gamine-game - en to br translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
br: *** Fazi: n'eus ket eus %s ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
br: *** Fazi: krouidigezh ar c'havlec'h %s c'hwitet ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
br: *** Fazi: krouidigezh ar restr %s c'hwitet ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
br: Kuitaat: achap | Dilemel: esaouenn | Enrollañ: moulañ-skr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
br: *** Fazi: ar retioù livet gant chadennoù alfa na vezont ket degemeret, en ur implijout ar retioù dre ziouer ***

en: Game for small children
br: C'hoari evit bugaligoù

en: Educational game for young children
br: C'hoari kelennadel evit ar vugaligoù
