gamine-game - en to et translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
et: *** Viga: %s ei eksisteeri ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
et: *** Viga: tõrge kataloogi %s loomisel ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
et: *** Viga: faili %s pole võimalik luua ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
et: Välja: esc | Puhasta: space | Salvesta: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
et: *** Viga: alfa kanaliga värvilised kursorid ei ole toetatud, kasutatakse vaikimisi kursorit ***

en: Game for small children
et: Mäng väikestele lastele

en: Educational game for young children
et: Hariv mäng väikestele lastele
