gamine-game - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
nb: *** Feilmelding: %s finnes ikke ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
nb: *** Feilmelding: kunne ikke lage nymappe %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
nb: *** Feilmelding: kunne ikke lage ny fil %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
nb: Avslutt: esc | Tøm: space | Lagre: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
nb: *** Error: Fargede pekere med alfa-kanal støttes ikke, bruker forvalgt peker ***

en: Game for small children
nb: Spill for små barn

en: Educational game for young children
nb: Spill for små barn i læringsøyemed
