gamine-game - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
tr: *** Hata: %s mevcut değil ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
tr: *** Hata: %s dizini oluşturulamadı ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
tr: *** Hata: %s dosyası oluşturulamadı ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
tr: Çık: esc | Temizle: space | Kaydet: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
tr: *** Hata: alfa kanalıyla renklendirilmiş fare imleçleri desteklenmemektedir, varsayılan fare imleci kullanılıyor ***

en: Game for small children
tr: Küçük çocuklar için bir oyun

en: Educational game for young children
tr: Küçük çocuklar için eğitici bir oyun
