gamine-game - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
gl: *** Erro: %s non existe ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
gl: *** Erro: produciuse un fallo ao crear o directorio %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
gl: *** Erro: produciuse un fallo ao crear o ficheiro %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
gl: Saír: Esc | Limpar: Espazo | Gardar: ImprPant

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
gl: *** Erro: os cursores de cor con canle alfa non son compatíbeis, utilizando o cursor predeterminado ***

en: Game for small children
gl: Xogo para cativos

en: Educational game for young children
gl: Xogo educativo para cativos
