gcab master - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Print program version
fi: Tulosta ohjelman versio

en: Create archive
fi: Luo arkisto

en: Extract all files
fi: Pura kaikki tiedostot

en: List content
fi: Listaa sisältö

en: List content with file details
fi: Listaa sisältö tiedostojen tietojen kera

en: Change to directory DIR
fi: Vaihda hakemistoon DIR

en: Use zip compression
fi: Käytä zip-pakkausta

en: Do not include path
fi: Älä sisällytä polkua

en: - create a Cabinet file
fi: - luo Cabinet-tiedosto

en: Report bugs to:
fi: Ilmoita vioista:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
fi: gcab tallentaa useita tiedostoja yhteen cabinet-arkistoksi, ja voi palauttaa
    yksittäisiä tiedostoja arkistosta.

en: Please specify a single operation
fi: Määritä yksittäinen toimenpide

en: Cabinet file must be specified
fi: Cabinet-tiedosto tulee määrittää

en: Cannot open file for reading
fi: Tiedostoa ei voida avata lukemista varten

en: Error reading
fi: Virhe luettaessa

en: Error during extraction
fi: Virhe purkamisen aikana

en: Error while reading signature
fi: Virhe allekirjoitusta luettaessa

en: No input files specified
fi: Syötetiedostoja ei määritelty

en: Cannot add file
fi: Tiedostoa ei voi lisätä

en: No files to be archived
fi: Ei tiedostoja arkistoitavaksi

en: Cannot create cab file
fi: Cab-tiedoston luominen ei onnistu

en: Cannot add folder to cab file
fi: Kansiota ei voi lisätä cab-tiedostoon

en: Cannot write cab file
fi: Cab-tiedostoa ei voi kirjoittaa
