redshift - en to uk translation catalogue (82 entries)

en: The color temperature is set according to the position of the sun. A different color temperature is set during night and daytime. During twilight and early morning, the color temperature transitions smoothly from night to daytime temperature to allow your eyes to slowly adapt.
uk: Колірна температура налаштовується відповідно до позиції сонця. Різна колірна температура відображення монітору вмикається у залежності від періоду доби. Під час настання сутінків чи сходу сонця, колірна температура повільно переходить із нічної до денної температури, що дозволяє вашим очам повільно адаптуватися.

en: Color temperature adjustment
uk: Налаштування колірної температури

en: Color temperature adjustment tool
uk: Знаряддя налаштувань колірної температури

note: TRANSLATORS: Name printed when period of day is unknown
en: None
uk: Невідомо

en: Daytime
uk: День

en: Night
uk: Ніч

en: Transition
uk: Перехід

en: Period
uk: Період

note: TRANSLATORS: Abbreviation for `north'
en: N
uk: Пн

note: TRANSLATORS: Abbreviation for `south'
en: S
uk: Пд

note: TRANSLATORS: Abbreviation for `east'
en: E
uk: Сх

note: TRANSLATORS: Abbreviation for `west'
en: W
uk: Зх

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Color temperature
uk: Колірна температура

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

note: TRANSLATORS: help output 1 LAT is latitude, LON is longitude, DAY is temperature at daytime, NIGHT is temperature at night no-wrap
en: Usage: %s -l LAT:LON -t DAY:NIGHT [OPTIONS...]
uk: Використовується: %s -l ШИР:ДОВ -t ДЕНЬ:НІЧ [ВИБІР...]

note: TRANSLATORS: help output 2 no-wrap
en: Set color temperature of display according to time of day.
uk: Увімкнути колірну температуру екрану відповідно періоду дня.

note: TRANSLATORS: help output 4 `list' must not be translated no-wrap
en:   -b DAY:NIGHT	Screen brightness to apply (between 0.1 and 1.0)
      -c FILE	Load settings from specified configuration file
      -g R:G:B	Additional gamma correction to apply
      -l LAT:LON	Your current location
      -l PROVIDER	Select provider for automatic location updates
      		(Type `list' to see available providers)
      -m METHOD	Method to use to set color temperature
      		(Type `list' to see available methods)
      -o		One shot mode (do not continuously adjust color temperature)
      -O TEMP	One shot manual mode (set color temperature)
      -p		Print mode (only print parameters and exit)
      -P		Reset existing gamma ramps before applying new color effect
      -x		Reset mode (remove adjustment from screen)
      -r		Disable fading between color temperatures
      -t DAY:NIGHT	Color temperature to set at daytime/night
uk:   -b DAY:NIGHT	Яскравість екрану (між 0.1 таd 1.0)
      -c FILE	Завантажити налаштування із конфігураційного файлу
      -g R:G:B	Застосування додатквого регулювання гамми
      -l LAT:LON	Ваше дійсне місце знаходження
      -l PROVIDER	Вибір постачальника автоматичних оновлень місця знаходження
      		(впишіть `list' для відображення доступних постачальників)
      -m METHOD	Спосіб використання колірної температури
      		(Впишість  `list' для відображення доступних способів)
      -o		Одноразовий режим (тимчасове налаштування колірної температури)
      -O TEMP	Одноразовий ручний режим (вмикає колірну температуру)
      -p		Режим друку (лише друкує параметри і закривається)
      -P		Скидання наявних гамма-рамп перед застосуванням нового кольорового ефекту
      -x		Скидання режиму (видаляє налаштування з екрану)
      -r		Вимкнення затухання між колірними температурами
      -t DAY:NIGHT	Увімкнення колірної температури день/ніч

note: TRANSLATORS: help output 5
en: The neutral temperature is %uK. Using this value will not change the color
    temperature of the display. Setting the color temperature to a value higher
    than this results in more blue light, and setting a lower value will result in
    more red light.
uk: Встановлена нейтральна температура - %uK. Використовуючи регулятор, 
    колірна температура екрану не змінюватиметься. Регулювання колірної 
    температури до вищого значення ніж цей результат до більш блакитного
    світла, і зменшення значення буде відображати більше червоного світла.

note: TRANSLATORS: help output 6
en: Default values:
    
      Daytime temperature: %uK
      Night temperature: %uK
uk: Значення за замовчуванням:
    
      Денна температура: %uK
      Нічна температура: %uK

note: TRANSLATORS: help output 7
en: Please report bugs to <%s>
uk: Будь-ласка, повідомляйте про помилки до <%s>

en: Available adjustment methods:
uk: Наявні способи налаштувань:

en: Specify colon-separated options with `-m METHOD:OPTIONS'.
uk: Вкажіть параметри, розділені двокрапками, з `-m METHOD:OPTIONS'.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-m METHOD:help' for help.
uk: Для допомоги спробуйте `-m METHOD:help'.

en: Available location providers:
uk: Доступні постачальники місця знаходження:

en: Specify colon-separated options with`-l PROVIDER:OPTIONS'.
uk: Вкажіть параметри, розділені двокрапками, з `-l ПОСТАЧАЛЬНИК: НАЛАШТУВАННЯ '.

note: TRANSLATORS: `help' must not be translated.
en: Try `-l PROVIDER:help' for help.
uk: Для допомоги спробуйте `-l ПОСТАЧАЛЬНИК:help' .

en: Malformed gamma argument.
uk: Спотворений гамма-аргумент.

en: Try `-h' for more information.
uk: Для додаткової інформації спробуйте `-h'.

en: Malformed temperature argument.
uk: Спотворений температурний аргумент.

en: Malformed gamma setting.
uk: Спотворене налаштування гамми.

en: Malformed section header in config file.
uk: Неправильний заголовок розділу у файлі конфігурації.

en: Malformed assignment in config file.
uk: Неправильне форматування в файлі конфігурації.

en: Assignment outside section in config file.
uk: Призначення зовнішнього розділу в конфігураційному файлі.

en: Failed to open DRM device: %s
uk: Не вдалося відкрити DRM-пристрій:% s

en: Failed to get DRM mode resources
uk: Не вдалося отримати ресурси режиму DRM

en: CRTC %d does not exist.
uk: CRTC %d не існує.

en: Valid CRTCs are [0-%d].
uk: Дійсний CRTCs є [0-%d].

en: Only CRTC 0 exists.
uk: Лише CRTC 0 в наявності.

en: CRTC %i lost, skipping
uk: CRTC %i загублено, пропускаю

en: Could not get gamma ramp size for CRTC %i
    on graphics card %i, ignoring device.
uk: не вдалось отримати гамму-рампу для CRTC %i
    на відеокарті %i, ігнорування пристрою.

en: DRM could not read gamma ramps on CRTC %i on
    graphics card %i, ignoring device.
uk: DRM не може прочитати гамма-рампу  CRTC %i на
    відеокарті %i, ігнорування пристрою.

en: Adjust gamma ramps with Direct Rendering Manager.
uk: Налаштувати гамма-рампу за допомогою Direct Rendering Manager.

note: TRANSLATORS: DRM help output left column must not be translated
en:   card=N	Graphics card to apply adjustments to
      crtc=N	CRTC to apply adjustments to
uk:   card=N	 Щоб застосувати коригування до відеокарти
      crtc=N	 Щоб застосувати коригування CRTC

en: CRTC must be a non-negative integer
uk: CRTC має бути невід'ємним цілим числом

en: Unknown method parameter: `%s'.
uk: Невідомий параметр способу : `%s'.

en: `%s' returned error %d
uk: `%s' повернута помилка %d

en: Unsupported RANDR version (%u.%u)
uk: Непідримувана версія RANDR (%u.%u)

en: Screen %i could not be found.
uk: Екран %i не знайдений.

en: Gamma ramp size too small: %i
uk: Розмір гамма-рампи надто малий:  %i

en: Unable to restore CRTC %i
uk: Неможливо відновити  CRTC %i

en: Adjust gamma ramps with the X RANDR extension.
uk: Налаштувати гамма-рампу за допомогою додатку X RANDR.

note: TRANSLATORS: RANDR help output left column must not be translated
en:   screen=N		X screen to apply adjustments to
      crtc=N	List of comma separated CRTCs to apply adjustments to
uk:   screen=N		Щоб застосувати коригування до X монітору
      crtc=N	Щоб застосувати налаштування до списку CRTCs, розділеного комою

en: Unable to read screen number: `%s'.
uk: Неможливо прочитати кількість екранів: `%s'.

en: Parameter `%s` is now always on;  Use the `%s` command-line option to disable.
uk: пареметр `%s` не завжди увімкнутий; Використайте опцію `%s` у командній стрічці для вимкнення.

en: X request failed: %s
uk: X запит не виконаний: %s

en: Adjust gamma ramps with the X VidMode extension.
uk: Налаштування гамма-рампи за допомогою додатку X VidMode.

note: TRANSLATORS: VidMode help output left column must not be translated
en:   screen=N		X screen to apply adjustments to
uk:   screen=N		X екран для застосування налаштувань

en: WARNING: Using dummy gamma method! Display will not be affected by this gamma method.
uk: УВАГА: Використовується фіктивний гамма-метод! Цей гамма-метод не вплине на дисплей.

en: Does not affect the display but prints the color temperature to the terminal.
uk: Не застосовувати на екрані, лише надрукувати колірну температуру у терміналі.

en: Temperature: %i
uk: Температура: %i

en: Unable to obtain location: %s.
uk: Неможливо отримати місцеположення:% s.

en: Unable to obtain GeoClue Manager: %s.
uk: Не вдається отримати GeoClue Manager:% s.

en: Unable to obtain GeoClue client path: %s.
uk: Неможливо отримати шлях клієнта GeoClue:% s.

en: Unable to obtain GeoClue Client: %s.
uk: Неможливо отримати клієнта GeoClue:% s.

en: Unable to set distance threshold: %s.
uk: Неможливо встановити порогове значення відстані:% s.

en: Unable to start GeoClue client: %s.
uk: Неможливо запустити клієнт GeoClue: %s.

en: Use the location as discovered by a GeoClue2 provider.
uk: Використовуйте місцезнаходження надане постачальником GeoClue2.

en: Specify location manually.
uk: Вказати місце розташування вручну.

note: TRANSLATORS: Manual location help output left column must not be translated
en:   lat=N		Latitude
      lon=N		Longitude
uk:   lat=N		Широта
      lon=N		Довгота

en: Both values are expected to be floating point numbers,
    negative values representing west / south, respectively.
uk: Обидва значення повинні бути із комою, негативні
    значення, що представляють захід / південь відповідно.

en: Malformed argument.
uk: Невірно сформований аргумент!

en: Suspend for
uk: Призупинити через

en: 30 minutes
uk: 30 хвилини

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 2 hours
uk: 2 години

en: Autostart
uk: Автозапуск

en: Info
uk: Інформація

en: Quit
uk: Вихід

en: Close
uk: Закрити

en: <b>Status:</b> {}
uk: <b>Статус:</b> {}
