gcab master - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Dumping data to:
eu: Datuak hona iraultzen:

en: Print program version
eu: Erakutsi programaren bertsioa

en: Be verbose
eu: Eman xehetasunak

en: Create archive
eu: Sortu artxiboa

en: Extract all files
eu: Erauzi fitxategi guztiak

en: Dump reserved and extra data
eu: Irauli gordetako datuak eta datu gehigarriak

en: List content
eu: Zerrendatu edukia

en: List content with file details
eu: Zerrendatu edukia fitxategien xehetasunekin

en: Change to directory DIR
eu: Aldatu DIR direktoriora

en: Use zip compression
eu: Erabili zip konpresioa

en: Do not include path
eu: Ez sartu bide-izena

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
eu: Gorde lekua 'cabinet' artxiboan sinatzeko (adib.  '-s 6144' aukerak 6 Kbyte gordetzen ditu)

en: FILE INPUT_FILES...
eu: ARTXIBOA SARRERAKO_FITXATEGIAK...

en: - create a Cabinet file
eu: - sortu Cabinet artxiboa

en: Report bugs to:
eu: Eman akatsaren berri hemen:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
eu: gcab aplikazioak hainbat fitxategi batera gordetzen ditu 'cabinet' motako artxibo batean,
    eta banakako fitxategiak lehenera ditzake artxibotik.

en: Option parsing failed
eu: Aukeren analisiak huts egin du

en: Please specify a single operation
eu: Zehaztu eragiketa bakar bat.

en: Cabinet file must be specified
eu: Cabinet artxiboa zehaztu behar da.

en: Cannot open file for reading
eu: Ezin izan da fitxateia ireki irakurtzeko

en: Error reading
eu: Errorea irakurtzean

en: <unknown-date>
eu: <data-ezezaguna>

en: Error during extraction
eu: Errorea erauztean

en: Error while reading signature
eu: Errorea sinadura irakurtzean

en: No input files specified
eu: Ez da sarrerako fitxategirik zehaztu

en: Cannot add file
eu: Ezin izan da fitxategia gehitu

en: No files to be archived
eu: Ez dago fitxategirik artxibatzeko

en: Cannot create cab file
eu: Ezin da cab fitxategia sortu

en: Cannot add folder to cab file
eu: Ezin zaio karpeta gehitu cab fitxategiari

en: Cannot write cab file
eu: Ezin da cab fitxategia idatzi
