gamine-game - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
lv: *** Kļūda: %s neeksistē ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
lv: *** Kļūda: neizdodas izveidot %s direktoriju ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
lv: *** Kļūda: neizdodas izveidot failu %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
lv: Iziet: esc | Iztīrīt: space | Saglabāt: printscr

en: Game for small children
lv: Spēle maziem bērniem
