gamine-game - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
cs: *** Chyba: %s neexistuje ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
cs: *** Chyba: Nepodařilo se vytvořit adresář %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
cs: *** Chyba: Nepodařilo se vytvořit soubor %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
cs: Ukončit: Esc | Vyprázdnit: mezerník | Uložit: Printscreen (PrtSc)

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
cs: *** Chyba: Barevné ukazatele s alfa kanálem nejsou podporovány. používá se výchozí ukazatel ***

en: Game for small children
cs: Hra pro malé děti

en: Educational game for young children
cs: Vzdělávací hra pro malé děti
