gamine-game - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
hu: *** Hiba: %s nem létezik ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
hu: *** Hiba: könyvtár létrehozása sikertelen %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
hu: *** Hiba: fájl létrehozása sikertelen %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
hu: Kilép: esc | Tisztít: space | Ment: printscr

en: Game for small children
hu: Játék kisgyerekeknek

en: Educational game for young children
hu: Oktató játék kisgyerekeknek
