gamine-game - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
fi: *** Virhe: %s ei ole olemassa ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
fi: *** Virhe: kansion %s luominen epäonnistui ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
fi: *** Virhe: tiedoston %s luominen epäonnistui ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
fi: Lopeta: esc | Tyhjennä: välilyönti | Tallenna: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
fi: *** Virhe: alfa-kanavan värillisiä kohdistimia ei tueta, käytetään oletuskohdistinta ***

en: Game for small children
fi: Peli pienille lapsille

en: Educational game for young children
fi: Kasvatuksellinen peli pikkulapsille
