gamine-game - en to be translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
be: *** Памылка: %s не існуе ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
be: *** Памылка: не магу стварыць каталаг %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
be: *** Памылка: не магу стварыць файл %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
be: Выхад: esc | Ачысціць: прабел | Захаваць: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
be: *** Памылка: каляровыя курсоры з альфа-каналам не падтрымліваюцца, выкарыстоўваецца курсор па змоўчанні ***

en: Game for small children
be: Гульня для маленькіх дзетак

en: Educational game for young children
be: Навучальная гульня для маленькіх дзетак
