gamine-game - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
lt: *** Klaida: %s nėra ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
lt: *** Klaida: nepavyko sukurti katalogo %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
lt: *** Klaida: nepavyko sukurti failo %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
lt: Baigti: esc | Išvalyti: tarpas | Įrašyti: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
lt: *** Klaida: spalvoti žymekliai su alfa kanalu yra nepalaikomi, naudojamas numatytasis žymeklis ***

en: Game for small children
lt: Žaidimas mažiems vaikams

en: Educational game for young children
lt: Mokomasis žaidimas, skirtas mažiems vaikams
