gamine-game - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
bg: *** Грешка: %s не съществува ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
bg: *** Грешка: неуспешно създаване на папката %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
bg: *** Грешка: неуспешно създаване на файла %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
bg: Изход: esc | Изчиств.: space | Запазв.: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
bg: *** Грешка: оцветените показалци с прозрачност не се поддържат, използване на обикновения показалец ***

en: Game for small children
bg: Игра за малки деца

en: Educational game for young children
bg: Образователна игра за малки деца
