gamine-game - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
pl: *** Błąd: %s nie istnieje ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
pl: *** Błąd: katalog nie został utworzony %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
pl: *** Błąd: plik nie został utworzony %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
pl: Wyjście: esc | Wyczyść: spacja | Zapisz: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
pl: *** Błąd: kolorowe kursory z kanałem alfa nie są obsługiwane, użyty zostanie domyślny kursor ***

en: Game for small children
pl: Gra dla małych dzieci

en: Educational game for young children
pl: Edukacyjna gra dla małych dzieci
