gamine-game - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
nl: *** Fout: %s bestaat niet ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
nl: *** Fout: kan map %s niet aanmaken ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
nl: *** Fout: Kan bestand %s niet aanmaken ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
nl: Quit: esc | Wissen: spatie | Sla op: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
nl: *** Fout: gekleurde cursors met alpha-kanaal worden niet ondersteund, de standaard cursor wordt gebruikt***

en: Game for small children
nl: Spel voor kleine kinderen

en: Educational game for young children
nl: Educatief spel voor jonge kinderen
