Gammu-docs 1.41.0 - en to it translation catalogue (5 entries)

note: type: Title =
en: Gammu All Mobile Management Utilities
it: Gammu Utilità di gestione per cellulari

note: type: Title =
en: Feedback and bug reports
it: Feedback e bug reports

note: type: Title =
en: Support developers
it: Supporto agli sviluppatori

note: type: Title =
en: Gammu All Mobile Management Utilities - Installation
it: Gammu Utilità di gestione per cellulari - Installazione

note: type: Plain text
en: See docs/manual/project/install.rst for installation guide or see chapter "Compiling Gammu" in The Gammu Manual.
it: Per la guida per installazione vedere docs/manual/project/install.rst oppure il capitolo "Compiling Gammu" nel manuale di Gammu.
