gcab master - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Removing leading '%s' from member names
gl: Eliminando os «%s» ao final dos nombres dos membros

en: Dumping %s data to: %s ...
gl: Extraéndo os datos %s a: %s ...

en: can't write file %s: %s
gl: non é posíbel escribir o ficheiro %s: %s

en: Print program version
gl: Mostra a versión do programa

en: Be verbose
gl: Saída detallada

en: Create archive
gl: Crear arquivo

en: Extract all files
gl: Extraer todos os ficheiros

en: Dump reserved and extra data
gl: Mostrar os datos reservados e adicionais

en: List content
gl: Mostrar o contido

en: Change to directory DIR
gl: Cambiar ao directorio DIR

en: Use zip compression
gl: Usar a compresión zip

en: Do not include path
gl: Non incluír a ruta

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
gl: Espacio reservado no cab para o asinado (p.ex. -x 6144 reserva 6K bytes)

en: FILE INPUT_FILES...
gl: FICHEIRO FICHEIROS_ENTRADA...

en: - create a Cabinet file
gl: - crear un ficheiro Cabinet

en: Report bugs to <%s>
gl: Informe de fallos a <%s>.

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
gl: gcab garda moitos ficheiros de forma conxunta nun ficheiro cabinet, e pode restaurar ficheiros de forma individual desde o ficheiro.

en: option parsing failed: %s
gl: Produciuse un erro ao analizar a opción: %s

en: Please specify a single operation.
gl: Por favor especifique unha única operación.

en: cabinet file must be specified.
gl: Debe especificar un ficheiro cabinet.

en: can't open %s for reading: %s
gl: non é posíbel abrir %s para lectura: %s

en: error reading %s: %s
gl: produciuse un erro en %s: %s

en: error during extraction: %s
gl: Produciuse un erro ao extraer: %s

en: error while reading signature: %s
gl: Produciuse un erro ao ler a sinatura: %s

en: please specify input files.
gl: por favor especifique os ficheiros de entrada.

en: Can't add file %s: %s
gl: Non é posíbel engadir o ficheiro %s: %s

en: no files to be archived.
gl: non hai ficheiros para arquivar.

en: can't create cab file %s: %s
gl: non é posíebel crear o ficheiro cab %s: %s

en: can't add folder to cab file %s: %s
gl: non é posíbel engadir o ficheiro ao cab %s: %s

en: can't write cab file %s: %s
gl: Non é posíbel escribir no ficheiro cab %s: %s

en: unsupported compression method %d
gl: método de compresión non compatíbel %d
