gamine-game - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
sr: *** Грешка: „%s“ не постоји ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
sr: *** Грешка: нисам успео да направим директоријум „%s“ ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
sr: *** Грешка: нисам успео да направим датотеку „%s“ ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
sr: Излаз: еск | Очисти: размак | Сачувај: снимак екрана

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
sr: *** Грешка: обојени курсори са каналом провидности нису подржани, користићу подразумевани курсор ***

en: Game for small children
sr: Игра за дечицу малу

en: Educational game for young children
sr: Образовна игра за младе нараштаје
