gammu 1.22.93 - en to bg translation catalogue (59 entries)

en: Where is backup filename and location?
bg: Път и име на бекъп файла?

en: Calendar note not found in file
bg: Бележката от календара не е намерена във файла

en: WAP bookmark not found in file
bg: WAP отметката не е намерена във файла

en: Note not found in file
bg: Бележката не е намерена във файла

en: Todo note not found in file
bg: Задачата не е намерена в файла

en: Where is backup filename and location and memory type?
bg: Път и име на бекъп файла и типа памет?

en: Phonebook entry not found in file
bg: Контактът не е намерен в файла

en: Unknown memory type: "%s"
bg: Непознат тип памет: "%s"

en: Unknown backup format: "%s"
bg: Непознат бекъп формат: "%s"

en: Error while opening file for writing!
bg: Грешка при отваряне на файла за писане!

en: Error while writing file!
bg: Грешка при отваряне на файла!

en: Error while closing file!
bg: Грешка при запазване на файла!

en: Reading
bg: Четене

en: Only part of data saved, please increase the limit.
bg: Само част от данните са запазени. Моля увеличете лимита.

en: Reading:
bg: Четене на:

en: %i percent
bg: %i процента

en: Use Unicode subformat of backup file?
bg: Да се използва Unicode за формат на бекъп файла?

en: Checking phone phonebook
bg: Проверява се телефонния указател

en: Backup phone phonebook?
bg: Да архивирам ли телефонния указател?

en: Phone
bg: Телефон

en: Alarm
bg: Алармен часовник

en: Start
bg: Начало

en: Text
bg: Текст

en: Location
bg: Местонахождение

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Priority
bg: Приоритет

en: None
bg: Без

en: Unknown
bg: Непознат

en: Completed
bg: Завършено

en: Folder
bg: Папка

en: Name
bg: Име

en: Calls
bg: Обаждания

en: Ringtones
bg: Мелодии

en: Phone information
bg: Информация за телефона

en: Status
bg: Състояние

en: Not supported
bg: Не се поддържа

en: Number
bg: Номер

en: SIM
bg: SIM карта

en: Device
bg: Устройство

en: Manufacturer
bg: Производител

en: Model
bg: Модел

en: Firmware
bg: Вътрешно програмно осигуряване

en: Hardware
bg: Хардуер

en: Original IMEI
bg: Оригинален IMEI

en: Product code
bg: Продуктов код

en: Todos
bg: Задачи

en: Calendar
bg: Календар

en: disabled
bg: изключено

en: Connection type
bg: Тип на връзката

en: Automatic
bg: Автоматично

en: Normal
bg: Нормален

en: Password
bg: Парола

en: Delivery report
bg: Потвърждение за получаване

en: State
bg: Състояние

en: Sent
bg: Изпратено

en: Read
bg: Прочетени

note: l10n: Generic prefix for informational messages
en: Information
bg: Информация
