gamine-game - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
uk: *** Помилка: %s не існує ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
uk: *** Помилка: не вдалося створити каталог %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
uk: *** Помилка: не вдалося створити файл %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
uk: Вихід: esc | Очистити: пробіл | Зберегти: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
uk: *** Помилка: кольорові курсори з альфа каналом не підтримуются, використовується курсор за замовчуванням ***

en: Game for small children
uk: Гра для маленьких дітей

en: Educational game for young children
uk: Розвиваюча гра для дітей молодшого віку
