
en: Suggest translations
tr: Çeviri öner

[ctx: about_link]
en: Issues
tr: Sorunlar

[ctx: about_link]
en: Contributors
tr: Katkıda bulunanlar

[ctx: about_link]
en: Forks
tr: Forklar

en: Import
tr: İçe aktar

en: Download
tr: İndir

en: Select installer
tr: Kurucuyu seçin

en: Installer size: %s
tr: Kurucu boyutu: %s

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: %s: Properties
tr: %s: Özellikler

en: Images
tr: Görüntüler

en: Download images
tr: Görüntüleri indirin

en: Image URL
tr: Resim URL'si

en: Vertical image URL
tr: Dikey resim URL'si

en: Icon URL
tr: Simge URL'si

en: Select working directory
tr: Çalışma dizinini seç

en: Working directory
tr: Çalışma dizini

en: Compatibility
tr: Uyumluluk

en: Launch from terminal
tr: Terminalden başlat

en: Copy to clipboard
tr: Panoya kopyala

en: Add to Steam
tr: Steam'e Ekle

en: Add to the Steam library
tr: Steam kütüphanesine ekle

en: %s: Overlays
tr: %s: Bindirmeler

en: Overlays are disabled
tr: Bindirmeler devre dışı

en: Enable overlays to manage DLCs and mods
    
    Enabling will move game to the “base“ overlay
tr: DLC'leri ve modları yönetmek için bindirmeleri etkinleştirin
    
    Etkinleştirme, oyunu “temel” bindirmeye taşıyacaktır

en: Overlays
tr: Bindirmeler

en: Overlay ID (directory name)
tr: Bindirme kimliği (dizin adı)

en: Overlay name (optional)
tr: Bindirme adı (isteğe bağlı)

en: Add
tr: Ekle

en: Enable overlays
tr: Bindirmeleri etkinleştir

en: Overlay usage at this path may be unsafe
    Proceed at your own risk
    
    Path: <b>%s</b>
tr: Bu yoldaki bindirme kullanımı güvenli olmayabilir
    Devam etmek kendi sorumluluğunuzdadır
    
    Yol: <b>%s</b>

en: Overlay usage at this path is not supported
    
    Path: <b>%s</b>
tr: Bu yoldaki bindirme kullanımı desteklenmemektedir
    
    Yol: <b>%s</b>

en: Open directory
tr: Dizini aç

en: Remove overlay
tr: Bindirmeyi kaldır

en: Run with compatibility layer
tr: Uyumluluk katmanıyla çalıştır

en: Corrupted installer: checksum mismatch in
tr: Bozuk kurucu: sağlama toplamı uyuşmazlığı

en: Import emulated games
tr: Emüle edilmiş oyunları içe aktar

en: Select directory with emulated games
tr: Emüle edilmiş oyunların olduğu dizini seç

en: Detected games
tr: Algılanan oyunlar

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Select directory to import
tr: İçe aktaracak dizini seç

en: %s: Tweaks
tr: %s: İnce ayarlar

en: No enabled game sources
tr: Etkinleştirilmiş oyun kaynağı yok

en: Enable some game sources in settings
tr: Ayarlarda birkaç oyun kaynağını etkinleştirin

en: Let's get started
tr: Başlayalım

en: Skip
tr: Atla

en: Ready
tr: Hazır

en: Authentication required
tr: Kimlik doğrulama gerekli

en: Authenticating…
tr: Kimlik doğrulanıyor…

en: Install %s
tr: %s yükle

en: Return to GameHub after installing
tr: Yüklemeden sonra GameHub'a dön

en: No games
tr: Oyun yok

en: Get some games or enable some game sources in settings
tr: Birkaç oyun edinin veya ayarlarda birkaç oyun kaynağını etkinleştirin

en: Grid view
tr: Izgara görünümü

en: List view
tr: Liste görünümü

en: All games
tr: Tüm oyunlar

en: Downloads
tr: İndirilenler

en: Filters
tr: Filtreler

en: Add game
tr: Oyun ekle

en: Search
tr: Arama

en: Menu
tr: Menü

en: Back
tr: Geri

en: %u game | %u games
tr[0]: %u oyun
tr[1]: %u oyun

en: No user-added games
tr: Kullanıcı tarafından eklenen oyun yok

en: Add some games using plus button
tr: Artı düğmesini kullanarak birkaç oyun ekleyin

en: No %s games
tr: %s oyunu yok

en: Get some Linux-compatible games
tr: Birkaç Linux uyumlu oyun edinin

en: No games matching “%s”
tr: "%s" ile eşleşen oyun yok

en: No %1$s games matching “%2$s”
tr: “%2$s” ile eşleşen %1$s oyun yok

en: No games were loaded from Steam. Set your games list privacy to public or use your own Steam API key in settings.
tr: Steam'den oyun yüklenmedi. Oyun listesi gizliliğinizi herkese açık olarak ayarlayın veya ayarlarda kendi Steam API anahtarınızı kullanın.

en: Privacy
tr: Gizlilik

en: Downloading images
tr: Görüntüler indiriliyor

en: Downloading image: %s
tr: Görüntü indiriliyor: %s

en: Pause download
tr: İndirmeyi duraklat

en: Resume download
tr: İndirmeye devam et

en: Cancel download
tr: İndirmeyi iptal et

en: Group
tr: Grup

en: Sort
tr: Sırala

en: Tags
tr: Etiketler

en: All platforms
tr: Tüm platformlar

en: Select game executable
tr: Oyunun çalıştırılabilir dosyasını seç

en: Select game directory
tr: Oyun dizinini seç

en: Download game images
tr: Oyun görüntüleri indir

en: Details
tr: Detaylar

[ctx: game_context_menu]
en: Favorite
tr: Favori

[ctx: game_context_menu]
en: Hidden
tr: Gizli

en: Open installation directory
tr: Kurulum dizinini aç

en: Open installers collection directory
tr: Kurucu koleksiyon dizinini aç

en: Open bonus collection directory
tr: Bonus koleksiyon dizinini aç

en: Open screenshots directory
tr: Ekran görüntüleri dizinini aç

en: Uninstall
tr: Kaldır

en: Properties
tr: Özellikler

en: %d game selected | %d games selected
tr[0]: %d oyun seçildi
tr[1]: %d oyun seçildi

en: %d game will be installed | %d games will be installed
tr[0]: %d oyun yüklenecek
tr[1]: %d oyun yüklenecek

en: %d game will be downloaded | %d games will be downloaded
tr[0]: %d oyun indirilecek
tr[1]: %d oyun indirilecek

en: Image for %d game will be searched | Images for %d games will be searched
tr[0]: %d oyun için görüntü aranacak
tr[1]: %d oyun için görüntü aranacak

en: %d game will be uninstalled | %d games will be uninstalled
tr[0]: %d oyun kaldırılacak
tr[1]: %d oyun kaldırılacak

en: Refresh
tr: Yenile

en: %d game will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data | %d games will be removed from database. Restart GameHub to fetch new data
tr[0]: %d oyun veritabanından kaldırılacak. Yeni veriler almak için GameHub'ı yeniden başlatın
tr[1]: %d oyun veritabanından kaldırılacak. Yeni veriler almak için GameHub'ı yeniden başlatın

en: Open store page
tr: Mağaza sayfasını aç

en: Game properties
tr: Oyun özellikleri

en: Playtime
tr: Oynama zamanı

en: Playtime (local)
tr: Oynama zamanı (yerel)

en: Last launch
tr: Son başlatma

en: Achievements
tr: Başarılar

en: Unlocked: %s
tr: Kilidi açıldı: %s

en: Global percentage: %g%%
tr: Global yüzde: %%%g

en: Language
tr: Dil

en: Languages
tr: Diller

en: %u DLCs cannot be installed
tr: %u DLC yüklenemiyor

en: Category
tr: Kategori

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Genre
tr: Tür

en: Genres
tr: Türler

[ctx: igdb]
en: Popularity
tr: Popülerlik

[ctx: igdb]
en: Aggregated rating
tr: Toplu derecelendirme

[ctx: igdb]
en: IGDB user rating
tr: IGDB kullanıcı derecelendirmesi

[ctx: igdb]
en: Total rating
tr: Toplam derecelendirme

[ctx: igdb]
en: Release date
tr: Yayın tarihi

[ctx: igdb]
en: Platforms
tr: Platformlar

[ctx: igdb]
en: Genres
tr: Türler

[ctx: igdb]
en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

[ctx: igdb]
en: Links
tr: Linkler

en: Based on <b>%d</b> rating | Based on <b>%d</b> ratings
tr[0]: <b>%d</b> derecelendirmeye göre
tr[1]: <b>%d</b> derecelendirmeye göre

[ctx: igdb]
en: Summary
tr: Özet

[ctx: igdb]
en: Storyline
tr: Hikayesi

en: Select file
tr: Dosya seç

en: No images
tr: Görüntü yok

en: There are no images found for this game
    Make sure game name is correct
tr: Bu oyun için hiçbir resim bulunamadı
    Oyun adının doğru olduğundan emin olun

en: Search images:
tr: Gürüntü ara:

en: Compatibility layer:
tr: Uyumluluk katmanı:

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Add tag
tr: Etiket ekle

en: No description
tr: Açıklama yok

en: Edit file
tr: Dosya düzenle

[ctx: time]
en: %dh
tr: %dsaat

[ctx: time]
en: %dm
tr: %ddk

[ctx: grid_size_preset]
en: Steam (vertical)
tr: Steam (dikey)

[ctx: grid_size_preset]
en: GOG (vertical)
tr: GOG (dikey)

[ctx: grid_size_preset]
en: Square
tr: Kare

[ctx: grid_size_preset]
en: Custom
tr: Özel

[ctx: dl_status]
en: Queued
tr: Sıraya konuldu

[ctx: dl_status]
en: Starting download
tr: İndirme başlatılıyor

[ctx: dl_status]
en: Download started
tr: İndirme başladı

[ctx: dl_status]
en: Download finished
tr: İndirme bitti

[ctx: dl_status]
en: Download failed
tr: İndirme başarısız oldu

[ctx: dl_status]
en: Downloading: %s
tr: İndiriliyor: %s

[ctx: dl_status]
en: Downloading
tr: İndiriliyor

[ctx: dl_status]
en: Paused: %s
tr: Duraklatıldı: %s

[ctx: dl_status]
en: Paused
tr: Duraklatıldı

[ctx: dl_status]
en: Download cancelled
tr: İndirme iptal edildi

[ctx: dl_status]
note: TRANSLATORS: Download progress template. %1$d - percentage, %2$s / %3$s - downloaded portion and total file size, %4$s - download speed
en: %1$d%% (%2$s / %3$s) [%4$s/s]
tr: %%%1$d (%2$s / %3$s) [%4$s/s]
