gammu 1.22.93 - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Error while closing file!
ca: S'ha produït un error mentre s'estava tancant el fitxer

en: Phone
ca: Telèfon

en: Add notes to phone?
ca: Afegim les anotacions al telèfon ?

[ctx: Calendar note type]
en: Call
ca: Trucada

en: Alarm
ca: Alarma

en: Start
ca: Inici

en: Location
ca: Ubicació

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Priority
ca: Prioritat

en: None
ca: Cap

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Completed time
ca: Temps complert

en: Completed
ca: Completat

en: Headset interconnection:
ca: Connexió amb auriculars:

en: Folder
ca: Carpeta

en: Name
ca: Nom

en: Calls
ca: Trucades

en: Status
ca: Estat

en: Number
ca: Número

en: OK
ca: D'acord

en: phone
ca: telèfon

en: Device
ca: Dispositiu

en: Manufacturer
ca: Fabricant

en: Firmware
ca: Microprogramari

en: Hardware
ca: Maquinari

en: Original IMEI
ca: IMEI original

en: Product code
ca: Codi del producte

en: SIM IMSI
ca: IMSI de la SIM

en: Todos
ca: A fer

en: Calendar
ca: Calendari

en: Connection type
ca: Tipus de connexió

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Password
ca: Contrasenya

en: Server
ca: Servidor

en: Delivery report
ca: Informe de lliurament

en: State
ca: Estat

en: Sent
ca: Enviat

en: Read
ca: Llegits
