redshift - en to gl translation catalogue (17 entries)

note: TRANSLATORS: help output 1 LAT is latitude, LON is longitude, DAY is temperature at daytime, NIGHT is temperature at night no-wrap
en: Usage: %s -l LAT:LON -t DAY:NIGHT [OPTIONS...]
gl: Uso: %s -l LAT:LON -t DÍA:NOITE [OPCIÓNS...]

note: TRANSLATORS: help output 2 no-wrap
en: Set color temperature of display according to time of day.
gl: A temperatura da cor móstrase dacordo á hora do día.

note: TRANSLATORS: help output 6
en: Default values:
    
      Daytime temperature: %uK
      Night temperature: %uK
gl: Valores por defecto:
    
      Temperatura do día: %uK
      Temperatura da noite: %uK

note: TRANSLATORS: help output 7
en: Please report bugs to <%s>
gl: Por favor reporta fallos a <%s>

en: Available adjustment methods:
gl: Métodos de axuste dispoñíbeis:

en: Specify colon-separated options with `-m METHOD:OPTIONS'.
gl: Sinalar opcións separadas con "dos puntos" mediante `-m MÉTODO:OPCIONES'.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-m METHOD:help' for help.
gl: Proba `-m MÉTODO:help' para axuda.

en: Available location providers:
gl: Fornecedores de localización dispoñíbeis:

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-l PROVIDER:help' for help.
gl: Prova `-l FORNECEDOR:help' para axuda.

en: Malformed gamma setting.
gl: Axuste de gamma incorrecto.

en: Malformed assignment in config file.
gl: Os datos asignados no ficheiro de configuración son incorrectos.

en: `%s' returned error %d
gl: `%s' devolveu o erro %d

en: Unsupported RANDR version (%u.%u)
gl: Versión de RANDR non compatíbel (%u.%u)

en: Screen %i could not be found.
gl: A pantalla %i podería non atoparse.

en: Unable to restore CRTC %i
gl: Non foi posíbel restituir CRTC %i

en: Malformed argument.
gl: Argumento formado incorrectamente.

en: Autostart
gl: Inicio automático
