gamine-game - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
sv: *** Fel: %s finns inte ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
sv: *** Fel: kunde inte skapa katalogen %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
sv: *** Fel: kunde inte skapa filen %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
sv: Avsluta: esc | Rensa: mellanslag | Spara: print-screen

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
sv: *** Fel: Färjade markörer med alfakanaler stöds inte, använder standardmarkör ***

en: Game for small children
sv: Ett spel för små barn

en: Educational game for young children
sv: Undervisningsspel för yngre barn
