gammu 1.22.93 - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Where is backup filename and location?
he: מהו שם קובץ ומיקום הגיבוי?

en: Calendar note not found in file
he: הערת לוח השנה לא נמצאה בקובץ

en: WAP bookmark not found in file
he: סימניית ה־WAP לא נמצאה בקובץ

en: Note not found in file
he: לא נמצאה הערה בקובץ

en: Todo note not found in file
he: המטלה לביצוע לא נמצאה בקובץ

en: Where is backup filename and location and memory type?
he: מה הם שם הקובץ, המיקום וסוג הזיכרון של הגיבוי?

en: Phonebook entry not found in file
he: רשומת ספר הטלפונים לא נמצאה בקובץ

en: Unknown memory type: "%s"
he: סוג הזיכרון „%s“ אינו מוכר

en: Unknown backup format: "%s"
he: תבנית הגיבוי אינה מוכרת: „%s“

en: Error while opening file for writing!
he: אירעה שגיאה בעת פתיחת הקובץ לכתיבה!

en: Error while writing file!
he: אירעה שגיאה בעת כתיבת הקובץ!

en: Error while closing file!
he: אירעה שגיאה בעת סגירת הקובץ!

en: Reading
he: בקריאה

en: Only part of data saved, please increase the limit.
he: רק חלק מהנתונים נשמרו, נא להגדיל את המגבלה.

en: Reading:
he: בקריאה:

en: %i percent
he: %i אחוז

en: Backup phone phonebook?
he: גבה ספר טלפונים של הטלפון?

en: Backup SIM phonebook?
he: גבה ספר טלפונים של ה- SIM?

en: Backup phone todos?
he: גבה את מטלות הטלפון?

en: Backup SIM SMS profiles?
he: גבה תרשימי SMS מה- SIM?

en: Meeting
he: פגישה

en: Birthday (Anniversary)
he: יום הולדת

en: Vacation
he: חופשה

en: Alarm
he: תזכורת

en: Shopping
he: קניות

en: Start
he: התחלה

en: Text
he: טקסט

en: Location
he: מיקום

en: Date
he: תאריך

en: Priority
he: עדיפות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Completed
he: הושלם

en: Name
he: שם

en: Status
he: מצב

en: Number
he: מספר

en: Pager
he: זימונית

en: phone
he: טלפון

en: Personal
he: אישי

en: Delivery report
he: דו"ח מסירה

en: State
he: מצב

en: Sent
he: נשלח
