gamine-game - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
ms: *** Ralat: %s tidak wujud ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
ms: *** Ralat: gagal mencipta direktori %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
ms: *** Ralat: gagal mencipta fail %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
ms: Keluar: esc | Kosongkan: space | Simpan: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
ms: *** Ralat: kursor berwarna dengan saluran alpha tidak disokong, gunakan kursor lalai ***

en: Game for small children
ms: Permainan untuk kanak-kanak

en: Educational game for young children
ms: Permainan pendidikan untuk kanak-kanak
