gamine-game - en to el translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
el: *** Σφάλμα: το %s δεν υπάρχει ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
el: *** Σφάλμα: αποτυχία δημιουργίας του φακέλου %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
el: *** Σφάλμα: αποτυχία δημιοργίας του αρχείου %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
el: Έξοδος: esc | Απαλοιφή: space | Αποθήκευση: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
el: *** Σφάλμα: δείκτες χρωματισμένοι σε alpha κανάλι δεν υποστηρίζονται, θα χρησιμοποιηθεί ο προεπιλεγμένος δείκτης ***

en: Game for small children
el: Παιχνίδι για μικρά παιδιά

en: Educational game for young children
el: Εκπαιδευτικό παιχνίδι για μικρά παιδιά
