gamine-game - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
ast: *** Error: %s nun existe ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
ast: *** Error: nun pudo crease'l direutoriu %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
ast: *** Error: nun pudo crease'l  ficheru %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
ast: Colar: Esc | Llimpiar: Espaciu | Guardar: ImprPant

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
ast: *** Error: los punteros de color con canal alfa nun son compatibles, utilizando'l punteru predetermináu ***

en: Game for small children
ast: Xuegu pa neños pequeños

en: Educational game for young children
ast: Xuegu educativu pa neños pequeños
