libgammu 1.22.93 - en to et translation catalogue (102 entries)

en: No error.
et: Viga ei ole.

en: Error opening device. Unknown, busy or no permissions.
et: Viga seadme avamisel. Tundmatu, kasutuses või õigused puuduvad.

en: Error opening device, it is locked.
et: Viga seadme avamisel, see on lukustatud.

en: Error opening device, it doesn't exist.
et: Viga seadme avamisel, seadet ei ole.

en: Error opening device, it is already opened by another app.
et: Viga seadme avamisel, seade on avanud mõnes teises programmis.

en: Error opening device, you don't have the required permission.
et: Viga seadme avamisel; sul puudub nõutav õigus.

en: Error opening device. No required driver in operating system.
et: Viga seadme avamisel. Seadme kasutamiseks puudub ajur.

en: Error opening device. Some hardware not connected/wrongly configured.
et: Viga seadme avamisel. Osa riistvarast ei ole kas ühendatud või on seadistatud valesti.

en: Error setting device DTR or RTS.
et: Viga seadme DTR või RTS signaali muutmisel.

en: Error setting device speed. Maybe the speed is not supported?
et: Viga ühenduskiiruse muutmisel. Võib-olla ei ole kiirus toetatud?

en: Error writing to the device.
et: Viga seadmesse kirjutamisel.

en: Error during reading from the device.
et: Viga seadmest lugemisel.

en: Can't set parity on the device.
et: Seadme paarsuse muutmine ei õnnestu.

en: No response in specified timeout. Probably the phone is not connected.
et: Määratud aja jooksul vastust ei tulnud. Telefon ei ole vist ühendatud.

en: Frame not requested right now. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information on how to report it.
et: Hetkel ei olnud freimi küsitud. Vaata lehelt <https://wammu.eu/support/bugs/>, kuidas sellest raporteerida.

en: Unknown response from phone. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information on how to report it.
et: Tundmatu vastus telefonilt. Vaata lehelt <https://wammu.eu/support/bugs/>, kuidas sellest raporteerida.

en: Unknown frame. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information on how to report it.
et: Tundmatu freim. Vaata lehelt <https://wammu.eu/support/bugs/>, kuidas sellest raporteerida.

en: Unknown connection type string. Check config file.
et: Ühenduse tüübi string on tundmatu. Palun kontrolli seadistuste faili.

en: Unknown model type string. Check config file.
et: Mudeli tüübi string on tundmatu. Palun kontrolli seadistuste faili.

en: Some functions are not available for your system (disabled in config or not implemented).
et: Osa funktsionaalsusest ei ole sinu süsteemis saadav (see on keelatud kas seadistustes või ei ole valmis).

en: Function not supported by phone.
et: Telefon ei toeta funktsiooni.

en: Empty entry.
et: Kirje on tühi.

en: Security error. Maybe no PIN?
et: Turvaviga. Võib-olla puudub PIN?

en: Invalid location. Maybe too high?
et: Vigane asukoht. Võib-olla liiga kõrge?

en: Functionality not implemented. You are welcome to help.
et: Funktsionaalsus ei ole valmis. Oled oodatud kaasa lööma selle valmimisele.

en: Memory full.
et: Mälu täis.

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: Can not open specified file.
et: Faili ei saa avada.

en: More memory required…
et: Rohkem mälu on vaja…

en: Operation not allowed by phone.
et: Telefon ei toeta operatsiooni.

en: No SMSC number given. Provide it manually or use the one configured on the phone.
et: SMSC number on sisestamata. Palun siseta see käsitsi või kasuta telefonis seadistatut.

en: You're inside the phone menu (maybe editing?). Exit it and try again.
et: Oled telefoni menüüs (võib-olla muutmas?). Välju ja proovi uuesti.

en: Phone not connected.
et: Telefon ei ole ühendatud.

en: Function is currently being implemented. If you want to help, please contact authors.
et: Funktsionaalsus on loomisel. Palun võta ühendust autoritega, kui soovid aidata.

en: Phone disabled and connected to charger.
et: Telefon on keelatud ja ühendatud laadijaga.

en: File format not supported by Gammu.
et: Gammu ei toeta faili formaati.

en: Nobody is perfect, some bug appeared in protocol implementation. Please contact authors.
et: Keegi ei ole veatu: protokolli teostuses ilmus mingi viga. Palun võta ühendust autoritega.

en: Transfer canceled by phone, maybe you pressed "Cancel" on the phone.
et: Telefon katkestas andmevahetuse, võib-olla vajutasid telefonil klahvil "Katkesta".

en: Phone module need to send another answer frame.
et: Telefonimoodul peab saatma vastuse teisele freimile.

en: Current connection type doesn't support called function.
et: Aktiivne ühenduse tüüp ei toeta kasutatud funktsionaalsust.

en: CRC error.
et: CRC viga.

en: Invalid date or time specified.
et: Sisestati vigane kuupäev või kellaaeg.

en: Phone memory error, maybe it is read only?
et: Telefoni mälu viga; võib-olla on see ainult loetav?

en: Invalid data given to phone.
et: Telefoni saadeti vigased andmed.

en: File with specified name already exists.
et: Sellise nimega fail on juba olemas.

en: File with specified name doesn't exist.
et: Sellise nimega faili ei ole olemas.

en: You have to supply folder name and not filename.
et: Sa pead sisestama kataloogi nime, mitte faili nime.

en: You have to supply filename and not folder name.
et: Sa pead sisestama faili nime, mitte kataloogi nime.

en: Can not access SIM card.
et: Ei saa suhelda SIM kaardiga.

en: Wrong GNAPPLET version in use on phone. Use version from currently used Gammu.
et: Telefonis on kasutusel vale GNAPPLETi versioon. Paigalda versiooni, mida Gammu hetkel kasutab.

en: Only part of folder has been listed.
et: Kausta sisu kuvatakse osaliselt.

en: Folder must be empty.
et: Kaust peab olema tühi.

en: Data converted.
et: Andmed teisendati.

en: Gammu is not configured.
et: Gammu on seadistamata.

en: Wrong folder used.
et: Kasutatakse valet kausta.

en: Internal phone error.
et: Sisemine telefoni viga.

en: Error writing file to disk.
et: Viga faili kettale kirjutamisel.

en: No such section exists.
et: Sellist sektsiooni ei ole olemas.

en: Using default values.
et: Kasutan vaikeväärtuseid.

en: Corrupted data returned by phone.
et: Telefon tagastas rikutud andmed.

en: Bad feature string in configuration.
et: Seadistustes on halb tunnuse string.

en: Desired functionality has been disabled on compile time.
et: Soovitud funktsionaalsus on kompileerimisel keelatud.

en: Bluetooth configuration requires channel option.
et: Bluetoothi seadistamine vajab kanali seadeid.

en: Service is not running.
et: Teenus ei tööta.

en: Service configuration is missing.
et: Teenuse seadistust ei leitud.

en: Command rejected because device was busy. Wait and restart.
et: Käsklust eirati, sest seade oli hõivatud. Oota ja proovi uuesti.

en: Could not connect to the server.
et: Serveriga ei saa ühendust.

en: Could not resolve the host name.
et: Serveri nime lahendamine ei õnnestunud.

en: Failed to get SMSC number from phone.
et: SMSC numbri hankimine telefonist ebaõnnestus.

en: Operation aborted.
et: Toiming katkestatud.

en: Installation data not found, please consult debug log and/or documentation for more details.
et: Paigaldamise andmeid ei leitud, palun vaata silumislogi ja/või dokumentatsiooniga, et täiendava info leidmiseks.

en: Entry is read only.
et: Kirje ei ole muudetav.

en: Network error.
et: Võrgu viga.

en: Invalid database version.
et: Vigane andmebaasi versioon.

en: Failed to initialize DB driver.
et: Andmebaasi ajuri initsialiseerimine nurjus.

en: Failed to configure DB driver.
et: Andmebaasi ajuri häälestamine nurjus.

en: Failed to connect to database.
et: Andmebaasi ühenduse loomine nurjus.

en: Database connection timeout.
et: Andmebaasi ühenduse aegumine.

en: Error in executing SQL query.
et: Viga SQL päringu käivitamisel.

en: The type of memory is not available or has been disabled.
et: Seda tüüpi mälu ei ole saadaval või on keelatud.

en: The operation cannot be performed.
et: Toimingut ei saa teostada.

en: Unknown error description.
et: Tundmatu vea kirjeldus.

en: Templates
et: Mallid

en: Personal
et: Isiklik

en: Car
et: Auto

en: Headset
et: Käed-vaba süsteem

en: General
et: Üldine

en: Silent
et: Hääletu

en: Discreet
et: Diskreetne

en: Loud
et: Vali

en: My style
et: Minu stiil

en: Inbox
et: Saabuvad

en: Sent items
et: Saadetud

en: Saved items
et: Salvestatud

en: Family
et: Perekond

en: Friends
et: Sõbrad

en: Colleagues
et: Kolleegid

en: Other
et: Muu

en: Meeting
et: Koosolek

en: Outdoor
et: Õues

en: Pager
et: Piipar

en: Outbox
et: Väljuvad
